касовий апарат і ПКО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
jkmuf2509
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 11 червня 2012, 07:27
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення jkmuf2509 »

Підскажіть будь ласка, при інкасації, на касовому апараті роблю "вынос денежных средст", виписую ПКО, в ПКО - прийнято від- що записувати, і підстава- що записується ? До ВКО приложую копію супровідної відомості до сумки з готівковою виручкою, а ВКО - видати, що вказати ?

Natka1307
Гений
Гений
Повідомлень: 385
З нами з: 07 липня 2012, 01:33
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Natka1307 »

jkmuf2509 писав:Підскажіть будь ласка, при інкасації, на касовому апараті роблю "вынос денежных средст", виписую ПКО, в ПКО - прийнято від- що записувати, і підстава- що записується ? До ВКО приложую копію супровідної відомості до сумки з готівковою виручкою, а ВКО - видати, що вказати ?
Не совсем понятно.Напишу как я делала.Исправьте если не правильно.

На кассовом аппарате делаю "Служебное изъятие", оформляю Расход.кас.ордер в "підставі" указывала "Торгівельна виручка"(если Вы изымаете выручку для сдачи в банк).Сдаю деньги в банк. В конце дня подкалываю:Второй лист из кас.книги,все приходные кас.ордера, квитанцию из банка о принятие выручки, и расходный кас.ордер)
Я делала так.была проверка.Ничего не сказали по этому поводу

jkmuf2509
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 11 червня 2012, 07:27
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення jkmuf2509 »

Ви, напевно, здаєте самі в банк. Я приймаю гроші від покупця, з яким обов'язково складаю договір, (товар дорогий і на далі його обслуговуєм), в день один, два кокупці, в банк виручку здаєм через інкасатора, в мене питяння, в прихідному кас.орд. від кого принято - я вказую призвіще покупця, чи "виручка за товар" і прикріпляю чек з касового апарата "вигруска коштів"? а до видаткового кас.ордера я прикріпляю квитанцію ( супровідну відомість до сумки з готівковою виручкою), і в розхідн.касов.ордері " видати"- що вказувати?



Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »

В нас є РРО: чи правильно так робити - робимо службову видачу і виписуємо ПКО, а потім РКО (здача в банк) і заповнюємо касову книгу. Чи потрібно ще виписувати ПКО на надходження готівки по РРО?

bonitooo
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 20 липня 2012, 03:10

Повідомлення bonitooo »

Наприклад, у нас, є декілька касових апаратів, готівку в основну касу я оприбутковую через ПКО від кожного РРО на підставі "службової видачі", яку пікріплюю до відповідного ПКО. Для оформлення інкасації формую ВКО. На мою думку ПКО потрібно виписувати якщо ви заповнюєте касову книгу, бо в КОРО сума буде відображена а в касовій книзі ні.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”