Ошибка в платежном поручении

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

:help: Любі друзі! Повинні були перерахувати "інвалідний штраф" за 2023, помилились з рахунком та перерахували в ПДФО...
І шо зараз робити: писати в ДПІ клопотання зробити "переброску" чи просити повернути помилкові кошти платнику взад ?
Але десь в пам'яті мерехтить, що, якщо "взад", то ДПІ може призначити перевірку...
А з другого боку, і "перебрасувати" ДПС немає сенсу, бо Фонд Інвалідів - це, взагалі, не єпархія ДПС, бо, як я розумію, "перебросити" можна тільки туди, де контроль за справлянням покладено на органи ДПС" .
Що порадите, любі друзі ??? :help:

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13659
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27893 рази

Повідомлення Яков »

Popen писав:
18 квітня 2024, 07:08
:help: Любі друзі! Повинні були перерахувати "інвалідний штраф" за 2023, помилились з рахунком та перерахували в ПДФО...
І шо зараз робити: писати в ДПІ клопотання зробити "переброску" чи просити повернути помилкові кошти платнику взад ?
Але десь в пам'яті мерехтить, що, якщо "взад", то ДПІ може призначити перевірку...
А з другого боку, і "перебрасувати" ДПС немає сенсу, бо Фонд Інвалідів - це, взагалі, не єпархія ДПС, бо, як я розумію, "перебросити" можна тільки туди, де контроль за справлянням покладено на органи ДПС" .
Що порадите, любі друзі ??? :help:
Або просити в заяві повернути кошти платнику "взад", або в заяві вказати про "переброску", наприклад, на єдиний податок (чи на іншій податок).
Зображення

PredstavitelZt
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 112
З нами з: 27 січня 2015, 21:31
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення PredstavitelZt »

Доброго вечора!

При звірці в електронному кабінеті по податках, з'ясувала, що керівниця перерахувала в лютому один з платежів військового збору не на той рахунок (відправила його як ПДФО), які дії мають бути? :o можна їх якось перекинути з рахунку на рахунок? і чи будуть якісь штрафи за те, що невчасно відправили? :help:

Чи може просто перерахувати ту суму військового збору на правильний рахунок, а там хай вісить переплата по пдфо? :? будуть якісь наслідки?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13659
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14116 разів
Подякували: 27893 рази

Повідомлення Яков »

PredstavitelZt писав:
06 травня 2024, 22:27
Доброго вечора!

При звірці в електронному кабінеті по податках, з'ясувала, що керівниця перерахувала в лютому один з платежів військового збору не на той рахунок (відправила його як ПДФО), які дії мають бути? :o можна їх якось перекинути з рахунку на рахунок? і чи будуть якісь штрафи за те, що невчасно відправили? :help:

Чи може просто перерахувати ту суму військового збору на правильний рахунок, а там хай вісить переплата по пдфо? :? будуть якісь наслідки?
Або подати заяву та просити в заяві перекинути з рахунку на рахунок (в цьому разі дивиться на зміни з 16.03.2024)
Або перерахувати ту суму військового збору на правильний рахунок, а переплату з ПДФО врахувати надалі (у цьому разі, на мій погляд, платник як би стверджує, що НЕ сплатив своєчасно ВЗ).

І ще: будь ласка! ну абсолютно ніякого відношення сплата ПДФО та ВЗ за працівників не належать до теми ФОП 3 групи 5%, тому що платниками ПДФО і ВЗ можуть бути, наприклад, і стандартна фізособа, ФОП 2 гр, і ФОП 3 гр. 3%, і ЮО, і особа, яка здійснює незалежну проф. діяльність, і т.д.
Тому Ваше питання перенесено сюди для обговорення
Зображення

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 307
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 102 рази

Повідомлення STO Iryna »

PredstavitelZt писав:
06 травня 2024, 22:27
Доброго вечора!

При звірці в електронному кабінеті по податках, з'ясувала, що керівниця перерахувала в лютому один з платежів військового збору не на той рахунок (відправила його як ПДФО), які дії мають бути? :o можна їх якось перекинути з рахунку на рахунок? і чи будуть якісь штрафи за те, що невчасно відправили? :help:

Чи може просто перерахувати ту суму військового збору на правильний рахунок, а там хай вісить переплата по пдфо? :? будуть якісь наслідки?
У меня так случайно получилось что я прибыль заплатила на пдфо. Написала письмона повернення. Позвонили с налоговой, и порекомендовали анулировать письмо, так как что бы вернуть деньги (и даже перебросить на другие налоги) будетназначена проверка предприятию. Мне проще поераснеть перед руководителем что я дурочка и попросится лишний платеж сделать (хоть сумма и приличная) чем пережить проверку. Поэтому на пдфо сумма осталась в предоплате, как ни как его всеравно платить. А прибыль заплатила уже как надо

PredstavitelZt
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 112
З нами з: 27 січня 2015, 21:31
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення PredstavitelZt »

Перш за все вибачаюсь, що не в ту гілку відправила повідомлення, я вже після відправки зрозуміла, що не туди :g_impossible:

Дякую за поради, справа в тому, що там сума смішна, 54 гривні, і штраф виходить 20%, його також разом з сумою відправити, чи чекати поки повідомлення від податкової прийде?

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 307
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 102 рази

Повідомлення STO Iryna »

PredstavitelZt писав:
Вчора, 10:59
Перш за все вибачаюсь, що не в ту гілку відправила повідомлення, я вже після відправки зрозуміла, що не туди :g_impossible:

Дякую за поради, справа в тому, що там сума смішна, 54 гривні, і штраф виходить 20%, його також разом з сумою відправити, чи чекати поки повідомлення від податкової прийде?
я всегла если это не самоштраф, по типу как в декларации то жду ппр. А то туда заплатил штраф то не туда.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”