Електронний кабінет платника

Подання звітності в електронному вигляді
Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Подскажите пжл., делаю отчет по валюте за 3 кв. и во втором нашла ошибку, за уточненку по этому отчету будет штраф если я сейчас подам. спасибо

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Сама нашла https://buhgalter911.com/news/news-101136.html и в шоке

Укрнет
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 166
З нами з: 23 лютого 2012, 00:50
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення Укрнет »

Доброе утро всем, вчера до обеда заплатила по Приватбатбанку - ЕСВ по зарплате и НДС, сегодня захожу в Електронный кабинет в розрахунки з бюджетом, этих оплат не вижу, хотя в вытяге по НДС в загальной сумме поповнення НДС оплата есть, чтобы это значило?

Shim
Гений
Гений
Повідомлень: 356
З нами з: 17 лютого 2016, 17:35
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення Shim »

Укрнет писав:Доброе утро всем, вчера до обеда заплатила по Приватбатбанку - ЕСВ по зарплате и НДС, сегодня захожу в Електронный кабинет в розрахунки з бюджетом, этих оплат не вижу, хотя в вытяге по НДС в загальной сумме поповнення НДС оплата есть, чтобы это значило?
ЕСВ заходит в кабинет с большим опозданием

Лера5
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 501
З нами з: 11 лютого 2013, 01:01
Дякував (ла): 279 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Лера5 »

Подскажите, что может означать такая ошибка при создании кабинета Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP, Спасибо

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Лера5 писав:Подскажите, что может означать такая ошибка при создании кабинета Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP, Спасибо
Швидше за все - тестовий режим роботи кабінету дає збої, як завжди... Спробуйте пізніше.
Хоча я зараз зайшла, через мозіллу.

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

Укрнет писав:Доброе утро всем, вчера до обеда заплатила по Приватбатбанку - ЕСВ по зарплате и НДС, сегодня захожу в Електронный кабинет в розрахунки з бюджетом, этих оплат не вижу, хотя в вытяге по НДС в загальной сумме поповнення НДС оплата есть, чтобы это значило?
Вчера перечислены налоги по з/п и их нет в електронном кабинете в расчетах на сегодня, два дня назад оплатили единый по ФОпу, в переплате вижу сумму , а в поступлениях - нет, тоже парадокс, дуешь уже на " воду" от их покрашень#g_cray2#

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

novichok писав:
Укрнет писав:Доброе утро всем, вчера до обеда заплатила по Приватбатбанку - ЕСВ по зарплате и НДС, сегодня захожу в Електронный кабинет в розрахунки з бюджетом, этих оплат не вижу, хотя в вытяге по НДС в загальной сумме поповнення НДС оплата есть, чтобы это значило?
Вчера перечислены налоги по з/п и их нет в електронном кабинете в расчетах на сегодня, два дня назад оплатили единый по ФОпу, в переплате вижу сумму , а в поступлениях - нет, тоже парадокс, дуешь уже на " воду" от их покрашень#g_cray2#
У меня с з/п тоже самое... И в прошлом месяце тоже было, 21 числа все выравнялось.

GWGalina
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 21 жовтня 2016, 12:12
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення GWGalina »

Помилка авторизації користувача Сертифікат не чинний (при перевірці за протоколом OCSP) У мене така помилка. Не можу зареєструватись в кабінеті. допоможіть#wall#

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 853 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

GWGalina писав: Помилка авторизації користувача Сертифікат не чинний (при перевірці за протоколом OCSP) У мене така помилка. Не можу зареєструватись в кабінеті.
треба правильно вибирати центр сертифікатів який вибирається вверху

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”