РРО для юрлица-единщика производителя 3-й группы

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
petrmaria
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 24 липня 2015, 16:40
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення petrmaria »

Подскажите пожалуйста, нужно ли применять РРО предприятию юрлицу на едином налоге 3-я группа (бывшая 4-я). Мы производители и продаем свою продукцию как ФЛП так и физлицам?

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

petrmaria писав:Подскажите пожалуйста, нужно ли применять РРО предприятию юрлицу на едином налоге 3-я группа (бывшая 4-я). Мы производители и продаем свою продукцию как ФЛП так и физлицам?
Закон о РРО разрешает не использовать

Стаття 9. Реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються:
1) при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку;

petrmaria
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 24 липня 2015, 16:40
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення petrmaria »

У нас не совсем все просто! Первый вид деятельности стоит торговля, а потом уже производство. Вот и как будет расцениваться "Крім підприємств торгівлі" ????

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

petrmaria писав:У нас не совсем все просто! Первый вид деятельности стоит торговля, а потом уже производство. Вот и как будет расцениваться "Крім підприємств торгівлі" ????
тогда нужен

petrmaria
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 24 липня 2015, 16:40
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення petrmaria »

вот и я так думаю, а так не хочется, может официальный запрос в налоговую отправить?

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

petrmaria писав:вот и я так думаю, а так не хочется, может официальный запрос в налоговую отправить?
Відповідно до п. 1 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами і доповненнями реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку.
Згідно з п. 3 Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року №1336 із змінами і доповненнями, без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок і книг обліку розрахункових операцій може здійснюватися:
- роздрібна торгівля на ринках, ярмарках (за винятком розташованих на їх території магазинів, кіосків, палаток, павільйонів, приміщень контейнерного типу).
Отже, при реалізації продукції власного виробництва на ринках та ярмарках через розташовані на них стаціонарні магазини, кіоски, палатки, павільйони, приміщення контейнерного типу застосування реєстраторів розрахункових операцій є обов’язкове.

petrmaria
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 24 липня 2015, 16:40
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення petrmaria »

Спасибо большое за ответы, может попробуем просто переделать устав, и пройти перерегистрацию и поменять первый вид деятельности

INSPECTOR GADGET
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 914
З нами з: 23 жовтня 2013, 12:26
Дякував (ла): 144 рази
Подякували: 732 рази

Повідомлення INSPECTOR GADGET »

petrmaria писав:Спасибо большое за ответы, может попробуем просто переделать устав, и пройти перерегистрацию и поменять первый вид деятельности
установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування
Что мы у себя понимаем под этими "пидприемствами"? Магазины, торговые центры, супермаркеты, павильйоны, киоски, бары, рестораны, столовые, кафе, закусочные, и прочие объекты, где народ что-то покупает, либо выпивает-закусывает и так сказать культурно отдыхает#smile3# . Есть ли у вас что-то подобное? Нету?
Первый вид деятельности стоит торговля, а потом уже производство.
Этого, на мой взгляд достаточно.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”