Програмний РРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1071
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

OlgaT писав:
02 травня 2023, 14:54
Помогите пожалуйста ещё разобраться. Я установила на сайте оплату через WayForPay (платёжная система) если например 200 грн покупатель оплачивает 31 марта ( в последний день квартала). При оплате онлайн формируется фискальный чек и отправляется в налоговую, а я эти 200 грн по условиям графика оплат WayForPay увижу через 1-2 дня на своём расчетном счёте. Вопрос эти 200 грн, как доход (3 группа 5%)заносить во 2 квартал? Так как фактически деньги пришли на р/с уже в апреле
Я думаю, что вы смешиваете понятие момента выписки чека и момента определения дохода единщика.

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1071
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Яков писав:
02 травня 2023, 12:01
На предыдущей странице сообщение от YuliyaDol » 05 апр 2023, 17:37
Посмотрите ответ Романа Добрянського, заступника начальника управління фактичних перевірок департаменту податкового аудиту ДПС України: Отсюда и минут 5-10

Кроме того, ЗИР:
Питання
Чи застосовуються СГ РРО та/або ПРРО при здійсненні розрахунків за надані послуги у разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів?

Відповідь

Питання
Чи зобов’язані СГ, у тому числі ФОП – платники ЄП другої – четвертої груп, які одночасно проводять розрахункові операції в готівковій та в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів) та отримують кошти на поточний рахунок за допомогою реквізитів у форматі IBAN, застосовувати РРО та/або ПРРО?

Відповідь

Питання
Чи зобов’язаний застосовувати СГ РРО та/або ПРРО у разі реалізації товарів, робіт (послуг), оплата за які здійснюється за допомогою QR-коду?

Відповідь

Питання
Чи застосовує СГ РРО та/або ПРРО у разі реалізації товарів (послуг), оплата за які здійснюється за допомогою сервісу «Інтернет-банкінг»?

Відповідь

Питання
У якому випадку обов’язкове/не обов’язкове проведення розрахункових операцій через РРО та/або ПРРО у разі продажу товарів з використанням мережі Інтернет?

Відповідь

Общий вывод:
Реєстратор розрахункових операцій (РРО) та або програмний РРО (ПРРО) не застосовуються у разі оплати покупцем коштів виключно на поточний рахунок фізичної особи – підприємця, оскільки така операція не є розрахунковою, тобто продавець надає покупцю повні банківські реквізити для здійснення оплати (поточний рахунок у форматі ІВАN).
Но по поступлению на р/счет я не вижу различий. Как я буду отбиваться от налоговой при проверке, если выпишу чек только на 1 операцию? Кроме того, налоговая придерживается такой позиции, что если есть сомнения, то лучше выпишите чек. Тот же Добрянский теперь на вебинарах рассказывает, что на все отправки Новой почтой наложенным платежом с зачислением оплаты через НоваПей на р/счет надо делать чеки, поскольку компания НоваПей не является стороной купли-продажи, а выступает фин.посредником и читайте все внимательно договоры: дело предпринимателей организовать свою деятельность, дело налоговой - проверить на правильность соблюдения действующего законодательства, виноваты сами, что так организовали и документы не читаете. У меня по всем магазинам сейчас оплаты, оформленные на сайте, заходят через фин.компании. У меня не лекарства и не сложнобытовая техника, но налоговая пытается меня заставить выписывать чеки на любую отправку, я это так трактую.

OlgaT
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 02 травня 2023, 01:48
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення OlgaT »

YuliyaDol писав:
03 травня 2023, 13:37
Яков писав:
02 травня 2023, 12:01
На предыдущей странице сообщение от YuliyaDol » 05 апр 2023, 17:37
Посмотрите ответ Романа Добрянського, заступника начальника управління фактичних перевірок департаменту податкового аудиту ДПС України: Отсюда и минут 5-10

Кроме того, ЗИР:
Питання
Чи застосовуються СГ РРО та/або ПРРО при здійсненні розрахунків за надані послуги у разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів?

Відповідь

Питання
Чи зобов’язані СГ, у тому числі ФОП – платники ЄП другої – четвертої груп, які одночасно проводять розрахункові операції в готівковій та в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів) та отримують кошти на поточний рахунок за допомогою реквізитів у форматі IBAN, застосовувати РРО та/або ПРРО?

Відповідь

Питання
Чи зобов’язаний застосовувати СГ РРО та/або ПРРО у разі реалізації товарів, робіт (послуг), оплата за які здійснюється за допомогою QR-коду?

Відповідь

Питання
Чи застосовує СГ РРО та/або ПРРО у разі реалізації товарів (послуг), оплата за які здійснюється за допомогою сервісу «Інтернет-банкінг»?

Відповідь

Питання
У якому випадку обов’язкове/не обов’язкове проведення розрахункових операцій через РРО та/або ПРРО у разі продажу товарів з використанням мережі Інтернет?

