Командировочные на карточку

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

плату за візу проводжу на витрати, але ми платимо грн.
в мене питання- колись рахувався курс валюти нп дату подання аванс звіту, а тепер виходить по даті оплати?? де вказано? поділіться

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

svitlass писав:плату за візу проводжу на витрати, але ми платимо грн.
в мене питання- колись рахувався курс валюти нп дату подання аванс звіту, а тепер виходить по даті оплати?? де вказано? поділіться
так я сделала проще...все одним днем.. оплату и авансовый отчет.. и снятие... что бы не мучатся с курсовыми разницами...
Форма Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядок його складання затверджені наказом ДПА України від 23.12.10 № 996. Якщо відрядженим працівником застосовується корпоративна картка, у Звіті відображаються тільки використані (списані з картрахунку) кошти. При цьому працівник крім рахунків готелів, проїзних квитків тощо повинен надати до Звіту документи, що підтверджують здійснені за допомогою платіжних карток розрахунки, а саме: чеки банкомату, сліпи, квитанції платіжних терміналів тощо. Враховуючи зазначене, кошти в національній валюті країни, до якої відряджався працівник, або у вільно конвертованій валюті, які отримує працівник як аванс на корпоративну картку в розмірах, встановлених законодавством, перераховуються у національну валюту України за офіційним валютним курсом НБУ, що діяв на дату списання з карткового рахунку такої валюти за умови наявності підтверджуючих документів.
Вот и подумала, что так проще.. когда составляла.. АО.. пересчитала все евро по курсу НБУ и перебросила все деньги в грн.. на корп картку... или я где-то ошиблась?

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Я в таких випадках перераховую на з/п карточку. Комісія повинна бути за рахунок підприємства.
92 3721 1050,0
313 311 1050,0
3721 313 1000,0
92 313 50,0
От мені цікаво, а Ви поставили на витрати вартість візи? А якщо відрядження в наступному місяці? Це у мене так. Я візи відношу на витрати в тому періоді коли відрядження.

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Agatha писав:Я в таких випадках перераховую на з/п карточку. Комісія повинна бути за рахунок підприємства.
92 3721 1050,0
313 311 1050,0
3721 313 1000,0
92 313 50,0
От мені цікаво, а Ви поставили на витрати вартість візи? А якщо відрядження в наступному місяці? Це у мене так. Я візи відношу на витрати в тому періоді коли відрядження.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”