Как "убежать" от РРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
RLHELEN
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 09 січня 2015, 09:53
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення RLHELEN »

Добрый день, дорогие формучане. Давайте подумаем вместеBlush

Может ли юридическое лицо на едином налоге, услуги физ.лицам (с оборотом до 1000000Blum ) поставить терминал самообслуживания (например того же Приват Банка) без РРО.
Может ли, без РРО, заключать с клиентами "Договір доручення на внесення грошових коштів за клієнтів"?

А, как Вы думаете....

rainbow33
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 19 вересня 2011, 12:12
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення rainbow33 »

Добрий вечір! Приватбанк пропонує таку послугу як-міні відділення. Ви самі приймаєте платежі від клієнтів, друкуєте квитанцію банку , кошти зараховуються на ваш рахунок, а готівку можна і через термінал закинути. Єдине потрібно ПК чи ноутбук, принтер і інтернет.

Valencia
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 199
З нами з: 06 грудня 2013, 13:05
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення Valencia »

rainbow33 писав:Добрий вечір! Приватбанк пропонує таку послугу як-міні відділення. Ви самі приймаєте платежі від клієнтів, друкуєте квитанцію банку , кошти зараховуються на ваш рахунок, а готівку можна і через термінал закинути. Єдине потрібно ПК чи ноутбук, принтер і інтернет.
насколько я поняла- квитанция об оплате не печатается. Подтверждением оплаты служит смс-ка от Привата, которая поступает на телефон клиента-покупателя.

RLHELEN
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 09 січня 2015, 09:53
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення RLHELEN »

rainbow33 писав:Добрий вечір! Приватбанк пропонує таку послугу як-міні відділення. Ви самі приймаєте платежі від клієнтів, друкуєте квитанцію банку , кошти зараховуються на ваш рахунок, а готівку можна і через термінал закинути. Єдине потрібно ПК чи ноутбук, принтер і інтернет.

Самі беремо кошти (а готівку можна і через термінал закинути), то виходить, що потрібно РРО, при еквайрінгу ми взагалі гроші не беремо, а РРО потрібно.
Щоб не застосовувти РРО: 1) ми кошти в руки не беремо - це єдине, що може врятувати від РРО.

ZET
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 04 червня 2013, 07:47
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 23 рази

Повідомлення ZET »

Valencia писав:
rainbow33 писав:Добрий вечір! Приватбанк пропонує таку послугу як-міні відділення. Ви самі приймаєте платежі від клієнтів, друкуєте квитанцію банку , кошти зараховуються на ваш рахунок, а готівку можна і через термінал закинути. Єдине потрібно ПК чи ноутбук, принтер і інтернет.
насколько я поняла- квитанция об оплате не печатается. Подтверждением оплаты служит смс-ка от Привата, которая поступает на телефон клиента-покупателя.
Верхній дописувач пише, що потрібен прінтер, значить якась квитанція друкується...але чи вона має таку саму силу як чек пробитий через РРО, і чи не потрібна на квитанції печатка банку

Valencia
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 199
З нами з: 06 грудня 2013, 13:05
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення Valencia »

ZET писав:
Valencia писав:
rainbow33 писав:Добрий вечір! Приватбанк пропонує таку послугу як-міні відділення. Ви самі приймаєте платежі від клієнтів, друкуєте квитанцію банку , кошти зараховуються на ваш рахунок, а готівку можна і через термінал закинути. Єдине потрібно ПК чи ноутбук, принтер і інтернет.
насколько я поняла- квитанция об оплате не печатается. Подтверждением оплаты служит смс-ка от Привата, которая поступает на телефон клиента-покупателя.
Верхній дописувач пише, що потрібен прінтер, значить якась квитанція друкується...але чи вона має таку саму силу як чек пробитий через РРО, і чи не потрібна на квитанції печатка банку
Была не права, да чек можно распечатать

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Моя думка така - еквайрінг різний буває.
1. POS термінал. Ставлять в місці реалізації товарів/послуг в офісі або роздрібній точці продажу. Пристрій що зчитує банківські карти. РРО потрібен - оскільки розрахунки здійснюються в місці реалізаціїї товарів/послуг.
2. Інтернет-еквайринг. Оплата здійснюється через інтернет за допомогою веб-інтерфейсу, у будь якій точці світу. Гроші зараховуються з банківської карти на поточний рахунок продавця. РРО не потрібен оскільки оплата та місце реалізації/надання послуг (робіт) розведені у просторі і часі, і як такого місця реалізації (точки продажу) немає.
Підходить для оплати послуг, робіт. По роздробу складніше, я не впевнений, але здається що навіть з інтернет-еквайрингом при реалізації в роздріб доведеться бити фіскальні чеки з видом оплати "безготівкова оплата".
Якщо я не правий - поправте.

RLHELEN
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 09 січня 2015, 09:53
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення RLHELEN »

Sancho Panza писав:Моя думка така - еквайрінг різний буває.
1. POS термінал. Ставлять в місці реалізації товарів/послуг в офісі або роздрібній точці продажу. Пристрій що зчитує банківські карти. РРО потрібен - оскільки розрахунки здійснюються в місці реалізаціїї товарів/послуг.
2. Інтернет-еквайринг. Оплата здійснюється через інтернет за допомогою веб-інтерфейсу, у будь якій точці світу. Гроші зараховуються з банківської карти на поточний рахунок продавця. РРО не потрібен оскільки оплата та місце реалізації/надання послуг (робіт) розведені у просторі і часі, і як такого місця реалізації (точки продажу) немає.
Підходить для оплати послуг, робіт. По роздробу складніше, я не впевнений, але здається що навіть з інтернет-еквайрингом при реалізації в роздріб доведеться бити фіскальні чеки з видом оплати "безготівкова оплата".
Якщо я не правий - поправте.
Ну со 2 пунктом, можно смело идти в суд и выигрывать. Так как деньги сразу на счет, никакой терминал к кассе просто физически не может быть подключен. Так как и с банковскими терминалами, я имею ввиду те терминалы, инкассацию по которым проводит сам банк!!

rainbow33
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 19 вересня 2011, 12:12
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення rainbow33 »

на рахунок міні-відділення: квитанція друкується така , як видає банк при прийомі вашого платежу, відразу з печаткою. Але є ще один нюанс, вашого працівника,який буде підключений до цієї послуги , офіційно оформляють на роботу позаштатним касиром, платити правда нічого не будуть (цікаво ,як вони це трактують), і на нього обов'язково відкривають кредитну карту, для підстраховки, щоб гроші вчасно вносив.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”