Приватбанк

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
rainbow33
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 19 вересня 2011, 12:12
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення rainbow33 »

Добрий вечір! Може хтось стикався з такою ситуацією: наша ЮО має відкритий рахунок в Приваті , раніше ми здавали виручку через термінал і у виписці було вказано призначення : "Надходження виручки вiд послуг ", але за це ми платили комісію, тепер нам запропонували зараховувати виручку на рахунок через картку-ключ без комісії, кошти нам зарах. на 2 день,але мене хвилює призначення "Пополнение карты"-це нормально? чи краще повернутись до 1 варіанту-але там нормальна сума комісії набігає, можливо хтось користується такими картками-ключами допоможіть розібратися,переживаю.

rainbow33
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 19 вересня 2011, 12:12
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення rainbow33 »

ніхто з приватом не дружить?

АннаЛ
Оракул
Оракул
Повідомлень: 268
З нами з: 28 лютого 2011, 09:37
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 115 разів

Повідомлення АннаЛ »

rainbow33 писав:ніхто з приватом не дружить?[/quote

Документом, що свідчить про здавання виручки до банку, є відповідна квитанція до прибуткового документа банку на внесення готівки, засвідчена підписами відповідальних осіб банку та відбитком печатки (штампа) банку.
постановление НБУ № 637 изменением № 210 от 06.06.13г. в п.3.7

При сдаче выручки через терминал могут быть проблемы при проверке ГФС.


Аватар користувача
Хмель
Гений
Гений
Повідомлень: 453
З нами з: 17 листопада 2011, 00:25
Дякував (ла): 288 разів
Подякували: 160 разів

Повідомлення Хмель »

Директор при помощи ключ-карты Привата перечисляет на свою личную карту деньги как фин. помощь (ему от предприятия)...
Я проводила Дт3773 Кт311...
Пришел аудитор, говорит нужно через кассу приходовать и выдавать, это же списание с 2600...
В пинципе переделать кассу не проблема, но как-то не согласна я...
А вы как думаете?

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Хмель писав:Директор при помощи ключ-карты Привата перечисляет на свою личную карту деньги как фин. помощь (ему от предприятия)...
Я проводила Дт3773 Кт311...
Пришел аудитор, говорит нужно через кассу приходовать и выдавать, это же списание с 2600...
В пинципе переделать кассу не проблема, но как-то не согласна я...
А вы как думаете?
У нас таке постійно. При перерахуванні через Приват24 провожу 3771-311. Використовую 3771 -є аналітика за контрагентами і договорами. При знятті готівки з банкомату оприбутковую в касу, а потім видача. 301-333, 333-311, тому що в приваті по р/р проводка пізніше ніж чек банкомата.

Аватар користувача
Хмель
Гений
Гений
Повідомлень: 453
З нами з: 17 листопада 2011, 00:25
Дякував (ла): 288 разів
Подякували: 160 разів

Повідомлення Хмель »

Татьяна ТС писав:
Хмель писав:Директор при помощи ключ-карты Привата перечисляет на свою личную карту деньги как фин. помощь (ему от предприятия)...
Я проводила Дт3773 Кт311...
Пришел аудитор, говорит нужно через кассу приходовать и выдавать, это же списание с 2600...
В пинципе переделать кассу не проблема, но как-то не согласна я...
А вы как думаете?
У нас таке постійно. При перерахуванні через Приват24 провожу 3771-311. Використовую 3771 -є аналітика за контрагентами і договорами. При знятті готівки з банкомату оприбутковую в касу, а потім видача. 301-333, 333-311, тому що в приваті по р/р проводка пізніше ніж чек банкомата.
про расчеты с контрагентами все понятно, тут речь идет про физ. лицо... Приват пишет в назначении платежа "перевод на свою карту"... аудитор приравнял выдаче под отчет (только отчета не нужно, т.к. фин. помощь)... говорит нужно через кассу... а дир. еще и через карту возвращать собирается... совсем не вижу смысла трогать кассу...

Анни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 05 жовтня 2011, 06:57
Дякував (ла): 2705 разів
Подякували: 675 разів

Повідомлення Анни »

Хмель писав:
Татьяна ТС писав:
Хмель писав:Директор при помощи ключ-карты Привата перечисляет на свою личную карту деньги как фин. помощь (ему от предприятия)...
Я проводила Дт3773 Кт311...
Пришел аудитор, говорит нужно через кассу приходовать и выдавать, это же списание с 2600...
В пинципе переделать кассу не проблема, но как-то не согласна я...
А вы как думаете?
У нас таке постійно. При перерахуванні через Приват24 провожу 3771-311. Використовую 3771 -є аналітика за контрагентами і договорами. При знятті готівки з банкомату оприбутковую в касу, а потім видача. 301-333, 333-311, тому що в приваті по р/р проводка пізніше ніж чек банкомата.
про расчеты с контрагентами все понятно, тут речь идет про физ. лицо... Приват пишет в назначении платежа "перевод на свою карту"... аудитор приравнял выдаче под отчет (только отчета не нужно, т.к. фин. помощь)... говорит нужно через кассу... а дир. еще и через карту возвращать собирается... совсем не вижу смысла трогать кассу...
наблюдала, как налоговая припаяла штраф в 5-тикратном размере за снятие наличных без кассы, хотя я вполне понимаю, что денег в кассе бух не видела - дир снял ВФП, правда по чековой, и усе, только выписка банка... Но налоговая рассмотрела как неоприходование наличности...
Так что я теперь все только через кассу.

