Електронний кабінет платника

Подання звітності в електронному вигляді
Надіяяяяя
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 15 грудня 2016, 11:09

Повідомлення Надіяяяяя »

zoltan писав:
Надіяяяяя писав:При вході в особистий кабінет видає "Помилка 65535". Що це означає і що з цим робити? Може хтось підкаже.
в мене вчора таке було але потім пройшло,чекайте
Вже другий день так.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 853 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

Надіяяяяя писав:
zoltan писав:
Надіяяяяя писав:При вході в особистий кабінет видає "Помилка 65535". Що це означає і що з цим робити? Може хтось підкаже.
в мене вчора таке було але потім пройшло,чекайте
Вже другий день так.
зараз в мене та сама помилка

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

VSB писав:Не могу зайти в кабинет. Справа отображается колонка "Новини" и все... Ни верхней шапки, ничего больше. Пациент скорее мертв, чем жив.
Вот т у меня на компах такое же.

Radmila.nov
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 160
З нами з: 14 серпня 2013, 15:33
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення Radmila.nov »

zoltan писав:
Надіяяяяя писав:
zoltan писав:в мене вчора таке було але потім пройшло,чекайте
Вже другий день так.
зараз в мене та сама помилка
Вчера и сегодня захожу без проблем

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 853 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

Radmila.nov писав:
zoltan писав:
Надіяяяяя писав: Вже другий день так.
зараз в мене та сама помилка
Вчера и сегодня захожу без проблем
почистив кеш в мозілі і вже пускає в кабінет

Shim
Гений
Гений
Повідомлень: 356
З нами з: 17 лютого 2016, 17:35
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення Shim »

Елена_П писав:
Shim писав: В моем кабинете и сегодня ни один отчет нельзя посмотреть.
Попробуйте очистить историю и куки, у меня пару дней назад вообще страница с кабинетом не открывалась, причем мигала адресная строка, как-будто её заело, помогло, сразу после очистки все заработало как говорится на ять.
Спасибо! действительно, почистила и все заработало!

Shim
Гений
Гений
Повідомлень: 356
З нами з: 17 лютого 2016, 17:35
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення Shim »

Radmila.nov писав:Решила в кабинете посмотреть "Перегляд звітності" и, большому удивлению, обнаружила, что отчет по единому налогу за 1кв.2016 "Містить помилки, дозволено тільки перегляд, отриманий по E-Mail, пройдено камеральну перевірку" и на отчетах по ЕСВ за сентябрь, октябрь та же история: "Звіт оброблено ПФУ, Містить помилки, дозволено тільки перегляд, отриманий по E-Mail, пройдено камеральну перевірку". Но вторые квитанции пришли без ошибок, отчеты приняты, и если бы я не зашла в эту вкладку, я бы вообще ничего не знала. Что бы это значило? Кто-то встречался с такой ситуацией?
У меня к отчету по НДС за июнь написано "Містить помилки". Отчет смотрю - все верно, квитанции - без ошибок, все принято. Как считаете, что-то нужно делать или ждать звонка? Или это глюк.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Shim писав:У меня к отчету по НДС за июнь написано "Містить помилки". Отчет смотрю - все верно, квитанции - без ошибок, все принято. Как считаете, что-то нужно делать или ждать звонка? Или это глюк.
Якшо ви все бачите - і кв.2 про прийняття і сам звіт у кабінеті - не треба нічого робити... Кабінет працює у ТЕСТОВОМУ режимі - не забувайте...

ren
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 14 жовтня 2011, 05:47
Дякував (ла): 1151 раз
Подякували: 446 разів

Повідомлення ren »

Недавно слово Тестовий исчезло) Или у вас есть?. Будем надеяться, что это хороший знак.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Shim писав:
Radmila.nov писав:Решила в кабинете посмотреть "Перегляд звітності" и, большому удивлению, обнаружила, что отчет по единому налогу за 1кв.2016 "Містить помилки, дозволено тільки перегляд, отриманий по E-Mail, пройдено камеральну перевірку" и на отчетах по ЕСВ за сентябрь, октябрь та же история: "Звіт оброблено ПФУ, Містить помилки, дозволено тільки перегляд, отриманий по E-Mail, пройдено камеральну перевірку". Но вторые квитанции пришли без ошибок, отчеты приняты, и если бы я не зашла в эту вкладку, я бы вообще ничего не знала. Что бы это значило? Кто-то встречался с такой ситуацией?
У меня к отчету по НДС за июнь написано "Містить помилки". Отчет смотрю - все верно, квитанции - без ошибок, все принято. Как считаете, что-то нужно делать или ждать звонка? Или это глюк.
Я смотрю по Стан розрахунків з бюджетом. Если Нараховано, значит, все нормально.

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”