Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
Lelekm
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 18 серпня 2015, 08:57
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Lelekm »

Сертификационный центр "Украина" и спецы Медка убедили, что выгоднее делать новые сертификаты подписей до окончания действия старых. Тогда отправляется уведомление, а не договор, которое согласовывается 1 рабочий день (договор 5 рабочих дней). В итоге - Шевченковская налоговая г. Киев согласовывает что договор, что уведомление 5 рабочих дней. И ни днем меньше. Так что уточняйте такие нюансы в своей налоговой заранее.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2008
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Згідно з регламентом АЦСК, два різні ключі на одну особу не можуть бути активними одночасно. Отже, АЦСК "Україна" тим самим наражається на порушення законодавства.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

а может "спецы" Сертификационный центр "Украина" и спецы Медка уже умеют рассказать как подписать уведомление и старыми и новыми ключами одновременно?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Добрий день. Є фірма, де змінився директор, гол.бухгалтера нема, він відповідальний за ведення обліку. Хочу зробити фекальні ключі для відправки звітності. У мене питання до тих, хто мав таку ситуацію. Ви виробляли ще одні ключі на нього, як на в.о.бухгалтера?
Що вказували у графі посада? Особа відповідальна за ведення обліку?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18776
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2044 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Natalenna писав:Добрий день. Є фірма, де змінився директор, гол.бухгалтера нема, він відповідальний за ведення обліку. Хочу зробити фекальні ключі для відправки звітності. У мене питання до тих, хто мав таку ситуацію. Ви виробляли ще одні ключі на нього, як на в.о.бухгалтера?
Що вказували у графі посада? Особа відповідальна за ведення обліку?
Не виробляли. Виробляли тільки "Директор" + "Печатка"...

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2008
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Natalenna писав:Ви виробляли ще одні ключі на нього, як на в.о.бухгалтера?
Ні, це не потрібно. Теоретично, печатка теж не обов'язкова, оскільки за кодексом використовується "за наявності". Але у ДФС бувають власні поняття, том печатку зробити бажано.
Natalenna писав:Що вказували у графі посада? Особа відповідальна за ведення обліку?
Оскільки у вас змінився директор, то вам треба подавати новий договір. Не заяву про надання інформації ЕЦП. Тому і відпадає питання про посаду, бо у договорі немає такого пункту.

ПС. За "фекальні ключі" поставлю вам окреме спасибі #rolf#


Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

Бухгалтер555 писав:
SonataEvol писав:
Бухгалтер555 писав: Да там написано ждите квитанцию № 2, смущает фраза розглядуваний договір відсутній, в основном приходит у всех квитанция розглядуваний договір присутній
Якщо є прийнятий договір, тоді він присутній. Таке пишуть у помилкових квитанціях на договір, оскільки його не можна реєструвати двічі.
Якщо договір ще не прийнятий, а тільки розглядається, то цілком коректно, що буде писатися "договір відсутній". Бо його ще не прийняли.
Хорошо, спасибо))), буду тогда ждать положительной квитанции № 2
Доброго дня! Я дочекалась квитанцію № 2 (договір не прийнято)
Виявлені помилки:
Недостовiрна iнформацiя щодо мiсцезнаходження контролюючого органу, з яким укладається Договiр
П.5.3. роздiлу III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затверджена наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрований в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011
п.5.3. Роздiлу III Iнструкцiї - платник податкiв, ознайомившись з редакцiєю договору, заповнює необхiднi реквiзити. (Код: 3)
Тобто я вибрала податкову з довідника програми а в довіднику не повна адреса ДПІ незазначений індекс та область , тепер чекатиму ще 5 днів
може кому-то знадобиться ця інформація , завжди краще на чужих помилках навчатись ...

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2008
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Місцева податкова вважає, що ви невірно вказали її офіційну адресу.
Зважаючи на численні перейменування вулиць та населених пунктів у країні, вам краще зателефонувати до ДПІ та запитати, яка у них тепер адреса. Потім зробити договір знову та вказати там коректну адресу податкової.
ПС. Також одразу можете перевірити, чи вірне ПІБ посадової особи ДПІ ви вказуєте, щоб не відправляти кілька разів.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

SonataEvol писав:Місцева податкова вважає, що ви невірно вказали її офіційну адресу.
Зважаючи на численні перейменування вулиць та населених пунктів у країні, вам краще зателефонувати до ДПІ та запитати, яка у них тепер адреса. Потім зробити договір знову та вказати там коректну адресу податкової.
ПС. Також одразу можете перевірити, чи вірне ПІБ посадової особи ДПІ ви вказуєте, щоб не відправляти кілька разів.
Дякую! Адреса податкової та вся інформація в відкритому доступі на сайті ДПІ , Причина не дописала я індекс та область до якої відноситься наше відділення , як - би наша податкова турбувалась про платника, то після виправлення адреси підтвердила би договір , а так досі немає квитанції № 2 повторний договір відправлено 02.06.2016р так що вижидають іще 5 днів , такі в них порядки

itcprof2012
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 28 вересня 2012, 04:00
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення itcprof2012 »

звит писав:а может "спецы" Сертификационный центр "Украина" и спецы Медка уже умеют рассказать как подписать уведомление и старыми и новыми ключами одновременно?
умеют, звоните вашему дилеру.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”