jul_kap
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 751
З нами з: 22 серпня 2012, 03:01
Дякував (ла): 1073 рази
Подякували: 270 разів

Повідомлення jul_kap »

Хмель писав:Директор при помощи ключ-карты Привата перечисляет на свою личную карту деньги как фин. помощь (ему от предприятия)...
Я проводила Дт3773 Кт311...
Пришел аудитор, говорит нужно через кассу приходовать и выдавать, это же списание с 2600...
В пинципе переделать кассу не проблема, но как-то не согласна я...
А вы как думаете?
Я тоже не согласна что "это как подотчёт".
Чековая книжка это совсем другое, это показатель того что уполномоченное лицо имеет дело с наличными. А в Вашем случае никто реальных купюр в руках не держал, со счёта перевели на карту.
Могу посоветовать прописать в договоре на оказание финпомощи "предоставляется в безналичной форме путём перечисления на личную карту №...",
тогда можно будет избежать "притягивания за уши" к наличке и нет оснований трогать кассу.

ВалерияV
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 561
З нами з: 15 вересня 2010, 08:26
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 68 разів

Повідомлення ВалерияV »

Вчера снимала в банкомате деньги по корпоративной карте предприятия- банкомат не дал чек, даже не предложил выдачу чека- видимо убрали опцию, но это чек ведь обязателен

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

перенесено из закрытой темы
rubin писав:
БЕРСКА писав: Спасибо за Ваш вариант , у меня есть такая идея 27.06. 14 Дт 372 Кт 333 снятие налички ,Дт 301 Кт 372 приход в кассу , Дт 661 Кт 301 выдача з/пл , а 01.07.2014 Дт 333 Кт 311 ( через 372 счет потому что . Дт 301 Кт 333 не корреспондируют ) Но как провести ав. отчет в 1с 8.2 ,как полученна сумма ?
я б 372 туда не вмешивала, насчет 333 точно не корресп. с 301, поэтому я и остановилась на 313. А вот как все это в 8-ке сделать я не знаю, я работаю с 7-кой.
svitlass писав:
@Nika@ писав:А я всё-таки делала Дт-301 Кт-333. Да, не совсем корректно, но видимо Минфин не успевает за изобретениями Привата)). Исхожу из сути операции. Ключ к счету = чековой книжке. Мы же не составляем авансовый отчет при получении денег в банке по чеку. Значит, 372 тут не подойдет, а приходуем напрямую в кассу, Дт 301. Далее, если деньги оприходованы в кассе, то фактически их на счету уже нет. Значит, нужно остаток по 31 временно откорректировать каким-то другим счетом. Иначе получится, что в день снятия эти деньги и в кассе, и на р/счете (неважно, каком, 311 или 313). Поэтому я и провела Кт-333.
ТЕЖ ПРОКРУЧУЮ ВАРІАНТИ
не згідна, що "ключ до рахунку" - це чекова книжка , так як крім зняття готівки, ще й оплачують за товар.
372 аудитори радять використовувати обов'язково

тому роблю - Дт372 Кт 313/ключ до рах директора (в мене іменний) 27/06
авансовий звіт Дт 301 Кт 372 ( заповнюю тільки першу сторінку, там де отримано під звіт і вказую , що внесено в касу)
датою списання 01/07 Дт 313/ключ до рах Кт 311

коли оплачено за товар
1. Дт372 Кт 313/ключ до рах директора (в мене іменний) 27/06
2 авансовий звіт Дт 20 Кт 372
3. датою списання 01/07 Дт 313/ключ до рах Кт 311
в 1-С.8.2 в аванс звіт в закладку "аванси" підтягую плат доручення вихідне ( те що в рядку1)

в 170.9.3 ПКУ вказано використання плат карт в відрядженні
з Ліги
Відповідно до п. 2.12 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою НБУ від 15.12.2004 р. № 637, фізичні особи, що отримали готівку з поточного рахунку із застосуванням корпоративного спеціального платіжного засобу або особистого спеціального платіжного засобу, використовують її за призначенням без оприбуткування в касі
я так розумію, що якщо карткою оплачують, то аванс звіт, а якщо отримують готівку для якихось цілей, то прих кас ордер
згідна, що нормативка не встигає за новаторствами, зокрема Привату #rtfm#
Елена_П писав:
Ksucha_b писав:Здравствуйте! А вот мне нужно знать "ключ к счету" от ПРИВАТА евляется корпоративной картой или как ( не именной)??? В постанові Правління Національного банку України від 30 квітня 2010 року № 223 "Про здійснення операцій з використанням спеціальних платіжних засобів" было такое определение, но эта ПОСТАНОВА утратила силу и теперь есть новая от 05.11.2014 г. № 705. Там такого определения нет. Подскажите, кто в курсе, кто что знает, пожалуйста!!!
Карта-ключ к счету - это прямой доступ к расчетному счету предприятия, обычно зарегистрирована (владелец) на директора предприятия, заменяет чековую книжку.
Более подробно можно узнать тут https://privatbank.ua/ru/business/unive ... -k-schetu/ или позвонив своему менеджеру в банк, или 3700 с мобильного.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”