Украли деньги по клиен-банку!!! Куда их отнести в бух. и налоговом учете!

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
А**А
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 04 жовтня 2012, 05:39
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення А**А »

IN_NOCHKA писав:Наскільки я розумію Клієнт-Банк:
1. Ви спочатку набираєте п/д
2. Підписуєте
3. Платите.
4. На наступний день отримуєте від банку виписку де все розписано.

Я не знаю що ви написали в заяві до міліції але б я ще додала пункт про шахрайські дії працівників банку + змова з ФОПом.

П/д від вас на списування грошей не має?
Від нас платіжки немає - але в системі Клієн-Банк вона є. Нам в банку дали довідку , що з 12-00 здійснювалося втручання з іншої ІР-адреси. Я так розумію, що злочинці через якусь програмку дізналься ключі та паролі, якими підписувалься платіжки і використали їх. Як правило це робиться в пятницю наприкінці робочого дня - щоб не помітили списання і не встигли відразу звернутися до банку або в міліцію.

А**А
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 04 жовтня 2012, 05:39
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення А**А »

Buh2011 писав: Если знаете куда ушли деньги и кто получил, напрашивается вывод-а не ваш ли директор сам все задумал, без % обналичил и ходит в мучениках. Директора в основном очень наглые и тупые, но именно им все сходит с рук. Не нервничайте и не портите здоровье ради чужих благ. А к директору присмотритесь-артисты еще те!!!!! Знают, что никто искать ни чего не будет
Надеюсь, что нет. Но первым делом он меня вызвал и обвинил в нечестности. Я себя отстояла. И нервы действительно мне никчему - через пару месяцев в декрет - а туту такое.

А**А
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 04 жовтня 2012, 05:39
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення А**А »

офигевшая писав:А УкрСиббанк, в лице менеджера моего, говорит, что такие случаи - не недкость и выдали всем , кто на банк-клиенте: (цитата)
1 жовтня 2012 року всім клієнтам, які попередньо не підключили підтвердження платіжних документів за допомогою одноразових паролів ОТР, цю послугу було активовано автоматично. Для налаштування послуги і підписання Додаткової угоди необхідно звернутися в обслуговуюче відділення УкрСиббанку.
Рекомендуємо Вам ознайомитися з презентацією з використання ОТР-токенів і SMS-ОТР для входу та підтвердження документів у системі StarAccess.

И теперь каждую платежку надо подписать 2 подписями и подтвердить при помощи пароля с ОТР-токина. Я не хакер, но, наверное, это надежнее....???
Думаю, это поможет в таких ситуациях, но наш ВиЭйБи Банк до такого еще не дошел, хоть и относиться к 12 самых стабильных в Украине.

Катрина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 954
З нами з: 04 листопада 2011, 03:29
Дякував (ла): 442 рази
Подякували: 77 разів

Повідомлення Катрина »

А**А писав:
Buh2011 писав: Если знаете куда ушли деньги и кто получил, напрашивается вывод-а не ваш ли директор сам все задумал, без % обналичил и ходит в мучениках. Директора в основном очень наглые и тупые, но именно им все сходит с рук. Не нервничайте и не портите здоровье ради чужих благ. А к директору присмотритесь-артисты еще те!!!!! Знают, что никто искать ни чего не будет
Надеюсь, что нет. Но первым делом он меня вызвал и обвинил в нечестности. Я себя отстояла. И нервы действительно мне никчему - через пару месяцев в декрет - а туту такое.
КАКАЯ СВОЛОЧЬ ВАШ ДИР - девушку в положении вообщзе трогать нельзя - а он еще и с обвинениями в ваш адрес ! подлец и скотина !

Buh2011
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 132
З нами з: 22 вересня 2011, 03:45
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення Buh2011 »

Катрина писав:
А**А писав:
Buh2011 писав: Если знаете куда ушли деньги и кто получил, напрашивается вывод-а не ваш ли директор сам все задумал, без % обналичил и ходит в мучениках. Директора в основном очень наглые и тупые, но именно им все сходит с рук. Не нервничайте и не портите здоровье ради чужих благ. А к директору присмотритесь-артисты еще те!!!!! Знают, что никто искать ни чего не будет
Надеюсь, что нет. Но первым делом он меня вызвал и обвинил в нечестности. Я себя отстояла. И нервы действительно мне никчему - через пару месяцев в декрет - а туту такое.
КАКАЯ СВОЛОЧЬ ВАШ ДИР - девушку в положении вообщзе трогать нельзя - а он еще и с обвинениями в ваш адрес ! подлец и скотина !
Вот и говорю-СВОЛОЧЬ!!!!!!! и не удивлюсь, что єто ОН САМ!!! Ищет дураков! СКОТИНА, по СЕБЕ СУДИТ!!!! МРАЗЬ!!!!!

IN_NOCHKA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2439
З нами з: 17 січня 2010, 05:54
Дякував (ла): 224 рази
Подякували: 1085 разів

Повідомлення IN_NOCHKA »

А після того як він вас звинуватив ви ще й до міліції носили заяву і самі її складали?????

Висновок:
1. Написати бух.довідку в якій викласти всю цю історію
2. Покласти її в папку банку разом з виписками
3. Гроші які пропали обліковувати на одному з вище наведених рахунків
4. На ВСІ!!! прохання (чи в якій формі це буде звучати) шефа казати щось на кшталт "Мені за це не платять" і "Я не знаю".
Він же не збирається вам плотити гроші поки ви будете в декреті?? А ви і самі від нього скоро підете
5. Зі СВОЇМИ проблемами хай розбирається сам

Лимончик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2477
З нами з: 25 січня 2012, 03:14
Дякував (ла): 5794 рази
Подякували: 3610 разів

Повідомлення Лимончик »

А**А писав:
marisha_don писав:Скажите, а что Вам говорят в милиции, уголовное дело завели по факту кражи денег?
Сайчас идет предварительный сбор информации, и обещают заводить дело по факту мошенничества.

Сразу чувствовалось, что что-то тут не так. Я думаю, что без него не обошлось. И тем более все деньги какие были, вы пишете.Странно...

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

А я зразу написала якесь воно мутне, для чого бухгалтеру тоді нерви псувать, особливо в її стані#aggr#

ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3241 раз

Повідомлення ЕленаС. »

LyudMila76 писав:А я зразу написала якесь воно мутне, для чого бухгалтеру тоді нерви псувать, особливо в її стані#aggr#
Для того, что-бы не списали мошенничество на нее. Бухгалтер наверное работает с клиент-банком?

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

ЕленаС. писав: Для того, что-бы не списали мошенничество на нее. Бухгалтер наверное работает с клиент-банком?
Мене просто такі керівники убивають, для них нічого святого не має, а слово порядність, не чули з народження, а дії бухгалтера зрозумілі, мені просто її жалко чисто по-людські.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”