Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
ANNA_N
Оракул
Оракул
Повідомлень: 266
З нами з: 13 листопада 2015, 08:47
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення ANNA_N »

Sancho Panza писав:В мене уже прийшла 1-ша квитанція нормальна на деку по еко. податку. Уже не пише "що можливо дог. розірвано".
В районній ДФС відповідальний сказав що та галочка "дозволити" яка була заблокована Києвом і неактивна уже доступна, відразу він мені активував і вуаля - через хвилину 1 ша квитанц. жду другу.
Так надо еще раз договор ртправить - чтоб он правильно с "галочкой" был или что делать?

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

ANNA_N писав:
Sancho Panza писав:В мене уже прийшла 1-ша квитанція нормальна на деку по еко. податку. Уже не пише "що можливо дог. розірвано".
В районній ДФС відповідальний сказав що та галочка "дозволити" яка була заблокована Києвом і неактивна уже доступна, відразу він мені активував і вуаля - через хвилину 1 ша квитанц. жду другу.
Так надо еще раз договор ртправить - чтоб он правильно с "галочкой" был или что делать?
Еще раз договор не пройдет. Звоните в налоговую.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

ANNA_N писав:
Sancho Panza писав:В мене уже прийшла 1-ша квитанція нормальна на деку по еко. податку. Уже не пише "що можливо дог. розірвано".
В районній ДФС відповідальний сказав що та галочка "дозволити" яка була заблокована Києвом і неактивна уже доступна, відразу він мені активував і вуаля - через хвилину 1 ша квитанц. жду другу.
Так надо еще раз договор ртправить - чтоб он правильно с "галочкой" был или что делать?
Та ні. Не треба повторно договір слати якщо у вас уже є на договір є 2-га квитанц. про те що дог прийнято. Просто в районну ДФС дзвоніть щоб нажали якусь там галочку бо Київ уже надав до неї доступ.

БИЗНЕСМЕН
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 06 листопада 2016, 10:42
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення БИЗНЕСМЕН »

Sancho Panza писав:
ANNA_N писав:
Sancho Panza писав:В мене уже прийшла 1-ша квитанція нормальна на деку по еко. податку. Уже не пише "що можливо дог. розірвано".
В районній ДФС відповідальний сказав що та галочка "дозволити" яка була заблокована Києвом і неактивна уже доступна, відразу він мені активував і вуаля - через хвилину 1 ша квитанц. жду другу.
Так надо еще раз договор ртправить - чтоб он правильно с "галочкой" был или что делать?
Та ні. Не треба повторно договір слати якщо у вас уже є на договір є 2-га квитанц. про те що дог прийнято. Просто в районну ДФС дзвоніть щоб нажали якусь там галочку бо Київ уже надав до неї доступ.
Київ доступ до галочок ніяких не надавав, всі галочки вмикаються в районних (місцевих) ДФС.
Киів тільки благословив на порушення податкового законодавства районні (місцеві) ДФС. . Та що скарги ніхто не розглядає.
Якщо у Вас "ПРИЗУПИНЕНО" або не підписують договір - Вашого керівника чекають у податкові на поклон.
У когось проходить включіть будласка, а з деяких хочуть більше

