Ограничения по сумме выдачи денег под отчет - 200гривен

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
ландыш
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 27 лютого 2012, 01:01
Дякував (ла): 114 разів

Повідомлення ландыш »

nachfin писав:читали в начале темы?
http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm2 ... t=y#218648
Если есть возможность, надо установить лмит по состоянию на момент приобретения не менее 3000 ххб (если 0 в кассе был в ТОТ день)

Дякую що ткнули носом, читала але цей момент чомусь мене незаспокоїв передивлюсь зараз залишок в касі

ландыш
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 27 лютого 2012, 01:01
Дякував (ла): 114 разів

Повідомлення ландыш »

виходить в мене на 1600грн переліміт в касі на кінець дня, в такому випадку штраф як будуть розраховувати 1600*2 чи інакше???

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

ландыш писав:т чомусь мене незаспокоїв
меня бы тоже незаспокоїв, грози моему предприятию малэнький штрафик в 6000.
А с другой стороны, проводить в учете надо? Надо? Капусту диру возвращать надо? Надо.
Два варианта.
Либо ждать штрафа. Возможного.
Либо "накрутить" нужный лимит кассы
ландыш писав:виходить в мене на 1600грн переліміт в касі на кінець дня, в такому випадку штраф як будуть розраховувати 1600*2 чи інакше???
1600*2=3200
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

ландыш
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 27 лютого 2012, 01:01
Дякував (ла): 114 разів

Повідомлення ландыш »

3200 вже не 6000 але тоже не охота!!!
а гроші директору треба ділити на два рази і в різні дні, щоб не за раз 13000грн з каси, так ???

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Краще купіть в директора той товар. Заплатите 15% ПДФО 13000*0,15=1950,0 Є ще така версія, що можна 5% заплатити. Але дискусійна.

ландыш
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 27 лютого 2012, 01:01
Дякував (ла): 114 разів

Повідомлення ландыш »

чи буде при перевірці братися до уваги те що порушення було більше ніж 6місяців тому чи це просто "так пишуть" а перевіряючі штрафують???

Що стосується штрафів за порушення у сфері готівкового обігу, то слід ураховувати, що такі штрафи є адміністративно-господарськими санкціями на підставі абз. 3 ст. 239 і ч. 1 ст. 241 Господарського кодексу України від 16.01.2003 р. N 436-IV. Відповідно до ст. 250 цього Кодексу граничний строк застосування адміністративно-господарських санкцій становить шість місяців від моменту виявлення порушення, але не більше одного року з дня порушення суб'єктом господарювання встановлених законодавчими актами правил ведення господарської діяльності. Оскільки, як відзначається в запитанні, з моменту порушення минуло більше року, відсутні законні підстави для застосування штрафу, передбаченого Указом N 436.
Адміністративне стягнення до посадових осіб підприємства також не може бути застосовано, оскільки ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07.12.84 р. N 8073-Х установлено, що адміністративне стягнення застосовується не пізніше ніж через два місяці з моменту здійснення правопорушення, якщо таке порушення не є триваючим.

ландыш
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 27 лютого 2012, 01:01
Дякував (ла): 114 разів

Повідомлення ландыш »

ще питання чи обовязково в авансовому звіті відривати розписку про отримання документів? мій директор їх не бере а я й не відриваю

Иннуша
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 17 січня 2012, 05:13
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 61 раз

Повідомлення Иннуша »

ландыш писав:ще питання чи обовязково в авансовому звіті відривати розписку про отримання документів? мій директор їх не бере а я й не відриваю
сама никогда не отрывала, т.к. отчеты сама и составлюю. Главное, чтобы была подпись#g_witch#

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8971
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

ландыш писав:3200 вже не 6000 але тоже не охота!!!
а гроші директору треба ділити на два рази і в різні дні, щоб не за раз 13000грн з каси, так ???
Из кассы можно выдавать в окончательный расчет СРАЗУ все 13000.
Запрещается расчет с субъектами хозяйствования, с работником можно.
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

Счастливая
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1309
З нами з: 07 серпня 2012, 07:53
Дякував (ла): 1483 рази
Подякували: 559 разів

Повідомлення Счастливая »

ландыш писав:ще питання чи обовязково в авансовому звіті відривати розписку про отримання документів? мій директор їх не бере а я й не відриваю
Расписка отрывается и отдается работнику только в том случае, ели у Вас нет возможности сразу при нем проверить правильность составления авансового отчета. Тогда Вы ему отдаете расписку, что приняли отчет на проверку. Если же вы при нем отчет сразу проверяете и подписываете "Зіт перевірено" то тогда расписку отрывать и отдавать не надо. Работник сам (или его начальник) относит отчет на утверждение. Это предусмотрено на предприятиях с большим и сложным документооборотом.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”