Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1960
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 903 рази

Повідомлення opz »

SonataEvol писав:Податкова кілька місяців тому (чи раніше) змінила текст Договору і, відповідно, версію цього електронного документу (J/F1391003 на J/F1391004). Я не рився у законах, але якщо змінена версія Договору більше відповідає чинному законодавству, то у них, на мій погляд, є підстави вимагати перепідписання (саме це, здається, малось на увазі, а не якісь додаткові угоди). Але (!) це не означає, що респондент повинен їхати до них та підписувати договір у паперовому варіанті чи ще щось робити особисто. Вони повинні розірвати старий електронний Договір (по суті, тільки це вони й можуть зробити, коли кажуть "вимкнемо звітність"), після чого ви відправите їм новий з програми, через яку звітуєте.
Тільки тут є два камені. По-перше, підписання нового договору може займати до 5 днів, і у цей час подавати звітність та реєструвати накладні буде неможливо. По-друге, податківці можуть обрати час та розірвати старий договір, наприклад завтра, а підписати новий тільки 21-го. А потім виписати вам штраф за несвоєчасно подане ПДВ.
Дело в том, что Печерская налоговая - самая налоговая налоговая в Украине! Они уже не в первый раз хотят навязать доп.соглашение к договору (а не новый договор, что бы иметь рычаги для влияния на плательщиков. А то они совсем от рук отбились, не приходят в инспекцию, ничего не приносят, Вестник не выписывают, показатели портят...
А вот при наличии доп.соглашения - чуть что не так: разорвали договор! и никого в ГНИ не волнует как плательщику отчитаться по НДСу или акцизу. Поэтому плательщик как миленький и придет, и принесет, и два Вестника выпишет, и цифры какие надо в декларациях нарисует...

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

opz писав:
SonataEvol писав:Податкова кілька місяців тому (чи раніше) змінила текст Договору і, відповідно, версію цього електронного документу (J/F1391003 на J/F1391004). Я не рився у законах, але якщо змінена версія Договору більше відповідає чинному законодавству, то у них, на мій погляд, є підстави вимагати перепідписання (саме це, здається, малось на увазі, а не якісь додаткові угоди). Але (!) це не означає, що респондент повинен їхати до них та підписувати договір у паперовому варіанті чи ще щось робити особисто. Вони повинні розірвати старий електронний Договір (по суті, тільки це вони й можуть зробити, коли кажуть "вимкнемо звітність"), після чого ви відправите їм новий з програми, через яку звітуєте.
Тільки тут є два камені. По-перше, підписання нового договору може займати до 5 днів, і у цей час подавати звітність та реєструвати накладні буде неможливо. По-друге, податківці можуть обрати час та розірвати старий договір, наприклад завтра, а підписати новий тільки 21-го. А потім виписати вам штраф за несвоєчасно подане ПДВ.
Дело в том, что Печерская налоговая - самая налоговая налоговая в Украине! Они уже не в первый раз хотят навязать доп.соглашение к договору (а не новый договор, что бы иметь рычаги для влияния на плательщиков. А то они совсем от рук отбились, не приходят в инспекцию, ничего не приносят, Вестник не выписывают, показатели портят...
А вот при наличии доп.соглашения - чуть что не так: разорвали договор! и никого в ГНИ не волнует как плательщику отчитаться по НДСу или акцизу. Поэтому плательщик как миленький и придет, и принесет, и два Вестника выпишет, и цифры какие надо в декларациях нарисует...
Нєа, Печерська ДПІ не самая налаговая налоговая. От Пустомити Львівської області рулять. З четверга я вже маю 3 відхилених договори, зараз 4-й на розгляді. По різних причинах. Коли я дзвоню і питаю, що не так і скажіть як має бути правильно. Мені у відповідь: ну там багато чого може бути не так, я не пам'ятаю всього як має що бути. Ну ви шукайте в інтернеті. Дебілізм якийсь. Як не підпишуть до кінця тижня поїду в понеділок з флешкою ЄСВ здавати.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Natalenna писав:Нєа, Печерська ДПІ не самая налаговая налоговая. От Пустомити Львівської області рулять. З четверга я вже маю 3 відхилених договори, зараз 4-й на розгляді. По різних причинах. Коли я дзвоню і питаю, що не так і скажіть як має бути правильно. Мені у відповідь: ну там багато чого може бути не так, я не пам'ятаю всього як має що бути. Ну ви шукайте в інтернеті. Дебілізм якийсь. Як не підпишуть до кінця тижня поїду в понеділок з флешкою ЄСВ здавати.
Я недавно мала справу... Що вам сказати - 7 відхилених договорів...І це не Київ, Бориспіль. Допомогло, коли туди поїхали розбиратись, правда допомогли "нещасній" податковій конвертами #g_crazy#
Зате договір врешті-решт прийняли. Може і вам, Natalenna, варто відразу їхати )))

