РРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
revuk
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 14 квітня 2015, 15:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення revuk »

Вообще подскажите как работает Глово. Если безнал . То курьеру Глово выдется фискальный чек , который получается неоплачен . А через время на расчетный счет поступает эта сумма от Глово . ?

SDVermut
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 22 вересня 2022, 23:49

Повідомлення SDVermut »

Добрый день!

Помогите, пожалуйста, разобраться с таким вопросом.

ООО, магазин, РРО, работает до 20:00.
По итогу дня превысили лимит, выручку будем сдавать в банк утром, деньги ночуют.
Проводить ли вечером перед z-отчётом служебную выдачу, а утром делать служебное внесение той суммы, что не превышает лимит? Может ли в таком случаи руководитель после окончания рабочего дня забрать наличку, чтоб утром положить на счёт в банке? Служебную выдачу делать на сумму, которую будем ложить на счёт или на весь остаток в кассе?

Или в конце дня не делать служебную выдачу, оставлять деньги переночевать, а утром сделать служебное внесение на всю сумму в кассе и сразу сделать служебную выдачу на ту сумму, которая поедет в банк?

Помогите разобраться в нюансе, не могу найти ответ на свой вопрос.

Заранее благодарен.

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3149
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2375 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

ФОП получил штраф 3400 за оплату через РРО налом сумм более 50 тіс.
алмин. правопорушення

Вопрос: надо платить с личной карті ФОП ?
Или можно со счета ФОПа ?

Юрій З
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 10 листопада 2022, 13:22

Повідомлення Юрій З »

Добри день.
я тогую на маркет плейсі Розетка, та планував передати їм товар на Фуфілмент та наладити видачу товарів через їх точки виачи Розетка, оплату покупці можуть робити в точці видачі Розетка (налічка, карта).

Також підключити оплату за товари на сайті розетка та пром через Фінансову компанію ЕВО пей.
Задав питанні компанії ФК евопей:

1 - я від свого фоп віддав товар на фуфілмент (чи передаю товар для пересилки в токчку видачи Розетка), далі його розетка передала в свою точку видачі, кліент оплатив там наличкой чи картою и хочет получить фискальний чек.хто йому має видати фіскальний чек? ФК ЕВО? Розетка? чи мій ФОП?

Відповідь Ево пей
При оплаті в точці видачі Розетка через касу фінансової компанії ТОВ "ФК ЕВО" ініціюється переказ коштів від покупця фізичної особи до продавця юридичної особи або фізичної особи підприємця з якими у фінансової компанії є договір на переказ коштів, відповідно покупець отримує квитанцію щодо переказу коштів де вказана інформація про платника (покупця), отримувача (продавця), суму та інші обовʼязкові реквізити. Видача фіскального чека - це обовʼязок продавця відповідно до Податкового кодексу України при реалізації товарів або послуг в разі необхідності при такому виді оплати як безготівковий переказ коштів (аналог каси банка).

друге питання
2 - я підключаю на Розетке онлайн оплату на Рахунок через Ево пей... покупець сплатив на сайті за товар картою, Хто йому має видати фіскальний чек? ФК ЕВО? Розетка? чи мій ФОП?

відповідь ФК
Фінансова компанія клієнту видає квитанцію про переказ коштів (деталі є в питанні 1), а фіскальний чек продавець в разі якщо це вимагається відповідно до законодавства. Якщо фіскальний чек потрібно формувати і передавати, то потрібно вкладати його в товар або на імейл клієнту.

3 питання
3 - я підключаю на Проме Пром оплату через ФК ево на рахунок фоп. далі покупець сплатив на сайті за товар картою, Хто йому має видати фіскальний чек? ФК ЕВО? (пром не відает тут чеки, понтно) чи мій ФОП?

відповідь
Фінансова компанія клієнту видає квитанцію про переказ коштів (деталі є в питанні 1), а фіскальний чек продавець в разі якщо це вимагається відповідно до законодавства. Якщо фіскальний чек потрібно формувати і передавати, то потрібно вкладати його в товар або на імейл клієнту.

Я так розумію що в цьому випадку такі оплати мають бути фискалізовані через РРО мого ФОПа, тоїсть дорівнюються к еквайрінговим платежам як то Ликпей портмоне та інші...

прошу допомогти розібратися по фіскалізації оплат от покупців.

grv
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 11 листопада 2022, 13:37

Повідомлення grv »

Підкажіть. ФОП 2группа, торгівля автозапчастинами, всеж потрібно РРО якщо оплата буде відбуватися на "Ключ к рахунку" Привата в загальному випадку не із Приват-24 де підтягуються реквізити, а через який то транзитний рахунок де не буде видно призначення ? Чи краще перестрахуватися і поставити ПРРО ?

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

Юрій З писав:
10 листопада 2022, 13:26
Спойлер
Добри день.
я тогую на маркет плейсі Розетка, та планував передати їм товар на Фуфілмент та наладити видачу товарів через їх точки виачи Розетка, оплату покупці можуть робити в точці видачі Розетка (налічка, карта).

