Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1960
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 903 рази

Повідомлення opz »

Capitoshechka писав:
opz писав:Просто в некоторых ГНИ работают люди которые дорожат своим местом и репутацией и больше чем необходимо по закону не требуют.
А в некоторых инспекциях уже набрали молодежь (ведь тем кто дорожит репутацией долго в госслужбе не продержаться), которая ради карьерного роста и т.д. тупо выполняет все пожелания начальства даже если эти пожелания не всегда законны.
Ви вже самі розставили всі крапки над "і". Тих, хто дорожив своєю репутацією - вже давно коліном під сраку повиганяли
Пока еще не всех...

Лия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 718
З нами з: 25 березня 2011, 07:43
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Лия »

Крик души....уже все знают что существует проблема с новыми договорами с 30.12.2016 года. Почему никто и ничего не делает???!!!!
У меня уже 20% налоговых накладных просрочены, платить штраф моему предприятию...все покупатели звонят спрашивают почему мы не регим. нн???#wall# #hunter# #hunter#

Я бух!
Гений
Гений
Повідомлень: 359
З нами з: 05 листопада 2014, 10:00
Дякував (ла): 347 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Я бух! »

Лия писав:Крик души....уже все знают что существует проблема с новыми договорами с 30.12.2016 года. Почему никто и ничего не делает???!!!!
У меня уже 20% налоговых накладных просрочены, платить штраф моему предприятию...все покупатели звонят спрашивают почему мы не регим. нн???#wall# #hunter# #hunter#
Вы не одна такая .просто праздники наверное.у меня даже по новой фирме договор не подписан..и постащик тоже пострадал мой и по цепочке я..#g_cray2# #g_cray#

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Лия писав:Крик души....уже все знают что существует проблема с новыми договорами с 30.12.2016 года. Почему никто и ничего не делает???!!!!
У меня уже 20% налоговых накладных просрочены, платить штраф моему предприятию...все покупатели звонят спрашивают почему мы не регим. нн???#wall# #hunter# #hunter#
а чому не пореєстрували перед оформленням нового договору,

шукайте виходи- переписати, повернути, замінити...





Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

Добрий день,
підкажіть, будь ласка, відправлятиму Договір в податкову про визнання електр. документів, отримали нові ключі на Директора, Бухгалтера та Печатку (термін старих закінчився). Договір треба підписувати ключами Бухгалтера, Директора та Печаткою чи лише ключами Директора та Печаткою, а після отримання кв. 2 про прийняття договора, відправити Повідомлеення про реєстрацію ЕЦП Бухгалтера? Минулого року я Договір підписувала відразу ключами Бухгалтера, Директора та Печаткою, а цього року мені сказали підписувати, як у варіанті другому.
Яким чином Ви підписуєте Договір в податкову?

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 890
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення Capitoshechka »

Натали_87 писав:Добрий день,
підкажіть, будь ласка, відправлятиму Договір в податкову про визнання електр. документів, отримали нові ключі на Директора, Бухгалтера та Печатку (термін старих закінчився). Договір треба підписувати ключами Бухгалтера, Директора та Печаткою чи лише ключами Директора та Печаткою, а після отримання кв. 2 про прийняття договора, відправити Повідомлеення про реєстрацію ЕЦП Бухгалтера? Минулого року я Договір підписувала відразу ключами Бухгалтера, Директора та Печаткою, а цього року мені сказали підписувати, як у варіанті другому.
Яким чином Ви підписуєте Договір в податкову?
Всіма ключами одночасно
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2011
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1401 раз

Повідомлення SonataEvol »

Натали_87 писав:Добрий день,
підкажіть, будь ласка, відправлятиму Договір в податкову про визнання електр. документів, отримали нові ключі на Директора, Бухгалтера та Печатку (термін старих закінчився). Договір треба підписувати ключами Бухгалтера, Директора та Печаткою чи лише ключами Директора та Печаткою, а після отримання кв. 2 про прийняття договора, відправити Повідомлеення про реєстрацію ЕЦП Бухгалтера? Минулого року я Договір підписувала відразу ключами Бухгалтера, Директора та Печаткою, а цього року мені сказали підписувати, як у варіанті другому.
Яким чином Ви підписуєте Договір в податкову?
Програма, яку ви використовуєте для подання звітності (і Договору також) сама повинна знати, як і якими ключами підписувати кожен документ. Принаймні, у більшості програм треба просто "підписати" і все.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Ruslana111
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 09 січня 2017, 22:32
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Ruslana111 »

СветланаД писав:
АрникаН писав:Добрый вечер всем! Помогите в такой ситуации. Получила новые бесплатные ключи, отправила новый договор через Сонату, пришла 1-я квитанция с таким содержанием:

Підприємство:
Документ: F1391004 Договір про визнання електронних документів F1391004100000000210120162038.XML
Документ доставлено до Державної фіскальної служби України 04.02.2016 в 17:19:29
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Виявлені помилки:
Установу закрито з 15.01.2015.
Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України, версія 2.2.6.104

Что это значит? Кто-то сталкивался?
я сталкивалась. Мы ФОПа закрывали. А потом сдавали отчеты за год. Так вот отчеты в электронном виде не приняли. Была именно такая ошибка: Установу закрыто с такого-то числа (с даты подачи заявления о закрытии ФОПа)

Скажите, пожалуйста, у меня такая ж ситуация. Мы закрыли ФОП. И тперь мне надо здать отчёты по ЕСВ 1ДФ ы другие. Как быть??

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13686
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27922 рази

Повідомлення Яков »

Ruslana111 писав:Скажите, пожалуйста, у меня такая ж ситуация. Мы закрыли ФОП. И тперь мне надо здать отчёты по ЕСВ 1ДФ ы другие. Как быть??
Сдать отчёты: не получится по электронке - "ножками" или заказным с уведомлением и описью
Зображення

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1960
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 903 рази

Повідомлення opz »

Ruslana111 писав:
СветланаД писав:
АрникаН писав:Добрый вечер всем! Помогите в такой ситуации. Получила новые бесплатные ключи, отправила новый договор через Сонату, пришла 1-я квитанция с таким содержанием:

Підприємство:
Документ: F1391004 Договір про визнання електронних документів F1391004100000000210120162038.XML
Документ доставлено до Державної фіскальної служби України 04.02.2016 в 17:19:29
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Виявлені помилки:
Установу закрито з 15.01.2015.
Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України, версія 2.2.6.104

Что это значит? Кто-то сталкивался?
я сталкивалась. Мы ФОПа закрывали. А потом сдавали отчеты за год. Так вот отчеты в электронном виде не приняли. Была именно такая ошибка: Установу закрыто с такого-то числа (с даты подачи заявления о закрытии ФОПа)

Скажите, пожалуйста, у меня такая ж ситуация. Мы закрыли ФОП. И тперь мне надо здать отчёты по ЕСВ 1ДФ ы другие. Как быть??

Попробуйте у Кабинете попробовать, может там получится.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”