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

БИЗНЕСМЕН писав:
Sancho Panza писав:
ANNA_N писав: Так надо еще раз договор ртправить - чтоб он правильно с "галочкой" был или что делать?
Та ні. Не треба повторно договір слати якщо у вас уже є на договір є 2-га квитанц. про те що дог прийнято. Просто в районну ДФС дзвоніть щоб нажали якусь там галочку бо Київ уже надав до неї доступ.
Київ доступ до галочок ніяких не надавав, всі галочки вмикаються в районних (місцевих) ДФС.
Киів тільки благословив на порушення податкового законодавства районні (місцеві) ДФС. . Та що скарги ніхто не розглядає.
Якщо у Вас "ПРИЗУПИНЕНО" або не підписують договір - Вашого керівника чекають у податкові на поклон.
У когось проходить включіть будласка, а з деяких хочуть більше
Ви хочте сказати, що уповноважена особа за ЕЦП в районній ДФС тонко мені натякала щоб я приніс мзду, в тій чи іншій формі (зауважу що до началальства ДФС нас не викликали і про жодні "послуги" не просили) ? А коли я попросив "будь- ласка" він змилостивився і "чисто по человечески" включив ? Ви дуже високої думки про моральні принципи ДФСників...
Жоден технічний спеціаліст в районній ДФС ні в якому разі, на свій страх і ризик, не "нагне" жодне підприємство без прямої вказівки начальства.
Якби їм щось було б потрібно, то в таких випадках начальство ДФС як правило попередньо дзвонить напряму і просто каже що їм треба. Тут не дзвонили і не запрошували, а прижати нас відмовою в реєстрації ПН не вийде - у нас одна ПН на місяць та й сума смішна.
Так що думаю тут просто ІТішні нюанси.

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1960
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 903 рази

Повідомлення opz »

Похоже, что сегодня ИТ-шние проблемы с договорами решены. Инспектор уже может проверить правильно-ли "сел" ваш договор и в случае необходимости подкорректировать разрешения на прием отчетности.

p.kruchinskiy@gmail.com
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 10 січня 2017, 13:03
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення p.kruchinskiy@gmail.com »

opz писав:Похоже, что сегодня ИТ-шние проблемы с договорами решены. Инспектор уже может проверить правильно-ли "сел" ваш договор и в случае необходимости подкорректировать разрешения на прием отчетности.
А сколько это стоит? 1% от оборота или больше? Ментам нужно башлять или только боссам в дпи?

laNa77
Гуру
Гуру
Повідомлень: 85
З нами з: 30 червня 2011, 13:45
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення laNa77 »

opz писав:Похоже, что сегодня ИТ-шние проблемы с договорами решены. Инспектор уже может проверить правильно-ли "сел" ваш договор и в случае необходимости подкорректировать разрешения на прием отчетности.
И откуда такая информация???
Только что звонила в Печерскую налоговую к. Киева., в отдел по договорам. Официальных комментариев у них нет, только сказали, что проблема с документооборотом и все! А так, договор они подписали, и не виноваты он ни в чем. Это все Украина, все на уровне государства. Предложили в любой район Киева позвонить, везде мол так.... Короче пи..... НО, сегодня должно все заработать пообещали, опять, не официально..

p.kruchinskiy@gmail.com
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 10 січня 2017, 13:03
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення p.kruchinskiy@gmail.com »

Когда мошенники на уровне государства - то так, неофициально, все получается. Везде где есть чиновничья рожа - всегда все работает с трудом. Отправить бы эту дпишную орду целину поднимать, а администрирование на компьютер возложить. Но паскудам неоткуда воровать будет... в этом и проблема.

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1960
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 903 рази

Повідомлення opz »

laNa77 писав:
opz писав:Похоже, что сегодня ИТ-шние проблемы с договорами решены. Инспектор уже может проверить правильно-ли "сел" ваш договор и в случае необходимости подкорректировать разрешения на прием отчетности.
И откуда такая информация???
Только что звонила в Печерскую налоговую к. Киева., в отдел по договорам. Официальных комментариев у них нет, только сказали, что проблема с документооборотом и все! А так, договор они подписали, и не виноваты он ни в чем. Это все Украина, все на уровне государства. Предложили в любой район Киева позвонить, везде мол так.... Короче пи..... НО, сегодня должно все заработать пообещали, опять, не официально..
Официально ничего нет, и скорее всего не будет.

Информация - как сейчас модно говорить инсайдерская.

Уточнил.
Сегодня, после 12 часов - все режимы в Договорах в рабочем состоянии. Если договор правильно подписан, получен с 30.16.16 по 09.01.17 и есть вторая квитанция, но отчетность не принимается - инспектор может исправить ситуацию.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”