Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
julia.shundiak1992
Гений
Гений
Повідомлень: 428
З нами з: 14 січня 2016, 22:01
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення julia.shundiak1992 »

Подскажите отправляю в налоговую повідомлення о новой электронной подписи, приходит ошибка Податковий документ звітності не відповідає формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання, затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 - строка 2. Некоректний тип підпису: 'печатка'.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2009
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Повідомленням не можна реєструвати печатки. Тільки особисті підписи.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

julia.shundiak1992
Гений
Гений
Повідомлень: 428
З нами з: 14 січня 2016, 22:01
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення julia.shundiak1992 »

SonataEvol писав:Повідомленням не можна реєструвати печатки. Тільки особисті підписи.

В инструкции в арт-звите печать пишется,и при заполнении в бланке дает ее выбрать.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2009
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Я добре знаю, що вона там є і її можна обрати, оскільки таким є тупий шаблон цього документу від ДФС. Але по факту шлюз не пропустить Повідомлення з печаткою, що ви і могли спостерігати.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

julia.shundiak1992
Гений
Гений
Повідомлень: 428
З нами з: 14 січня 2016, 22:01
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення julia.shundiak1992 »

SonataEvol писав:Я добре знаю, що вона там є і її можна обрати, оскільки таким є тупий шаблон цього документу від ДФС. Але по факту шлюз не пропустить Повідомлення з печаткою, що ви і могли спостерігати.
Так, а как правильней сделать отправить только директор в повідомленні? Или дождаться, когда разорвут старый договор и подать лучше новый именно договор??

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2009
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Якщо у вас одночасно зараз діють і старі ключі, і нові, то ви можете спробувати зареєструвати нові (окрім печатки) Заявою. Що робити потім з печаткою - не знаю. Це недолуге "нововведення" ДФС прописане спеціально під АЦСК "Україна", тож їх і питайте.
А якщо у вас нормальні ключі, то при заміні ключа директора обов'язково треба подавати новий Договір після закінчення строку дії старих ключів.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

SonataEvol писав:Якщо у вас одночасно зараз діють і старі ключі, і нові, то ви можете спробувати зареєструвати нові (окрім печатки) Заявою. Що робити потім з печаткою - не знаю. Це недолуге "нововведення" ДФС прописане спеціально під АЦСК "Україна", тож їх і питайте.
А якщо у вас нормальні ключі, то при заміні ключа директора обов'язково треба подавати новий Договір після закінчення строку дії старих ключів.
В августе отправляла повидомлення. Печатку выбирала в теле уведомления и все принялось...

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

Sniper писав:
SonataEvol писав:Якщо у вас одночасно зараз діють і старі ключі, і нові, то ви можете спробувати зареєструвати нові (окрім печатки) Заявою. Що робити потім з печаткою - не знаю. Це недолуге "нововведення" ДФС прописане спеціально під АЦСК "Україна", тож їх і питайте.
А якщо у вас нормальні ключі, то при заміні ключа директора обов'язково треба подавати новий Договір після закінчення строку дії старих ключів.
В августе отправляла повидомлення. Печатку выбирала в теле уведомления и все принялось...
а квитанция о принятии по повидомленню сразу приходит? или тоже ждать 5 дн?

Olga_89
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 07 травня 2015, 13:02
Подякували: 4 рази

Повідомлення Olga_89 »

Olga_89 писав:
Toryta_Maryal писав:Налоговая ответила ЖДИТЕ!!! Я начала звонить в отдел по электронным договорам. Там никто не взял трубку за целый день. Параллельно звонила на две горячие линии и ПУЛЬС. Пульс занимается только борьбой с коррупцией, а горячие линии ничего не решают. Сказали ЖДИТЕ. Все время соединяли с какой-то одной и той же девочкой-оператором, которая меня спрашивала чего я сюда звоню. В 15.00 мне удалось выпросить у модератора номер телефона начальника отдела электронных договоров Днепровской ГНИ. Я туда, а она вышла и так и не зашла до конца рабочего дня. Вика23 пишет, что была в налоговой и пока не получила договор, то не ушла. Я бы тоже пошла в налоговую, но без согласования с инспектором меня никто туда не пустит. А как с ними договориться, если я не смогла за день услышать ни одного человека? Я в шоке!!! В прошлом месяце в Печерской получила квитанцию № 2 на 4-й день, в Святошинской так же, а в Днепровской ни на 5-й, ни на 6-й, хотя регистрирую уже неоднократно и в бумаге ни разу не просили. Видать все бывает впервые...
У меня таже проблема тоже с Днепровской налоговой, мало того что 4 квитанции с отказом по причине (Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011 (Код: 1)) та и последняя кв. пришла на 6 день, обзвонила все номера что мне давали и переключали не кто не может мне помочь, не кто не знает что это такое, как так????
мы записались к начальнику ДПИ Днепровской налоговой, что за беспредел, кому жаловатся
Рассказываю на личном опыте, для тех у кого 2 квитанция со следующим содержанием:
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Виявлені помилки:
Для укладення Договору про визнання електронних документiв необхiдно виконати вимоги Роздiлу 3 Iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд
Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011
Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011 (Код: 1)

Потратив куча нервов и времени звонков и т.д. так как уже 4 квитанци подряд было с отказом по одной и той же причине при том что и индекс ставили, и электронку дописывали и имейл у меня нормальный (gmail.com)
а в итоге оказалось что налоговая просто хочет лично видеть и пообщаться с директором, для этого нужно было позвонить в приемную начальника ДПИ р-на в котором обслуживаемся и записаться на слушания рабочей группы, что мы и сделали, дальше на назначенное время пришли к начальнику где сидело еще чел. 8 в том числе и представитель полиции и напали с вопросами кто такие, чем фирма занимается, где проживает директор и т.д. в том же духе, а все потому что у них сложилось подозрения что мы возможно мошенники так как у нас два директора поменялось за год, и только после этой встречи они примут договор, поэтому не теряйте драгоценное время, сразу звоните в приемную !!!

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

иск писав:
Sniper писав:
SonataEvol писав:Якщо у вас одночасно зараз діють і старі ключі, і нові, то ви можете спробувати зареєструвати нові (окрім печатки) Заявою. Що робити потім з печаткою - не знаю. Це недолуге "нововведення" ДФС прописане спеціально під АЦСК "Україна", тож їх і питайте.
А якщо у вас нормальні ключі, то при заміні ключа директора обов'язково треба подавати новий Договір після закінчення строку дії старих ключів.
В августе отправляла повидомлення. Печатку выбирала в теле уведомления и все принялось...
а квитанция о принятии по повидомленню сразу приходит? или тоже ждать 5 дн?
Мне тогда на следующий день пришла кв. 2

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”