Касса

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Лилен777 писав:Подскажите пожалуйта какой срок возврата в касу денег (выданых на покупку с/г продукции)если покупка не была совершена??????
Уривок із положення про касові операції
2.11. Видача готівкових коштів під звіт або на відрядження (далі - під звіт) здійснюється відповідно до законодавства України. Видача готів…
Отже, через 10 днів директор має або повернути гроші в касу, або надати авансовий звіт із підтверджуючими документами на закупівлю с/г продукції.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Лилен777
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 08 лютого 2014, 18:10
Дякував (ла): 12 разів

Повідомлення Лилен777 »

Спасибо большое за помощь,но деньги полностью возвращаются и командировок нет......может возврат через три дня??????Суми большие .....Помогите пожалуйста...

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40704 рази

Повідомлення ar4ik »

Если выбора нет, то оформляйте каждые три дня приход в кассу в качестве возврата и выдавайте по-новой.

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Лилен777 писав:Спасибо большое за помощь,но деньги полностью возвращаются и командировок нет......может возврат через три дня??????Суми большие .....Помогите пожалуйста...
Если суммы большие возвращайте на след день и тут же выдавайте. Это проще и надежнее чем придумывать несуществующие командировки.

katerina777
Оракул
Оракул
Повідомлень: 239
З нами з: 25 березня 2013, 10:56
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 38 разів

Повідомлення katerina777 »

а можно вопросики по кассе?

-банк поменял р\с и МФО в августе, а я не обратила внимания, что он еще и перестал быть филиалом, а стал просто АБ. А с августа месяца я в кассовой книге продолжала записывать, что принимаю деньги от Филиала АБ. Могут ли к этому как-либо придраться?
- как оформить РКО при сдачи фин помощи в банк , принятой от учредителя сперва в кассу. что писать в строках "Видати", "Одержав"
-и вопрос из практики, я из кассовой книги вырвала несколько листиков (описки сделала), при проверке очень тщательно проверяют)) ? если заметят следы от оборванного листика?))
- и последний. Книгу надо вести до конца или я с нового года могу новую завести?

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1628
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 817 разів
Подякували: 683 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

1) Думаю-не должны
2)При приеме- "Отримано от"-ФИО учредителя., При сдаче в банк я пишу "Видано" -наименование банка, хотя на практике встречала варианты написания ФИО кассира с пометкой "для сдачи в банк"
3)Вырывать листы из кассовой книги нельзя.Если ошиблись-перечеркиваете лист и пишете "Испорчено". Если она у вас была полностью пронумерована-еще и по нумерации листов будет видно, что листы вырваны. Я бы такую кассовую книгу переписала заново.
Посмотрите:
Об утверждении Методических рекомендаций относительно порядка проведения проверок по вопросам соблюдения субъектами хозяйствования кассовой дисциплины, полноты оприходования выручки от реализации товаров (услуг)
Государственная налоговая администрация
Методические рекомендации, Приказ от 23.04.2009 № 2104. Рекомендації щодо контролю за дотриманням порядку ведення операцій з готівкою (збір доказів порушень та оформлення робочих документів)
Небольшая выдержка:
4.1. Перевірка дотримання суб'єктом господарювання порядку ведення касової книги і касових документів та порядку їх оформлення.

Під час перевірок з'ясовується наявність у підприємства касової книги, а також відповідність її оформлення вимогам законодавства. У ході перевірок порядку ведення касової книги необхідно впевнитися, що підприємство має тільки одну касову книгу, яка має бути пронумерована, прошнурована й опечатана сургучною або мастиковою печаткою. Кількість аркушів у касовій книзі повинна бути засвідчена підписами керівника і головного бухгалтера. Підчистки та невмотивовані виправлення в касовій книзі забороняються.

Крім того, перевіряється правильність ведення касової книги, оформлення в ній касових операцій із приймання і видачі готівкових коштів (у тому числі за строками), відповідність зазначених у ній сум про прийняту до каси або видану з каси готівку даним прибуткових і видаткових касових ордерів (типові форми відповідно КО-1 і КО-2), якість і своєчасність записів касира згідно із зазначеними в касовій книзі касовими документами, наявність підпису бухгалтера, який перевірив записи за кількістю отриманих ним касових ордерів, правильність підрахунку фактичних залишків готівки в касі на кінець дня тощо.

