Новое положение о ведении кассовых операций

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Natakha
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 31 жовтня 2011, 06:31

Повідомлення Natakha »

Может у кого есть бланки или ссылка на новые бланки кассовых документов, желательно в EXCELL

Полька
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 22 листопада 2017, 15:42
Дякував (ла): 105 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення Полька »

ната2016 писав:
Natalia* писав:Коллеги, подскажите, я так и не поняла, Проект постанови Нац.банку № 148 от 29.12.17 позволяет нам еще пользоваться старыми бланками кассовых ордеров в рамках переходного периода? На моем предприятии 1С обновили в конце января, а до того люди расписывались в старых ордерах. Не могу понять из документа, имею право оставить ордера или надо срочно переподписывать у народа.

я весь январь перепечатала и переподписала...#umbr#
Девочки а кассовую книгу вы какую ведёте ? Или у вас электронная? Если РКО и ПКО можно переписать а вот что делать с кассовой книгой?

ната2016
Оракул
Оракул
Повідомлень: 234
З нами з: 01 листопада 2016, 13:37
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 53 рази

Повідомлення ната2016 »

Полька писав:
ната2016 писав:
Natalia* писав:Коллеги, подскажите, я так и не поняла, Проект постанови Нац.банку № 148 от 29.12.17 позволяет нам еще пользоваться старыми бланками кассовых ордеров в рамках переходного периода? На моем предприятии 1С обновили в конце января, а до того люди расписывались в старых ордерах. Не могу понять из документа, имею право оставить ордера или надо срочно переподписывать у народа.

я весь январь перепечатала и переподписала...#umbr#
Девочки а кассовую книгу вы какую ведёте ? Или у вас электронная? Если РКО и ПКО можно переписать а вот что делать с кассовой книгой?
Я веду кассовую книгу электронную. ЕЕ тоже можно перепечатать.Мне еще это предстоит,т.к. у меня там что-то не так программист обновил. Еще веду журнал рег-и КО №КО-3А, тоже в электронном виде.

ната2016
Оракул
Оракул
Повідомлень: 234
З нами з: 01 листопада 2016, 13:37
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 53 рази

Повідомлення ната2016 »

Natakha писав:Может у кого есть бланки или ссылка на новые бланки кассовых документов, желательно в EXCELL

Нее, в экселе нет, только в ворде
https://buhgalter911.com/blanki/pervich ... operaciyi/

chalal
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 93
З нами з: 22 січня 2015, 14:10
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення chalal »

Добрый вечер, хочу уточнить по новому положению у нас должно быть:
1. Порядок оприбуткування готівки.
2. Наказ на затвердження порядку оприбуткування готівки
3. Порядок розрахунку ліміту
4. Наказ на затвердження порядку розрахунку ліміту
5. Розрахунок ліміту
6. Наказ на встановлення ліміту
Может еще чего нибудь?))

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

chalal писав:Добрый вечер, хочу уточнить по новому положению у нас должно быть:
1. Порядок оприбуткування готівки.
2. Наказ на затвердження порядку оприбуткування готівки
3. Порядок розрахунку ліміту
4. Наказ на затвердження порядку розрахунку ліміту
5. Розрахунок ліміту
6. Наказ на встановлення ліміту
Может еще чего нибудь?))
Я думаю що досить. Теж так зробив. Єдине що в одному наказі затвердив і порядок оприбуткування і порядок розрахунку ліміту.


Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

INSPECTOR GADGET писав: 6......Отримавши прибутковий касовий ордер, особа, яка вилучила готівку з РРО, надає цей ордер разом із вилученою готівкою до каси. Касир приймає означену готівку, оприбутковує її та видає, особі, що її надала, квитанцію до прибуткового касового ордера.....

п. 32 Положення: "...Видача касових ордерів і видаткових відомостей на руки особам, які вносять або одержують готівку, забороняється...."

