Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

opz писав:
zoltan писав:
opz писав:
А что за ГНИ все еще чудит с доп.соглашениями??

Про доп.соглашения см. тут: Требование заключать Доп.соглашение к договору о признании - НЕЗАКОННО!
потрібно де ви вказуэте адрес платника через кому додати ваш електонний адрес і тоді мало би пройти
См. отмеченный жирным шрифтом текст выше
я тільки що відправив договір і підписали без ніяких додаткових угод, це взагалі ситуація не ясна

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1959
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 902 рази

Повідомлення opz »

zoltan писав:
opz писав:
zoltan писав:потрібно де ви вказуэте адрес платника через кому додати ваш електонний адрес і тоді мало би пройти
См. отмеченный жирным шрифтом текст выше
я тільки що відправив договір і підписали без ніяких додаткових угод, це взагалі ситуація не ясна
С доп.соглашениями чудят не все ГНИ - только самые-самые.

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

Irina911 писав:звит , жалуются на Вас за повышенный тон
ну давайте и я пожалуюсь на то, что не умеют прочитать, вникнуть в суть и хотят чтоб другие им разжевали
и их тоже предупредите тогда

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1407
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 849 разів
Подякували: 588 разів

Повідомлення zoltan »

звит писав:
Irina911 писав:звит , жалуются на Вас за повышенный тон
ну давайте и я пожалуюсь на то, что не умеют прочитать, вникнуть в суть и хотят чтоб другие им разжевали
и их тоже предупредите тогда
Я думаю що якщо ви маєте 50 подяк від користувачів то якщо десь нерви не витримали то можна вам це простити

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2009
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Додаткова угода - це непотрібна, недокументована та невзаконена "опція", яка офіційно та глобально ніде не афішується. Зазвичай, її підписання неможливе без деяких "вливань" поза бюджетом; або у іншому випадку вона надає податківцям можливість шантажувати підприємство у майбутньому. Впроваджується вона, наскільки я знаю, на рівні ДПІ (хоча, навряд Насіров про це не знає), тому її вимагання напряму залежить від нахабства та ступеню "кришованості" начальника вашої ДПІ.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

dsrdsr4
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 104
З нами з: 18 травня 2015, 20:23
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення dsrdsr4 »

SonataEvol писав:Додаткова угода - це непотрібна, недокументована та невзаконена "опція", яка офіційно та глобально ніде не афішується. Зазвичай, її підписання неможливе без деяких "вливань" поза бюджетом; або у іншому випадку вона надає податківцям можливість шантажувати підприємство у майбутньому. Впроваджується вона, наскільки я знаю, на рівні ДПІ (хоча, навряд Насіров про це не знає), тому її вимагання напряму залежить від нахабства та ступеню "кришованості" начальника вашої ДПІ.
Может Вы правы, но в Оболонской ДПИ отправляют на ее подписание. Сегодня отправила по медку 11-й договор.

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1959
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 902 рази

Повідомлення opz »

dsrdsr4 писав:
SonataEvol писав:Додаткова угода - це непотрібна, недокументована та невзаконена "опція", яка офіційно та глобально ніде не афішується. Зазвичай, її підписання неможливе без деяких "вливань" поза бюджетом; або у іншому випадку вона надає податківцям можливість шантажувати підприємство у майбутньому. Впроваджується вона, наскільки я знаю, на рівні ДПІ (хоча, навряд Насіров про це не знає), тому її вимагання напряму залежить від нахабства та ступеню "кришованості" начальника вашої ДПІ.
Может Вы правы, но в Оболонской ДПИ отправляют на ее подписание. Сегодня отправила по медку 11-й договор.
На Пульс жаловались? На горячую линию ГФС и КМУ?
Ну хотя-бы в письменном виде писали письмо в ГНИ с просьбой разъяснить причину неподписывания договора??


про прокуратуру и суд - молчу..

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

при рассмотрении договора теория это одно , а практика - это другое
вот в Киеве Голосеевская дфс всегда "отличалась" подписанием договоров 5 рабочих дней . .но в последние пару раз с лета где-то - на след день подписывают договор
а Киево-Святошинская стали наоборот - тянуть дольше чем неделю
(ну или мне так "повезло")

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2009
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

dsrdsr4 писав:
SonataEvol писав:Додаткова угода - це непотрібна, недокументована та невзаконена "опція", яка офіційно та глобально ніде не афішується. Зазвичай, її підписання неможливе без деяких "вливань" поза бюджетом; або у іншому випадку вона надає податківцям можливість шантажувати підприємство у майбутньому. Впроваджується вона, наскільки я знаю, на рівні ДПІ (хоча, навряд Насіров про це не знає), тому її вимагання напряму залежить від нахабства та ступеню "кришованості" начальника вашої ДПІ.
Может Вы правы, но в Оболонской ДПИ отправляют на ее подписание. Сегодня отправила по медку 11-й договор.
Звичайно направляють, я ж писав про нахабних. Дзвоните до них та цитуєте Інструкцію з підготовки і подання податкових документів Розділ ІІІ п.5 та п.6, де немає жодного слова про "додаткову угоду". Вимагаєте підписати Договір та погрожуєте судом. Зазвичай підписують)
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

dsrdsr4
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 104
З нами з: 18 травня 2015, 20:23
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення dsrdsr4 »

opz писав:
dsrdsr4 писав:
SonataEvol писав:Додаткова угода - це непотрібна, недокументована та невзаконена "опція", яка офіційно та глобально ніде не афішується. Зазвичай, її підписання неможливе без деяких "вливань" поза бюджетом; або у іншому випадку вона надає податківцям можливість шантажувати підприємство у майбутньому. Впроваджується вона, наскільки я знаю, на рівні ДПІ (хоча, навряд Насіров про це не знає), тому її вимагання напряму залежить від нахабства та ступеню "кришованості" начальника вашої ДПІ.
Может Вы правы, но в Оболонской ДПИ отправляют на ее подписание. Сегодня отправила по медку 11-й договор.
На Пульс жаловались? На горячую линию ГФС и КМУ?
Ну хотя-бы в письменном виде писали письмо в ГНИ с просьбой разъяснить причину неподписывания договора??


про прокуратуру и суд - молчу..
На Пульс жаловались, конечно, но они сказал, подавать отчет на бумажном носителе, пока подписывается договор. Разговаривали резко, не спросили даже какая налоговая отказалась принимать. Еще просили налоговую написать отказ, почему не пописывают договор. Нам ответили, что отвечать письменно никто не будет, приходите в налоговую - разбирайтесь. На горячую линию ГФС и КМУ не жаловались. Юрист сказал будем подавать жалобу на налоговую.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”