Всё! Кина не будет! Электричество кончилось? (часть 2)

Подання звітності в електронному вигляді
ILN
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 185
З нами з: 12 жовтня 2011, 05:35
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 100 разів

Повідомлення ILN »

Самолет писав:
Helli писав: по ЕСВ кв.2 так и нет, в электронном кабинете все есть и отчет и номер квитанции, а мне в 1С-Звит не приходит.
подскажите, пожалуйта, где в кабинете плательщика смотреть квитанцию....
Квитанций в кабинете нет, только рег. №.

Учетное дело
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 04 лютого 2014, 15:00
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення Учетное дело »

Из забавного. Отправил по одной конторе ЕСВ 19.07.16г., тогда же и пришли первые квитанции. Вторых нет по сей момент. Вчера оплатил этот ЕСВ.
Сегодня зашел в эл. кабинет - состояние взаиморасчетов с бюджетом - там висит недоимка по ЕСВ ровно в сумме из отчета.
Квитанций нет, а отчет, стало быть, принят )

Аватар користувача
Бухгалтерочек
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 199
З нами з: 23 травня 2014, 16:54
Дякував (ла): 92 рази
Подякували: 81 раз

Повідомлення Бухгалтерочек »

IrinD писав:А вам сегодня вытяги приходят? а то у меня только повидомлення, а вытяга все нет

Мне не приходят.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Учетное дело писав:Из забавного. Отправил по одной конторе ЕСВ 19.07.16г., тогда же и пришли первые квитанции. Вторых нет по сей момент. Вчера оплатил этот ЕСВ.
Сегодня зашел в эл. кабинет - состояние взаиморасчетов с бюджетом - там висит недоимка по ЕСВ ровно в сумме из отчета.
Квитанций нет, а отчет, стало быть, принят )
А чому недоїмка? Податкова забула рознести оплати?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

OldPepper
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 19 лютого 2014, 11:48
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення OldPepper »

"звонили туда, там сказали @@@... звонили сюда - там сказали ###"... А в каком документе написано, что надо куда-то звонить? Есть чинный документ
"ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ Н А К А З 10.04.2008 N 233 " http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0320-08 ІНСТРУКЦІЯ з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку ".
На этот документ есть ссылка в Договоре с ДПИ.
Раздел III пункт 4. " Органи ДПС приймають податкову звітність з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. щоденно, крім вихідних, святкових і неробочих днів. У разі надходження податкового документа в електронному вигляді до органів ДПС до 16 години платнику податків протягом двох годин з моменту прийняття (неприйняття) надсилається друга квитанція, в іншому випадку - протягом перших двох годин наступного робочого дня. "
Это было? Не было.
читаем дальше.
" 7.6 якщо надіслані податкові документи сформовано з помилкою, то платнику податків надсилається друга квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття податкових документів в електронному вигляді із зазначенням причин."
Это было? Не было.
"Пакет не прийнято.{-01]"
- это причина? Вряд ли.
Сомневаюсь, что этот документ читали "инспекторы", которые грозят штрафами налево и направо...
"Аксиома Кана и Орбена: Если ничто другое не помогает, прочтите, наконец, инструкцию! ".
Не благодарите.


Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

Учетное дело писав:Из забавного. Отправил по одной конторе ЕСВ 19.07.16г., тогда же и пришли первые квитанции. Вторых нет по сей момент. Вчера оплатил этот ЕСВ.
Сегодня зашел в эл. кабинет - состояние взаиморасчетов с бюджетом - там висит недоимка по ЕСВ ровно в сумме из отчета.
Квитанций нет, а отчет, стало быть, принят )
Щёлкните мышкой там где виден р/счёт , откроется окно и увидите оплату ЕСВ. Может быть вчерашний платёж еще не разнесли ? Скорее всего так и есть.Завтра наверное появится оплата и недоимки не будет. Я так поняла, Вы платите 20 числа за предыдущий месяц?.
А, обязательства по ЕСВ ДФСники начислили ещё вчера. В этом они мастаки.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2011
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1401 раз

Повідомлення SonataEvol »

OldPepper писав:"Аксиома Кана и Орбена: Если ничто другое не помогает, прочтите, наконец, инструкцию! ".
А потім викиньте її, оскільки інструкції пишуть тільки для користувачів, а не для чиновників.

У квитанціях, які нарешті отримали деякі щасливі люди (навіть після закінчення строку подання) вказано, що вони були оброблені 5-10 днів тому. Оскільки законодавством не врегульовано поняття моменту отримання кореспонденції від ДФС (квитанцій) безпосередньо в електронній скриньці користувача чи відповідній програмі, то датою отримання вважається дата підписання квитанції шлюзом. Отже, з точки зору "закону" користувач отримав цю квитанцію ще 10 днів тому, і десь її у себе "маринував".

У випадку відсутності офіційного підтвердження ДФС факту технічних проблем (як зараз), немає ніякої можливості довести, що реальні строки подання звіту / отримання квитанції відрізнялися від вказаних у квитанціях. Очевидно, тому і не має офіційного листа від ДФС :)
OldPepper писав:Не благодарите.
Не буду ))
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Учетное дело
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 04 лютого 2014, 15:00
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення Учетное дело »

Natalenna писав:А чому недоїмка? Податкова забула рознести оплати?
Тому що ДФСУ так жваво не працює - рознести сплату на наступний день, такє скаете )) Сьогодні вже немає недоїмки.


Valentina, да, я знаю, так и есть. Я туда полез не оплату увидеть, а начисление. И недоимка меня порадовала - значит отчет всосали.

А вторых квитанций так и нет. Мне уже просто интересно, когда они появятся. Потому и повторно не слал - уже чисто спортивный интерес )

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Учетное дело писав:
Natalenna писав:А чому недоїмка? Податкова забула рознести оплати?
Тому що ДФСУ так жваво не працює - рознести сплату на наступний день, такє скаете )) Сьогодні вже немає недоїмки.


Valentina, да, я знаю, так и есть. Я туда полез не оплату увидеть, а начисление. И недоимка меня порадовала - значит отчет всосали.

А вторых квитанций так и нет. Мне уже просто интересно, когда они появятся. Потому и повторно не слал - уже чисто спортивный интерес )
Дійсно, що то я таке говорю?#blush# Не царське то діло, вчасно оплату розносити... Так само, як і звіти нормально приймати...#g_haha#
Не прийшли Ваші квитанції?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

IrinD
Гений
Гений
Повідомлень: 334
З нами з: 21 січня 2015, 19:41
Дякував (ла): 121 раз
Подякували: 95 разів

Повідомлення IrinD »

Интересно, а у нас все теперь будет подолгу регистрироваться? Отправила отчет по единому налогу, а второй квитанции нет?

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”