Також підключити оплату за товари на сайті розетка та пром через Фінансову компанію ЕВО пей.
Задав питанні компанії ФК евопей:

1 - я від свого фоп віддав товар на фуфілмент (чи передаю товар для пересилки в токчку видачи Розетка), далі його розетка передала в свою точку видачі, кліент оплатив там наличкой чи картою и хочет получить фискальний чек.хто йому має видати фіскальний чек? ФК ЕВО? Розетка? чи мій ФОП?

Відповідь Ево пей
При оплаті в точці видачі Розетка через касу фінансової компанії ТОВ "ФК ЕВО" ініціюється переказ коштів від покупця фізичної особи до продавця юридичної особи або фізичної особи підприємця з якими у фінансової компанії є договір на переказ коштів, відповідно покупець отримує квитанцію щодо переказу коштів де вказана інформація про платника (покупця), отримувача (продавця), суму та інші обовʼязкові реквізити. Видача фіскального чека - це обовʼязок продавця відповідно до Податкового кодексу України при реалізації товарів або послуг в разі необхідності при такому виді оплати як безготівковий переказ коштів (аналог каси банка).

друге питання
2 - я підключаю на Розетке онлайн оплату на Рахунок через Ево пей... покупець сплатив на сайті за товар картою, Хто йому має видати фіскальний чек? ФК ЕВО? Розетка? чи мій ФОП?

відповідь ФК
Фінансова компанія клієнту видає квитанцію про переказ коштів (деталі є в питанні 1), а фіскальний чек продавець в разі якщо це вимагається відповідно до законодавства. Якщо фіскальний чек потрібно формувати і передавати, то потрібно вкладати його в товар або на імейл клієнту.

3 питання
3 - я підключаю на Проме Пром оплату через ФК ево на рахунок фоп. далі покупець сплатив на сайті за товар картою, Хто йому має видати фіскальний чек? ФК ЕВО? (пром не відает тут чеки, понтно) чи мій ФОП?

відповідь
Фінансова компанія клієнту видає квитанцію про переказ коштів (деталі є в питанні 1), а фіскальний чек продавець в разі якщо це вимагається відповідно до законодавства. Якщо фіскальний чек потрібно формувати і передавати, то потрібно вкладати його в товар або на імейл клієнту.

Я так розумію що в цьому випадку такі оплати мають бути фискалізовані через РРО мого ФОПа, тоїсть дорівнюються к еквайрінговим платежам як то Ликпей портмоне та інші...

прошу допомогти розібратися по фіскалізації оплат от покупців.
Шось дуже багато тексту у вас. Можу допомогти, напишіть свій ємейл як приватне повідомлення, а я вам відправлю статтю, де описуються різні ситуації, в я яких потрібен РРО, а в яких ні.

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1847
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 898 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Добрый вечер. Подскажите совет. У нас аптека. Ооо на общей системе. Стоит кассовый аппарат Мрия 304Т + компьютер. Раньше работали все ок. Чеки зетки делали вовремя. Вся передача данных происходит через интернет. Но в свете нынешних событий и выключения света возникла проблема закрытия смены не по времени. Что делать ? Как можно себя прикрыть с точки зрения закона? Может какой то приказ сделать ?

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

Denis@@@ писав:
08 грудня 2022, 00:43
Добрый вечер. Подскажите совет. У нас аптека. Ооо на общей системе. Стоит кассовый аппарат Мрия 304Т + компьютер. Раньше работали все ок. Чеки зетки делали вовремя. Вся передача данных происходит через интернет. Но в свете нынешних событий и выключения света возникла проблема закрытия смены не по времени. Что делать ? Как можно себя прикрыть с точки зрения закона? Может какой то приказ сделать ?
1. UPS и выполнение Z-отчета в автономном режиме.
2.Загуглите Чи штрафуватиме ДПС за нестворення Z-звіту через блекаут під час війни?

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3149
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2375 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Подскажите, плиз
У ФОПа было 2 точки- 2 РРО. Одна закрылась, РРО с КУРО . Но есть вероятность что в течении 5-9 месяцев будет открыта новая.
Наша обслуживающая организация говорит, что можно приостановить оплату за обслуживание и потом, когда будет новая точка, просто заменить адрес РРО.
Надо ли сообщать в ГНИ о приостановке деятельности ?
Или лучше полностью снять РРО с учета ?

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

FyDD писав:
09 грудня 2022, 17:06
Подскажите, плиз
У ФОПа было 2 точки- 2 РРО. Одна закрылась, РРО с КУРО . Но есть вероятность что в течении 5-9 месяцев будет открыта новая.
Наша обслуживающая организация говорит, что можно приостановить оплату за обслуживание и потом, когда будет новая точка, просто заменить адрес РРО.
Надо ли сообщать в ГНИ о приостановке деятельности ?
Или лучше полностью снять РРО с учета ?
Если не хотите снимать, то:
1. Перерегистрируйте РРО на точку, которая работает.
2. Временно приостановите обслуживание РРО.

Налоговую "оповещаете" подачей 20-ОПП о закрытии объекта.
Почему нужно перерегистрировать РРО на действующий объект, я думаю Вам уже понятно.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”