Відповідь

Общий вывод:
Реєстратор розрахункових операцій (РРО) та або програмний РРО (ПРРО) не застосовуються у разі оплати покупцем коштів виключно на поточний рахунок фізичної особи – підприємця, оскільки така операція не є розрахунковою, тобто продавець надає покупцю повні банківські реквізити для здійснення оплати (поточний рахунок у форматі ІВАN).
Но по поступлению на р/счет я не вижу различий. Как я буду отбиваться от налоговой при проверке, если выпишу чек только на 1 операцию? Кроме того, налоговая придерживается такой позиции, что если есть сомнения, то лучше выпишите чек. Тот же Добрянский теперь на вебинарах рассказывает, что на все отправки Новой почтой наложенным платежом с зачислением оплаты через НоваПей на р/счет надо делать чеки, поскольку компания НоваПей не является стороной купли-продажи, а выступает фин.посредником и читайте все внимательно договоры: дело предпринимателей организовать свою деятельность, дело налоговой - проверить на правильность соблюдения действующего законодательства, виноваты сами, что так организовали и документы не читаете. У меня по всем магазинам сейчас оплаты, оформленные на сайте, заходят через фин.компании. У меня не лекарства и не сложнобытовая техника, но налоговая пытается меня заставить выписывать чеки на любую отправку, я это так трактую.
Горячая линия налоговой Украины сказали, что если Нова Пей перечисляет на расчётный счёт ФОП чек делать не нужно, потому что фискальный чек выдаёт новая почта. Если приняли наличку, то нужно

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1071
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Это мне Приват сбросил, может, пригодится кому https://bip.net.ua/cases/yak-za-nomerom ... ro-chy-ni/ .
Хотя я вот просмотрела свою выписку и очень сомневаюсь относительно этой статьи: например из статьи: "…2902… Такий рахунок означає, що кошти, сплачені через касу банк, а отже, проводити так оплату через РРО не потрібно. Потрібен РРО чи НІ - відповідь НІ".
А я точно знаю, что сбрасывала покупателю ключ-карту, в ответ он мне скрин оплаты сбросил от Приват24.

lerkla
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 17 серпня 2017, 15:54
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення lerkla »

ФОП 2 группа(упрощенка) стоит ПРРО, есть кассир, обнаружилось, что кассир два дня забывал закрыть смену в ПРРО.
1. Чем это чревато?
2. Как это исправить для избежания последствий?

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1071
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

lerkla писав:
12 травня 2023, 16:41
ФОП 2 группа(упрощенка) стоит ПРРО, есть кассир, обнаружилось, что кассир два дня забывал закрыть смену в ПРРО.
1. Чем это чревато?
2. Как это исправить для избежания последствий?
https://medoc.ua/blog/top-10-zapitan-vi ... chastina-i

natamal2
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 29 лютого 2012, 02:45
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення natamal2 »

Доброго дня! Виникло питання, може хто стикався з таким?
новостворений ФОП 2 група при поданні 20ОПП і 1-ПРРО (тип пересувний) не повністю вказав адресу за неосновним місцем обліку(( недописав номер квартири), діяльність ведеться в Києві, а сам як ФОП зарареєстрований в іншій області. Помітив це, коли вже почав пробивати чеки((
Які дії при виправленні адреси?
1. Подати 20 ОПП код ознаки 3- зміни - вказати зразу ж правильну адресу?
2.Подати 1-прро який? перереєстрація, чи зміни(крім перереєстрації)-і теж вказати всі ті самі дані, з правильною адресою?
3. Що буде з прро, йому присвоять інший фіскальний номер?
Дякую за любу інформацію.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13675
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14127 разів
Подякували: 27914 разів

Повідомлення Яков »

natamal2 писав:
17 травня 2023, 12:08
Доброго дня! Виникло питання, може хто стикався з таким?
новостворений ФОП 2 група при поданні 20ОПП і 1-ПРРО (тип пересувний) не повністю вказав адресу за неосновним місцем обліку(( недописав номер квартири), діяльність ведеться в Києві, а сам як ФОП зарареєстрований в іншій області. Помітив це, коли вже почав пробивати чеки((
Які дії при виправленні адреси?
1. Подати 20 ОПП код ознаки 3- зміни - вказати зразу ж правильну адресу?
2.Подати 1-прро який? перереєстрація, чи зміни(крім перереєстрації)-і теж вказати всі ті самі дані, з правильною адресою?
3. Що буде з прро, йому присвоять інший фіскальний номер?
Дякую за любу інформацію.
1. Так
2. Подати F1316604 Ф.№1-ПРРО Заяву про реєстрацію ПРРО з позначкою «Перереєстрація», вказати правильну адресу, яка вже буде після обробки ДПС форми 20-ОПП
Згідно з п. 8 та п. 9 розд. II. Порядок реєстрації та ведення реєстру ПРРО:
8. Перереєстрація ПРРО здійснюється у разі зміни найменування (прізвища, імені, по батькові (за наявності)) або податкового номера суб’єкта господарювання (без державної реєстрації припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця), найменування або адреси господарської одиниці, де використовується ПРРО. Для перереєстрації подається Заява з позначкою «Перереєстрація».
9. Заява про внесення змін у дані про ПРРО подається у разі змін даних, що вказуються у Заяві, що не потребують перереєстрації (зміни назви ПРРО тощо).

3. Ні
(4. В заяві про застосування спрощ. сист. також треба вказати вірну адресу, та отримати Витяг /після запиту/ з виправленими даними)
Зображення

natamal2
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 29 лютого 2012, 02:45
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення natamal2 »

Яков, дякую за оперативну відповідь! все зробила- швидко і правильно :hurray:

Валерант
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 07 лютого 2023, 00:42

Повідомлення Валерант »

Здравствуйте! Получаю на карту оплату(ключ карта для ФОР) . Но не вбиваю каждый день в РРО , а сажусь в конце месяца и вбиваю все оплаты . Так же наличку получаю в конце месяца (оплата за абонемент) и вбиваю а РРО одним днем. В книжку подкрепляю распечатку из банка . Все это сходится по РРО и по доходам на карту . Считается ли нарушением то что я не ввожу день в день свои доходы ?

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”