Возвратная финансовая помощь и корпоративная карта

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
ИРина1385
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 05 квітня 2013, 06:39
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ИРина1385 »

Подскажите. На фирме нет чековой книжки, есть корпоративная карта (держатель директор). Учредитель внес возвратную финансовую помощь. Можно ли возвратить эту помощь через корпоративную карту. Снимаем деньги с корпор. карты в кассу 301 313 , и возвращаем учредителю 685 301. Банк говорит, что на корпоративную карту можно перечислять фин. помощь (не пойму если с корпор. карты можно снимать деньги только под хоз. нужды, тогда почему на корпор. карту можно перечислять фи. пом.).
У нас недавно была такая операция : Перевели деньги на корпор. карту, сняли и выдали. Формулировка при перечислении на корпор. карту была возврат фин. помощи.
Провели так:
Дт 313 Кт 311
Дт 301 Кт 313
Дт 685 Кт 301

А теперь нашла информация что это не правильно.
Вроде надо так:
Дт 313 Кт 311
Дт 372 Кт 313
Дт 301 Кт 372 Авансовый отчет о неисполз. сумме
Дт 685 Кт 301

Как правильно?
И можно ли как то восстановить чек о снятии денег с корпор. карты (директор не извесно куда задевал его).
Как в последующем делать снятие фин. пом.? Перечислять сразу с расч. счета на карточку учредителя? 685 311

МаріяМ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 26 березня 2013, 05:54
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення МаріяМ »

Корпоративна картка є персональна, тому проводка Дт 301 Кт 313 на мою думку неправильна в принципі. Будь яку знімання суми з корпоративної картки, це Дт 372 Кт 313 ( на мою думку, авансового звіту під цю операцію робити не треба, Підтвердженням буде виписка з банку, і тому, якщо директор загубив чек про зняття готівки - це не смертельно. )
Потім в касу - Дт 301 Кт 3721 - Думаю, треба скласти авансовий звіт, підтверджуючий документ - квитанція до касового ордеру).

Хоч це все мої логічні підходи. Може хтось порадить, з посиланням на якісь інструкції, як оформляти правильно операції з корпоративною карткою (звіти, проводки)

МаріяМ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 26 березня 2013, 05:54
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення МаріяМ »

І ще, в майбутньому спосіб повернення позики залежить виключно від умов договору, Можна з каси, можна з рахунку

CarryBradshow
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1446
З нами з: 27 липня 2011, 08:29
Дякував (ла): 923 рази
Подякували: 454 рази

Повідомлення CarryBradshow »

Я интересовалась недавно этим вопросом. Как мне сказали на форуме, возвратную фин помощь нельзя перечислять на корпоративную карту.. только на личную.. По крайней мере, я так поняла. Может, кто-то поправит..

МаріяМ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 26 березня 2013, 05:54
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення МаріяМ »

Корпоративна картка - це різновид рахунку фірми. Тобто перерахунок коштів на картку - це всього лиш переміщення їх з ррахунку на рахунок. Тому само собою, повернути позику можна ЛИШЕ з каси або з банку (відповідно на власну, а не корпоративну, картку директора)

tamara.t13
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 753
З нами з: 04 травня 2011, 08:21
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення tamara.t13 »

МаріяМ писав:Корпоративна картка є персональна, тому проводка Дт 301 Кт 313 на мою думку неправильна в принципі. Будь яку знімання суми з корпоративної картки, це Дт 372 Кт 313 ( на мою думку, авансового звіту під цю операцію робити не треба, Підтвердженням буде виписка з банку, і тому, якщо директор загубив чек про зняття готівки - це не смертельно. )
Потім в касу - Дт 301 Кт 3721 - Думаю, треба скласти авансовий звіт, підтверджуючий документ - квитанція до касового ордеру).

Хоч це все мої логічні підходи. Може хтось порадить, з посиланням на якісь інструкції, як оформляти правильно операції з корпоративною карткою (звіти, проводки)
А баба яга против #g_witch# #thank2#
Я считаю что корпоративная карта єто тот же расчетный счет. И поэтому приходовать деньги очень даже можно и нужно в кассу. Обычно корпоративкой пользуются не только директор и обычно не всегда есть день в день снятие наличных с карточки и чеки на использование этой налички. Лично я приходую деньги в кассу а затем выдаю их подотчет. в вашем случае я бы выдала деньги из кассы на финансовую помощь

ИРина1385
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 05 квітня 2013, 06:39
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ИРина1385 »

Спасибо за советы

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

tamara.t13 писав:
МаріяМ писав:Корпоративна картка є персональна, тому проводка Дт 301 Кт 313 на мою думку неправильна в принципі. Будь яку знімання суми з корпоративної картки, це Дт 372 Кт 313 ( на мою думку, авансового звіту під цю операцію робити не треба, Підтвердженням буде виписка з банку, і тому, якщо директор загубив чек про зняття готівки - це не смертельно. )
Потім в касу - Дт 301 Кт 3721 - Думаю, треба скласти авансовий звіт, підтверджуючий документ - квитанція до касового ордеру).

Хоч це все мої логічні підходи. Може хтось порадить, з посиланням на якісь інструкції, як оформляти правильно операції з корпоративною карткою (звіти, проводки)
А баба яга против #g_witch# #thank2#
Я считаю что корпоративная карта єто тот же расчетный счет. И поэтому приходовать деньги очень даже можно и нужно в кассу. Обычно корпоративкой пользуются не только директор и обычно не всегда есть день в день снятие наличных с карточки и чеки на использование этой налички. Лично я приходую деньги в кассу а затем выдаю их подотчет. в вашем случае я бы выдала деньги из кассы на финансовую помощь
- я тоже рассматриваю корпорат.карту как аналог чековой книжки.
Снял с карты -внес в кассу - по кассе выдали финпомощь.

ИРина1385
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 05 квітня 2013, 06:39
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ИРина1385 »

Подскажите, обязательно ли иметь чеки с банкомата приполучении денег с карточки

МаріяМ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 26 березня 2013, 05:54
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення МаріяМ »

Ну, ми то всі щось вважаємо, і, як я зрозуміла, кожен робить по своєму. А хто знає, як по інструкціях?

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”