Програмний РРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
MikaTa
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 12 липня 2023, 01:33
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення MikaTa »

Дуже дякую! Відправляти буду Укрпоштою, бо сайт через який буду продавати працює лише з ЕвоПей та лише з Укрпоштою.

Ще питання стосовно створення чеку, EvoPay та сайт будуть брати з мене комісію (12% - сайту + кілька відсотків для ЕвоПей), і на рахунок ФОПу я отримаю вже суму без комісії. Чек створюю на повну вартість? А якщо буде податкова перевірка як вони зрозуміють яке надходження на мій рахунок відповідає якому чеку?

ren
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 14 жовтня 2011, 05:47
Дякував (ла): 1151 раз
Подякували: 446 разів

Повідомлення ren »

YuliyaDol писав:
12 липня 2023, 13:58
12.07.2023, 13:04 Продаж товарів ФОП за допомогою «Нової пошти»: потрібен РРО/ПРРО чи ні?Автор:
Бикова Ганна
Джерело:
«Дебет-Кредит»
.........................
Проте, тим ФОП, хто торгує за допомогою «Нової пошти» зараз, треба прийняти рішення вже зараз: або почати проводити такі операції через РРО/ПРРО, або готуватися до захисту при податкових перевірках.

Стільки ФОПів працюють з НоваПей... :dash: Чекати на подальші роз'яснення? :dash: Знову лобіюють прро-операторів....

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1071
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

ren писав:
13 липня 2023, 11:33
YuliyaDol писав:
12 липня 2023, 13:58
12.07.2023, 13:04 Продаж товарів ФОП за допомогою «Нової пошти»: потрібен РРО/ПРРО чи ні?Автор:
Бикова Ганна
Джерело:
«Дебет-Кредит»
.........................
Проте, тим ФОП, хто торгує за допомогою «Нової пошти» зараз, треба прийняти рішення вже зараз: або почати проводити такі операції через РРО/ПРРО, або готуватися до захисту при податкових перевірках.

Стільки ФОПів працюють з НоваПей... :dash: Чекати на подальші роз'яснення? :dash: Знову лобіюють прро-операторів....
Сама в шоке :wacko:

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 365
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 205 разів

Повідомлення Оля-ля777 »

Підкажіть будь ласка. Хочу почати користуватися Веб версією прро від податкової. Проблеми з довідником товарів. Вчора внесла багато номенклатурних позицій. Сьогодні відкриваю - порожньо. Де взагалі зберігається довідник номенклатури, якщо це веб версія?

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 743
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 369 разів

Повідомлення Vladvik »

Оля-ля777 писав:
13 липня 2023, 12:48
Підкажіть будь ласка. Хочу почати користуватися Веб версією прро від податкової. Проблеми з довідником товарів. Вчора внесла багато номенклатурних позицій. Сьогодні відкриваю - порожньо. Де взагалі зберігається довідник номенклатури, якщо це веб версія?
Где? - На серверах налоговой.
Работайте с импортом/экспортом номенклатуры.

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 365
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 205 разів

Повідомлення Оля-ля777 »

Vladvik писав:
13 липня 2023, 15:49
Оля-ля777 писав:
13 липня 2023, 12:48
Підкажіть будь ласка. Хочу почати користуватися Веб версією прро від податкової. Проблеми з довідником товарів. Вчора внесла багато номенклатурних позицій. Сьогодні відкриваю - порожньо. Де взагалі зберігається довідник номенклатури, якщо це веб версія?
Где? - На серверах налоговой.
Работайте с импортом/экспортом номенклатуры.
Перешла с Мозилы на Оперу, пока номенклатура не пропала. Создала файл для загрузки/выгрузки номенклатуры. Капризный он, запятые и кавычки не принимает, это я догадалась путём проб и ошибок. В случае пропажи номенклатуры буду импортировать этот файлик.

mixalna
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 09 липня 2014, 12:19
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення mixalna »

Поділіться досвідом будь ласка. В мене кав'ярня, лише планую відкриття, і от зараз намагаюсь розібратися з цим ПРРО :dash:
Якою програмою ви користуєтесь? я ось знайшла: https://ekassa.online/prro-dlya-kavyarni/ - як на мене, хороший варіант для оптимізації роботи і та покращення обслуговування клієнтів.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8526
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1890 разів
Подякували: 6492 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Колеги, ніколи не працювала з РРО/ПРРО.... питань стопітсот (
Хтось може проконсультувати в телефонному режимі по ПРРО ? Або в лічку ?

Зараз найперше питання - у ФОПа буде 2 працівники - тобто 2 ПРРО - чи можна зробити на ці 2 точки - 2 печатки для ПРРО з №1 і 2 ?

Робить підписи не хотіла б, більше мороки і потім знов міняй якщо шо...

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 365
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 205 разів

Повідомлення Оля-ля777 »

Tasa писав:
17 липня 2023, 09:28
Колеги, ніколи не працювала з РРО/ПРРО.... питань стопітсот (
Хтось може проконсультувати в телефонному режимі по ПРРО ? Або в лічку ?

Зараз найперше питання - у ФОПа буде 2 працівники - тобто 2 ПРРО - чи можна зробити на ці 2 точки - 2 печатки для ПРРО з №1 і 2 ?

Робить підписи не хотіла б, більше мороки і потім знов міняй якщо шо...
Ось що я знайшла для вас.
Vladvik писав:
27 січня 2023, 12:32
FyDD писав:
20 січня 2023, 14:22

..........Так может ли кассир работать только с ЕЦП ФОП, не оформляя ЕЦП/сертификаты на себя ?
Не может, кассир обязан использовать только личную подпись.

Мало того, даже сам ФЛП не имеет права использовать печать ПРРО, т.к. АЦСК, в нарушение Закона, выдают печати физическим лицам предпринимателям.
Надеюсь, это когда-нибудь кому-нибудь аукнется.
Печатку має право та людина використовувати, на чиє ім'я вона видана. А видається печатка на директора юридичної особи або на самого ФОП. Якщо не бажаєте проблем з податковою, краще ЕЦП на кожного касира робити.
Можете в особисті написати, якщо є питання. Я завтра заглядатиму в повідомлення.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8526
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1890 разів
Подякували: 6492 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Із видаленої теми:
Ельвіра писав:
18 липня 2023, 15:51
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, при закритті зміни на терміналі сумма 4000 грн, а в х звіті 2000 грн, на скільки це критично і які можуть бути наслідки? :( :(

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”