= Разные вопросы по КАССЕ и кассовым операциям =

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Inna Medvetska писав: а як вірно тоді ці товари куплені за кошти з корп. картки (без зняття) поставити на прихід, якщо з документів тільки чек касового апарату з магазину. І як бути, якщо цек з магазину одним числом, а гроші по банк. виписки карки пройшли тільки через 3 дні.
Я уже писала об этом, сохраняйте чеки с терминала (можно подколоть к банковской выписке если нет авансового, а разносите 631-313)

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Ир4ик писав:
Inna Medvetska писав: а як вірно тоді ці товари куплені за кошти з корп. картки (без зняття) поставити на прихід, якщо з документів тільки чек касового апарату з магазину. І як бути, якщо цек з магазину одним числом, а гроші по банк. виписки карки пройшли тільки через 3 дні.
Я уже писала об этом, сохраняйте чеки с терминала (можно подколоть к банковской выписке если нет авансового, а разносите 631-313)
це я зрозуміла, просто мене стримуєте те, що в мене немає прибуткової накладної від постачальника, а є тільки чек касового апарату магазину типу Ашан.

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

в чеке указано наименовние товара, цена
этого достаточно для прихода

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

-Latka- писав:в чеке указано наименовние товара, цена
этого достаточно для прихода
дякую

Lina_soft
Оракул
Оракул
Повідомлень: 286
З нами з: 24 листопада 2010, 00:41
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення Lina_soft »

Все ж таки очень мучает вопрос - переписывать кассу (если нет РКО, а есть только Выплата ЗП), и если переписывать, то за все года? Не могу себе четко сформулировать ответ! ПОМОГИТЕ!!!

Барабашка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 230
З нами з: 11 січня 2012, 10:24
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 165 разів

Повідомлення Барабашка »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи варто переходити на ведення касової книги в електронному вигляді? Вичитала,що можна. А як до цього ставляться податківці при перевірці? Хтось так веде?

buhgalter Tanya
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 934
З нами з: 07 вересня 2011, 11:08
Дякував (ла): 1255 разів
Подякували: 515 разів

Повідомлення buhgalter Tanya »

Галина Сурина писав:Все ж таки очень мучает вопрос - переписывать кассу (если нет РКО, а есть только Выплата ЗП), и если переписывать, то за все года? Не могу себе четко сформулировать ответ! ПОМОГИТЕ!!!
РКО должен быть обязательно, вы же выдали деньги из кассы-прийдеться переписывать.

buhgalter Tanya
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 934
З нами з: 07 вересня 2011, 11:08
Дякував (ла): 1255 разів
Подякували: 515 разів

Повідомлення buhgalter Tanya »

Барабашка писав:Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи варто переходити на ведення касової книги в електронному вигляді? Вичитала,що можна. А як до цього ставляться податківці при перевірці? Хтось так веде?
Я давно виду в эл. виде, в конце года распечатываю. При проверках-ничего мне не сказали-налоговиков интересуют другие вопросы

Барабашка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 230
З нами з: 11 січня 2012, 10:24
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 165 разів

Повідомлення Барабашка »

Дякую, Таню! А то стільки мороки з тою писаною, а хочеться спростити собі роботу.

Lina_soft
Оракул
Оракул
Повідомлень: 286
З нами з: 24 листопада 2010, 00:41
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення Lina_soft »

buhgalter Tanya писав:
Галина Сурина писав:Все ж таки очень мучает вопрос - переписывать кассу (если нет РКО, а есть только Выплата ЗП), и если переписывать, то за все года? Не могу себе четко сформулировать ответ! ПОМОГИТЕ!!!
РКО должен быть обязательно, вы же выдали деньги из кассы-прийдеться переписывать.
У меня по какой-то непонятной мне причине в 1С проводки по кассе идут не только ПКО и РКО, но и Плат.ведомостями на з/п, по этой причине мне приходится проводить одно, либо РКО, либо ведомость, может проблемма в настройках, так я и константы все проверила, все равно выписывает и то и то. Что делать?

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”