При цьому записи в касовій книзі форми КО-4 здійснюються у двох примірниках (через копіювальний папір) чорнилом темного кольору чорнильною або кульковою ручкою. Перші примірники, що є невідривною частиною аркуша касової книги - "Вкладні аркуші касової книги", залишаються в касовій книзі. Другі примірники, що є відривною частиною аркуша касової книги - "Звіт касира", є документом, за яким касири звітують про рух грошей у касі. Перші та другі примірники мають однакові номери.


4) Кассовая книга ведется до конца.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

katerina777
Оракул
Оракул
Повідомлень: 239
З нами з: 25 березня 2013, 10:56
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 38 разів

Повідомлення katerina777 »

Asia Svetlova писав:1) Думаю-не должны
2)При приеме- "Отримано от"-ФИО учредителя., При сдаче в банк я пишу "Видано" -наименование банка, хотя на практике встречала варианты написания ФИО кассира с пометкой "для сдачи в банк"
3)Вырывать листы из кассовой книги нельзя.Если ошиблись-перечеркиваете лист и пишете "Испорчено". Если она у вас была полностью пронумерована-еще и по нумерации листов будет видно, что листы вырваны. Я бы такую кассовую книгу переписала заново.
Посмотрите:
Об утверждении Методических рекомендаций относительно порядка проведения проверок по вопросам соблюдения субъектами хозяйствования кассовой дисциплины, полноты оприходования выручки от реализации товаров (услуг)
Государственная налоговая администрация
Методические рекомендации, Приказ от 23.04.2009 № 2104. Рекомендації щодо контролю за дотриманням порядку ведення операцій з готівкою (збір доказів порушень та оформлення робочих документів)
Небольшая выдержка:
4.1. Перевірка дотримання суб'єктом господарювання порядку ведення касової книги і касових документів та порядку їх оформлення.

Під час перевірок з'ясовується наявність у підприємства касової книги, а також відповідність її оформлення вимогам законодавства. У ході перевірок порядку ведення касової книги необхідно впевнитися, що підприємство має тільки одну касову книгу, яка має бути пронумерована, прошнурована й опечатана сургучною або мастиковою печаткою. Кількість аркушів у касовій книзі повинна бути засвідчена підписами керівника і головного бухгалтера. Підчистки та невмотивовані виправлення в касовій книзі забороняються.

Крім того, перевіряється правильність ведення касової книги, оформлення в ній касових операцій із приймання і видачі готівкових коштів (у тому числі за строками), відповідність зазначених у ній сум про прийняту до каси або видану з каси готівку даним прибуткових і видаткових касових ордерів (типові форми відповідно КО-1 і КО-2), якість і своєчасність записів касира згідно із зазначеними в касовій книзі касовими документами, наявність підпису бухгалтера, який перевірив записи за кількістю отриманих ним касових ордерів, правильність підрахунку фактичних залишків готівки в касі на кінець дня тощо.

При цьому записи в касовій книзі форми КО-4 здійснюються у двох примірниках (через копіювальний папір) чорнилом темного кольору чорнильною або кульковою ручкою. Перші примірники, що є невідривною частиною аркуша касової книги - "Вкладні аркуші касової книги", залишаються в касовій книзі. Другі примірники, що є відривною частиною аркуша касової книги - "Звіт касира", є документом, за яким касири звітують про рух грошей у касі. Перші та другі примірники мають однакові номери.


4) Кассовая книга ведется до конца.

Спасибо за помощь!#thank2# По поводу вырванных листиков, наверное, лучше переписать, хоть книгу мы еще не опечатывали и листики я заранее наперед не пронумеровываю, но ,думаю, с новой книгой мне будет спокойнее ))

Ylushka
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 02 листопада 2013, 22:40
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Ylushka »

подскажите пжл. На предприятии есть директор и главбух, но последняя в декретном. Как правильно подписывать кассовую книгу? Директор расписывается за себя и кассира? или только за себя?

Yurek
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 03 лютого 2015, 15:13

Повідомлення Yurek »

Ylushka писав:подскажите пжл. На предприятии есть директор и главбух, но последняя в декретном. Как правильно подписывать кассовую книгу? Директор расписывается за себя и кассира? или только за себя?
оформите приказом на кого положены обязаности главбуха тот и будет подписывать.

Олеся26
Гений
Гений
Повідомлень: 376
З нами з: 24 січня 2014, 15:37
Дякував (ла): 110 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Олеся26 »

Здравствуйте, сколько раз обдумывала этот вопрос, но так и не знаю как быть. Мы строительная организация все проплаты нам совершают исключительно через банк. Но вот продали мы автомобиль и возникает вопрос могу ли я оприходовать эти деньги в кассу предприятия через ПКО?

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”