Напевно все таки бухгалтер заповнює ордер, передає касиру для прибуткування по ньому коштів, а касир приймає гроші від особи що вилучила кошт з РРО.
Або касир заповнює ордер і несе на підпис бухгалтеру. Ордер не видається особі що вносить кошти.
ІМХО.
Це зауваження до "Порядку оприбуткування готівки..." яке викладав тут Інспектор Гаджет.

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Допоможіть, будь-ласка, розібратись ...У положенні 148 написано у п,28
Видача готівки за довіреністю
проводиться відповідно до вимог, передбачених у пункті 27 розділу ІІІ цього
Положення. Довіреність або нотаріально засвідчена копія довіреності
залишається в касира і додається до видаткового касового ордера або видаткової
відомості.


Це ж може бути просто довіреність, видана зг. ст.245 ЦКУ п.4 ? Посвідчувати нотаріально
довіреність на отримання з/п не потрібно?

Ineska
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 05 вересня 2016, 11:24
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Ineska »

Вика23 писав:
begemot писав:
Вика23 писав: я так всегда делала.
зачем вносите утром в РРО вчерашнюю выручку?
Неправильно? т.е у Вас деньги остатком висят по кассовой книге ? мы все имеющиеся в кассе деньги утром передавали в РРО , чтоб не было вопросов , т.к. сейф у нас один. в результате все деньги отражены в Х отчете.
Вот теперь думаем иначе. посмотрите пожалуйста мой пост выше. что скажете?
Я не поняла.
ВЫ деньги из кассы предприятия вносите в РРО? Зачем?
У нас деньги висят ( как ВЫ выразились), в кассовой книге. Но, обычно, их там нет. Или: сдаются в банк, или - выдаются под отчет.

Как у нас: в 23-00 Z-отчет. Перед его выполнением - вилучення выручки. Разменная монета остается в РРО.
И все - деньги по ПКО в кассе. ПКО вчерашним числом делается завтра утром.
Странно...в другой темы Вы мне отвечали, что зачем вечером делать вылучення, деньги ж ночуют в ящике РРО, мол деньги ночуют ночью в РРО, утром делаете вылучення и ПКО и сразу же РКО идем в банк.
Я уже тоже запуталась. У нас магазин работает до 22 часов, деньги носим каждый день. НО делать риходный сегодня, а завтра рсходный, тогда на конец дня касса не будет ноль. Или все утром на следующий день.

INSPECTOR GADGET
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 914
З нами з: 23 жовтня 2013, 12:26
Дякував (ла): 144 рази
Подякували: 732 рази

Повідомлення INSPECTOR GADGET »

Sancho Panza писав:
INSPECTOR GADGET писав: 6......Отримавши прибутковий касовий ордер, особа, яка вилучила готівку з РРО, надає цей ордер разом із вилученою готівкою до каси. Касир приймає означену готівку, оприбутковує її та видає, особі, що її надала, квитанцію до прибуткового касового ордера.....

п. 32 Положення: "...Видача касових ордерів і видаткових відомостей на руки особам, які вносять або одержують готівку, забороняється...."

Напевно все таки бухгалтер заповнює ордер, передає касиру для прибуткування по ньому коштів, а касир приймає гроші від особи що вилучила кошт з РРО.
Або касир заповнює ордер і несе на підпис бухгалтеру. Ордер не видається особі що вносить кошти.
ІМХО.
Це зауваження до "Порядку оприбуткування готівки..." яке викладав тут Інспектор Гаджет.
Дякую за зауваження, Санчо, зі свого боку зауважу, що порядок, який виклав я, це був експромт, швидко написанний у доброму настрої та гуморі.
Але й цей нюанс я прийняв до уваги, оскільки
Видача касових ордерів і видаткових відомостей на руки особам, які вносять або одержують готівку, забороняється.
це працює не завжди. Є маленькі підприємства, де бухгалтер, кассир, підзвітна особа, навіть іноді другий продавець-дублер - це все одна особа, така собі "ткачиха-многостаночница".
Тобто, у цьому випадку ніхто нікому "на руки" нічого не видасть.#smile3#

Мій приблизний Порядок - не догма, а керівництво до дії, як казали колись марксисти-ленінці.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”