Исчезающие Чеки

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
luxoil
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 11 серпня 2011, 15:10
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення luxoil »

Добрый день
Может кто сталкивался с такой ситуацией
Обнаружила в авансовом отчете с чеков исчезает информация (т.е. стают просто бумажкой)Я конечно ксерю их но учтут ли копию при проверке?
Как же теперь подтвердить расходы

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

Такі первинні документи і додатки до них зберігаються 3 роки. За цей час чеки можуть тільки поблекнути при неналежному зберіганні (на світлі, протягах і т.п. #smile3# ), а не зовсім обезінформатитись. Якщо перевірки нема 10 років, зберігати таку макулатуру не обов'язково, складаєте відповідний акт ліквідадії і забуваєте про них. Або пропонуєте перевіряючому дивитись на них у темному місці o:) . Правда фразу "за умови завершення перевірки податковими органами ..." можна трактувати як "поки не пройдеш перевірку". Та я схиляюсь до трактовки "якщо термін зберігання скінчився, а розпочата перевірка ще не завершилась".

сотрудник
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1182
З нами з: 01 квітня 2011, 06:19
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення сотрудник »

luxoil писав:Добрый день
Может кто сталкивался с такой ситуацией
Обнаружила в авансовом отчете с чеков исчезает информация (т.е. стают просто бумажкой)Я конечно ксерю их но учтут ли копию при проверке?
Как же теперь подтвердить расходы

у меня копии прошли без проблем.

Natay
ПрофиПрофи
Повідомлень: 46
З нами з: 25 березня 2011, 04:27
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Natay »

Лада писав: Такі первинні документи і додатки до них зберігаються 3 роки. За цей час чеки можуть тільки поблекнути при неналежному зберіганні (на світлі, протягах і т.п. #smile3# ), а не зовсім обезінформатитись.
У меня в "належному зберіганні" тоже не просто посветлели, а местами вообще пусто. Некоторые авансовые аннулировала, не было видно вообще суммы и даты. после этого стала ксерить, но не уверенна что пройдет.

Берса
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8478
З нами з: 23 березня 2011, 09:48
Дякував (ла): 2198 разів
Подякували: 3439 разів

Повідомлення Берса »

Не переживайте, проходит, но бумажки не выкидывайте. Я стараюсь крепить вместе -ксерокопию и чек.

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Берса писав:Не переживайте, проходит, но бумажки не выкидывайте. Я стараюсь крепить вместе -ксерокопию и чек.
Делаю так давно - к авансовому чек+его ксерокопию, они все "пропадают"

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”