Эквайринг

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

я зараз з роздробом не працюю, але знайшла проведення по роздробу з врахуванням еквайрингу
ДТ36Р-КТ 702 6015,04 -прийом роздрібного виторгу
ДТ902-2822-6015,04 - списання суми виторгу з твоарів в торгівлі на собіварстість
ДТ702-КТ 6434 - 1002,51 - виділення ПДВ у роздробі
ДТ361 - 36Р - 2166,01витог по терміналу
ДТ301-КТ 36Р - 3849,03 - виторг готівкою

При отриманні коштів через банк прихідним банківським ордером формуються проводки
ДТ 311 КТ361 - 2166,01 мінус комісія (ну хай буде 8 грн)
ДТ 92 Кт 361 - сума комісії 8 грн

Oliviyaflor
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 07 лютого 2012, 03:19
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Oliviyaflor »

оляля писав:я зараз з роздробом не працюю, але знайшла проведення по роздробу з врахуванням еквайрингу
ДТ36Р-КТ 702 6015,04 -прийом роздрібного виторгу
ДТ902-2822-6015,04 - списання суми виторгу з твоарів в торгівлі на собіварстість
ДТ702-КТ 6434 - 1002,51 - виділення ПДВ у роздробі
ДТ361 - 36Р - 2166,01витог по терміналу
ДТ301-КТ 36Р - 3849,03 - виторг готівкою

При отриманні коштів через банк прихідним банківським ордером формуються проводки
ДТ 311 КТ361 - 2166,01 мінус комісія (ну хай буде 8 грн)
ДТ 92 Кт 361 - сума комісії 8 грн
СПАСИБО! Поменяла в программе(конфигураторе) сама не дожидаясь программиста. С такими же проводками.
СПАСИБО девочки!!!!

vol
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 05 січня 2012, 04:04
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення vol »

У кого была проверка налоговой по кассе и есть платежный терминал, подскажите, нужно ли оформлять ПКО,РКО на выручку,проведенную через терминал?

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

жодного разу цього не робила! перевірко була купа. Які є аргументи на користь того, щоб робити ПКО І РКО на безготівку? де Ви її візьмете в касі, якщо вона зразу пішла на рахунок?


Порядок видавання грошових коштів з каси на підприємстві регулюється другим пунктом Інструкції №334.

Цією Інструкцією передбачено, що оформлення видавання може проводитися кількома документами. До них належать:

1) видатковий касовий ордер;

2) платіжна відомість;

3) розрахунково-платіжна відомість.

Застосування видаткового касового ордера

Видавання готівкових грошових коштів з каси підприємства оформлюється видатковим касовим ордером форми №КО-2, затвердженим наказом Міністерства статистики України від 15.02.96 р. №51.

Видавання готівкових грошових коштів із застосуванням видаткового касового ордера здійснюється в таких випадках:

1. Видавання грошових коштів одній особі:

а) особі, яка є штатним співробітником підприємства;

б) особі, яка не є штатним співробітником підприємства;

2. Оформлення одного видаткового касового ордера на загальну суму виданих грошових коштів за платіжною або розрахунково-платіжною відомістю;

3. При видаванні грошових коштів з каси підприємства працівнику підприємства, як правило касиру, для внесення їх у касу банку й зарахування на поточний рахунок підприємства.

пушка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 133
З нами з: 21 липня 2011, 01:44
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення пушка »

Подскажите пожалуйста как мне быть в такой ситуации....у есть РРО и терминал и соответственно каждый месяц сдаю отчет по РРО,куда включаю и суммы,которые прошли по терминалу.Операций через терминал у нас мало.Из-за перехода банка на новый сервер(и переходом в другое отделение) на протяжении 2 месяцев, я не имела доступа к клиент-банку и проводила б/в по слипам(решила,что точные даты зачисления денег на счет потом откорректирую),их за это время было всего 3.Сегодня наконец настроила клиент-банк и оказалось,что за это время одна сумма в мае вообще не зачислена на наш счет,а вконце апреля зачислена дважды одна и та же сумма.Соответственно остаток по банку не идет.В банке сказали до пятницы разберуться,но вопрос в том,что я не правильные отчеты по РРО сдала за апрель и май.И как выходить из ситуации?на ровном месте проблема. Знаю,что корректировок по РРО нет.Что делать?тихо сидеть(я ведь не уменьшила доход-мы на едином) до проверок(авось пронесет) или...?

Танечка-Танюша
Гений
Гений
Повідомлень: 389
З нами з: 13 жовтня 2011, 05:32
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 70 разів

Повідомлення Танечка-Танюша »

Подскажите куда подклеивать квитанции с терминала на оплаченную сумму.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

пушка писав:Подскажите пожалуйста как мне быть в такой ситуации....у есть РРО и терминал и соответственно каждый месяц сдаю отчет по РРО,куда включаю и суммы,которые прошли по терминалу.Операций через терминал у нас мало.Из-за перехода банка на новый сервер(и переходом в другое отделение) на протяжении 2 месяцев, я не имела доступа к клиент-банку и проводила б/в по слипам(решила,что точные даты зачисления денег на счет потом откорректирую),их за это время было всего 3.Сегодня наконец настроила клиент-банк и оказалось,что за это время одна сумма в мае вообще не зачислена на наш счет,а вконце апреля зачислена дважды одна и та же сумма.Соответственно остаток по банку не идет.В банке сказали до пятницы разберуться,но вопрос в том,что я не правильные отчеты по РРО сдала за апрель и май.И как выходить из ситуации?на ровном месте проблема. Знаю,что корректировок по РРО нет.Что делать?тихо сидеть(я ведь не уменьшила доход-мы на едином) до проверок(авось пронесет) или...?
я мабуть щось не зрозуміла: звіт по ррозаповнюється на підставі з звіту за період. У Вас там сума загальних розрахунків буде проставлена і ви її переносите в графу 4. а звіт до виписки відношення не має,це Ваші взаєморозрахунки з банком
ві

Arlet
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 24 лютого 2012, 23:41
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення Arlet »

подскажите пжст, у нас стоит терминал на два предприятия - ООО и ЧП. Администратор при закрытии чека всю сумму пробил по ЧП, хотя часть из них была ООО за продажу алкоголя. А в РРО пробила сумму оплаты счета по ООО. Будет ли у нас штраф за несвоевременное оприходование выручки, если по РРО продажа прошла, а в банк не поступила?

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

У Вас буде недопоступлення коштів на рахунок. Суму Ви оприбуткували по зет звіту по РРО, так? тобто оприбуткування пройшло правильно, а от при розрахунках з банком у Вас недоотримання коштів з банку.

Natka1307
Гений
Гений
Повідомлень: 385
З нами з: 07 липня 2012, 01:33
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Natka1307 »

Подскажите пожалуйста что считается доходом при расчете по терминалу.
Например:
сумма продажи 1000,00 грн. на счет приходит за минусом комиссии банка 1,6%.Итого заходит 984,00 грн.
Какую сумму дохода указывать в книге учета 1000,00 грн или 984,00 грн??


Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”