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Tasa писав:
Natalenna писав:Нєа, Печерська ДПІ не самая налаговая налоговая. От Пустомити Львівської області рулять. З четверга я вже маю 3 відхилених договори, зараз 4-й на розгляді. По різних причинах. Коли я дзвоню і питаю, що не так і скажіть як має бути правильно. Мені у відповідь: ну там багато чого може бути не так, я не пам'ятаю всього як має що бути. Ну ви шукайте в інтернеті. Дебілізм якийсь. Як не підпишуть до кінця тижня поїду в понеділок з флешкою ЄСВ здавати.
Я недавно мала справу... Що вам сказати - 7 відхилених договорів...І це не Київ, Бориспіль. Допомогло, коли туди поїхали розбиратись, правда допомогли "нещасній" податковій конвертами #g_crazy#
Зате договір врешті-решт прийняли. Може і вам, Natalenna, варто відразу їхати )))
Та воно на це схоже. Остання причина відхилення: "невірно вказаний керівник ДПІ" На сайті керівник відсутній, прописаний тільки заступник.
Дзвоню питаю, як звати вашого керівника? - Ви пишіть заступника. Я кажу: ви ж мені через це відхилили договір. Відповідь така: Там може бути багато (!) причин для відхилення. Далі в неї почалися проблеми з пам'яттю.
Відчуваю, що скоро я стану підписником вісника.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1960
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 903 рази

Повідомлення opz »

Про Доп.соглашение - см. тут http://gazeta.zn.ua/business/nalogovaya ... chi-_.html
Фактически, такое дополнительное соглашение — это невероятный креативный шедевр налогового произвола: ведь благодаря ему ГФС получит прямо-таки неограниченные возможности блокировать подачу отчетности и регистрацию налоговых накладных налогоплательщика.
#g_crazy#

И самое интересное, договор о признании электронных документов вообще никакими Законами не предусмотрен!! Ведь ЭЦП - это уже законный способ для подписи электронных документов, и никакие договора не нужны!!!

Но в ГФС считают по своему...


IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2196
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

ИринаК писав:Спасибо, я все это знаю, мне интересно кто как поступал уже из столкнувшихся с этим беспределом!
Я подписала доп.соглашение, и не думаю, что даже без него налоговая не сможет отключить эл.отчетность. На практике мы сами знаем, что причин много могут найти, и отключить, как было в феврале этого года.

ЗаИр
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 13 лютого 2012, 09:29
Дякував (ла): 124 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення ЗаИр »

Добрый день! Подскажите, есть ключи, действующие до 23.06.16 (старые) по ним сейчас сдаём отчёты. Уже с делали новые ключи, действующие с 07.06.16. вопрос как сейчас перезаключать на новые ключи договор? нужно? или процедура поменялась с учётом Уведомления по ЕЦП? помогите разобраться!

NATIKA
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 19 грудня 2011, 04:23
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення NATIKA »

Valentina писав:
NATIKA писав:Буду надеятся на лучшее, но пока тишина, спасибо)
Мне 1-я квитанция пришла сразу же, а 2-я на следующий день. Отправляла Повідомлення
у меня тоже 1 пришла сразу, а 2 жду уже 4 день, в налоговой говорят ожидайте, у нас есть 5 дней#g_cray2#

Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

ЗаИр писав:Добрый день! Подскажите, есть ключи, действующие до 23.06.16 (старые) по ним сейчас сдаём отчёты. Уже с делали новые ключи, действующие с 07.06.16. вопрос как сейчас перезаключать на новые ключи договор? нужно? или процедура поменялась с учётом Уведомления по ЕЦП? помогите разобраться!
В Вашем случае только договор с момента начала действия новых ключей 07.06.16

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1960
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 903 рази

Повідомлення opz »

ЗаИр писав:Добрый день! Подскажите, есть ключи, действующие до 23.06.16 (старые) по ним сейчас сдаём отчёты. Уже с делали новые ключи, действующие с 07.06.16. вопрос как сейчас перезаключать на новые ключи договор? нужно? или процедура поменялась с учётом Уведомления по ЕЦП? помогите разобраться!
Попробуйте отправить Уведомление J1391102.
Подробности см. тут: http://opz.org.ua/forum/viewtopic.php?f=18&t=3116 и тут http://www.me-doc.com.ua/1111174297-vni ... p?lang=rus

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”