Вопрос по ОПЗ

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18794
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10345 разів

Повідомлення Popen »

Аллусик писав:Нужно сделать отчет ЕН. По ЧП Медок у меня демо версия- сказали создать в ОПЗ и импортировать в Медок. Не могу установить ОПЗ. Вернее я вроде установила, но оно не хочет открываться- пишет вот такое
Установите этот мsxml 4.0 - пусть подавится!

Аллусик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1916
З нами з: 16 лютого 2012, 05:14
Дякував (ла): 870 разів
Подякували: 670 разів

Повідомлення Аллусик »

Popen писав:
Аллусик писав:Нужно сделать отчет ЕН. По ЧП Медок у меня демо версия- сказали создать в ОПЗ и импортировать в Медок. Не могу установить ОПЗ. Вернее я вроде установила, но оно не хочет открываться- пишет вот такое
Установите этот мыxml 4.0 - пусть подавится!
А где его взять? Не сильна я компьютерном деле!

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18794
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10345 разів

Повідомлення Popen »

Аллусик писав:
Popen писав:
Аллусик писав:Нужно сделать отчет ЕН. По ЧП Медок у меня демо версия- сказали создать в ОПЗ и импортировать в Медок. Не могу установить ОПЗ. Вернее я вроде установила, но оно не хочет открываться- пишет вот такое
Установите этот мыxml 4.0 - пусть подавится!
А где его взять? Не сильна я компьютерном деле!
Я так понимаю, что выхода в Интернет у вас нет? #g_crazy#
Но, на всяк.случай, даю ссылку http://www.microsoft.com/ru-RU/download ... px?id=6276

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1960
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 903 рази

Повідомлення opz »

Аллусик писав:
Popen писав:
Аллусик писав:Нужно сделать отчет ЕН. По ЧП Медок у меня демо версия- сказали создать в ОПЗ и импортировать в Медок. Не могу установить ОПЗ. Вернее я вроде установила, но оно не хочет открываться- пишет вот такое
Установите этот мыxml 4.0 - пусть подавится!
А где его взять? Не сильна я компьютерном деле!
Возможно кроме MSXML ві еще что-то не установили, вот тут http://opz.org.ua/index.php?name=Pages&op=page&pid=3 есть все необходимое ПО для работі ОПЗ

Nata-Nata
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 149
З нами з: 06 жовтня 2011, 05:09
Дякував (ла): 108 разів
Подякували: 125 разів

Повідомлення Nata-Nata »

ОксанаС писав:Помогите!! Составила НН в ОПЗ. Сохранила. Пишет "Підготувати документ до відправки". Нажимаю- "Да". А оно мне пишет: " Недопустимый вызов или аргумент процедуры". Что мне делать? Как теперь с ОПЗ экспортировать НН в Медок.если ОПЗ не подготавливает документ к отправке? Кто знает,отзовитесь
Та же история! Как решить эту пробему? Можно ли формировать нн в опз? Помогите, плизз!#wall#

Аватар користувача
anna1
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 15 грудня 2011, 15:52
Звідки: Київ
Дякував (ла): 421 раз
Подякували: 226 разів

Повідомлення anna1 »

Nata-Nata писав:
ОксанаС писав:Помогите!! Составила НН в ОПЗ. Сохранила. Пишет "Підготувати документ до відправки". Нажимаю- "Да". А оно мне пишет: " Недопустимый вызов или аргумент процедуры". Что мне делать? Как теперь с ОПЗ экспортировать НН в Медок.если ОПЗ не подготавливает документ к отправке? Кто знает,отзовитесь
Та же история! Как решить эту пробему? Можно ли формировать нн в опз? Помогите, плизз!#wall#
Обновите ОПЗ

Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »

Що це означає, ніяк не можу звіт відправити...
опз оновлено

відправляю декларація про майновий стан та доходи + дод5 до нього


Дод.5 до розділу ІІІ податкової декларації про майновий стан і доходи
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Помилка XML Некоректний елемент "LINKED_DOCS/DOC" - відсутнє посилання на основний документ

- Переконайтесь що Ви використовуете останню версію програмного забезпечення формування звітності. При необхідності зверніться до постачальника програми формування і відправки звітності

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1960
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 903 рази

Повідомлення opz »

Ната2727 писав:Що це означає, ніяк не можу звіт відправити...
опз оновлено

відправляю декларація про майновий стан та доходи + дод5 до нього


Дод.5 до розділу ІІІ податкової декларації про майновий стан і доходи
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Помилка XML Некоректний елемент "LINKED_DOCS/DOC" - відсутнє посилання на основний документ

- Переконайтесь що Ви використовуете останню версію програмного забезпечення формування звітності. При необхідності зверніться до постачальника програми формування і відправки звітності
У вас не правильно создан пакет документов, подробности см. тут http://opz.org.ua/index.php?name=News&o ... le&sid=399

Идиотка
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 07 жовтня 2014, 08:44
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Идиотка »

Кто нибудь сдавал 1Дф за 4 квартал 2014, я вчера попыталась пришла квитанция №1 форма бланка утратила актуальность. Т.Е. должен быть новый бланк? или как

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Идиотка писав:Кто нибудь сдавал 1Дф за 4 квартал 2014, я вчера попыталась пришла квитанция №1 форма бланка утратила актуальность. Т.Е. должен быть новый бланк? или как
Есть только проект, но он не утвержден:
http://sfs.gov.ua/diyalnist-/regulyator ... 63315.html

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”