Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

buh_vika писав:
Все сделала, но в текстовом договоре адрес налоговой и плательщика не указан, а зеленым написано, что эти поля заполняются из договора, в итоге квитанция 2: не принято, адрес не соответствует.Что делать?
перевірте чи заповнені адресні дані в профілі організації

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2011
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1401 раз

Повідомлення SonataEvol »

Або не заповнено вашу адресу у профілі підприємства, або адреса ДПІ вказана невірно. Дані беруться офіційного сайту ДФС, але на жаль, там вони не завжди коректні (що є очевидно корупційною складовою та інструментом тиску на бізнес). Тому у випадку невідповідності адреси, ЄДРПОУ чи ПІБ керівника ДПІ треба дзвонити до них та вимагати коректні дані.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 889
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення Capitoshechka »

В деяких інспекціях (в Печерській, наприклад), взагалі електронні договори не укладаються. Виключно на паперових носіях. Призначають стрілку на конкретний час і керівник повинен особисто принести паперову форму договору. У випадку, якщо надсилається електронна форма, Печерська ДПІ присилає отаку фількіну грамоту, в якій посилається на неіснуючу інструкцію:

Зображення

А коли я їм подзвонив і сказав що це "фількіна грамота", отримав відповідь: "Как ето может бить фількіной грамотой, єслі етот пріказ зарєгістрірован в мін’юстє"?
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

А жить то становится веселее и веселее. #wall# Этот "наказ" от 10.04.2008г. http://kyiv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/ ... 61400.html

viktorika
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 30 вересня 2009, 03:23
Дякував (ла): 38 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення viktorika »

Шевченковская налоговая тоже такое делает где-то в 70%. в центре обслуживания говорят, что бумажный договор подписывается 20 рабочих дней, соответственно работа предприятия останавливается как минимум на месяц(((

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1960
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 903 рази

Повідомлення opz »

Capitoshechka писав:В деяких інспекціях (в Печерській, наприклад), взагалі електронні договори не укладаються. Виключно на паперових носіях. Призначають стрілку на конкретний час і керівник повинен особисто принести паперову форму договору. У випадку, якщо надсилається електронна форма, Печерська ДПІ присилає отаку фількіну грамоту, в якій посилається на неіснуючу інструкцію:

Зображення

А коли я їм подзвонив і сказав що це "фількіна грамота", отримав відповідь: "Как ето может бить фількіной грамотой, єслі етот пріказ зарєгістрірован в мін’юстє"?
Пишите жалобу в Областную ГФС и в отдел по борьбе с коррупцией.

также см. тут: http://buh.ligazakon.ua/news/2015/10/6/135287.htm


Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 889
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення Capitoshechka »

А що робити тим, в кого, наприклад, на підприємстві змінився керівник 18-го числа і потрібно до 20-го встигнути переукласти договір? Інакше штраф...
В моєму випадку для новоствореного підприємства були зроблені електронні ключі 30.09.2015 і відразу відправлений договір. Станом на 09.10.2015 договір укладений не був. 09.10, майже з дракою, в телефонному режимі довелося дізнатися що треба робити далі. А саме: за яким номером подзвонити. А вже за тим номером призначають конкретний час і день.
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

viktorika писав:Шевченковская налоговая тоже такое делает где-то в 70%. в центре обслуживания говорят, что бумажный договор подписывается 20 рабочих дней, соответственно работа предприятия останавливается как минимум на месяц(((
Боже, мне через неделю подписывать новый договор с Шевченковской ДФС. Уже надо начинать нервничать? Я с 2007 г. сдаю по электронке, и всегда подписывался без проблем. В начале ездила с бумажными договорами, но уже лет 5-только в эл. виде.

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

Тюша писав:
viktorika писав:Шевченковская налоговая тоже такое делает где-то в 70%. в центре обслуживания говорят, что бумажный договор подписывается 20 рабочих дней, соответственно работа предприятия останавливается как минимум на месяц(((
Боже, мне через неделю подписывать новый договор с Шевченковской ДФС. Уже надо начинать нервничать? Я с 2007 г. сдаю по электронке, и всегда подписывался без проблем. В начале ездила с бумажными договорами, но уже лет 5-только в эл. виде.
Думаю, что- не стоит. Обычно эти препятствия создаются новостворенним или ещё каким-то (типа смена адреса, перевод из др.налоговой), а если у Вас всё стабильно- без проблем проходит.

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

Тюша писав:
viktorika писав:Шевченковская налоговая тоже такое делает где-то в 70%. в центре обслуживания говорят, что бумажный договор подписывается 20 рабочих дней, соответственно работа предприятия останавливается как минимум на месяц(((
Боже, мне через неделю подписывать новый договор с Шевченковской ДФС. Уже надо начинать нервничать? Я с 2007 г. сдаю по электронке, и всегда подписывался без проблем. В начале ездила с бумажными договорами, но уже лет 5-только в эл. виде.
Я в июле подписывала эл. договор с Шевченковской ГНИ (была смена адреса с ЗП на Киев) и через три дня пришла квит.2 о принятии. Не знаю как на сегодня обстоят там дела, но вот про Печерскую свежая новость https://www.facebook.com/groups/1630640 ... 110232923/

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”