«M.E.Doc» − демо-версия

Подання звітності в електронному вигляді
Alag
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 15 серпня 2012, 05:01
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alag »

Alag писав:
Capitoshechka писав:В такому випадку у вас не повинно бути сертифікату шифрування. Значить втягуйте їх по черзі і вказуйте правильно - на сертифікаті директора - директор. На печатці - печатка. І не забудьте перед тим, як втягувати, зайти в параметри системи - підпис і виставити потрібний сертифікаційний центр. За замовчуванням стоїть УСЦ, а виставити АЦСК ДПС....
Я все так и делала. Выставлено АЦСК. Пытаюсь втянуть сертификат. Нажимаю файл открыть, и все. Не происходит вобще ничего. Окно с файлами закрывается
Спасибо Вам большое. Все получилось. Перепроверила - стоял УСЦ #blush#

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 890
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення Capitoshechka »

Vlasta писав:Подскажите плиз,если все так сделали как вы описывали выше, подтянули 2 сертификата, пытаюсь отправить отчет, пишет что Відсутній сертифікат шифрування.Необхідно завантажити сертифікат шифрування або універсальний сертифікат до реєстру сертифікатів
Значить не так зробили. Щось десь не так. Дайте мені в приват код Вашого ФОПа
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Vlasta
Гений
Гений
Повідомлень: 390
З нами з: 07 червня 2012, 02:52
Дякував (ла): 109 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Vlasta »

Capitoshechka писав:
Vlasta писав:Подскажите плиз,если все так сделали как вы описывали выше, подтянули 2 сертификата, пытаюсь отправить отчет, пишет что Відсутній сертифікат шифрування.Необхідно завантажити сертифікат шифрування або універсальний сертифікат до реєстру сертифікатів
Значить не так зробили. Щось десь не так. Дайте мені в приват код Вашого ФОПа
Отправила вам в приват

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 890
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення Capitoshechka »

Vlasta писав:Отправила вам в приват
У вашому випадку у ФОПа печатки немає. Обидва сертифікати йдуть як сертифікати підпису. Тому при підтягуванні обох сертифікатів треба вказати тип сертифікату - ДИРЕКТОР. І в налаштуваннях підпису виставити під звітністю - ДИРЕКТОР. Просто директор - без печатки
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Vlasta
Гений
Гений
Повідомлень: 390
З нами з: 07 червня 2012, 02:52
Дякував (ла): 109 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Vlasta »

Capitoshechka писав:
Vlasta писав:Отправила вам в приват
У вашому випадку у ФОПа печатки немає. Обидва сертифікати йдуть як сертифікати підпису. Тому при підтягуванні обох сертифікатів треба вказати тип сертифікату - ДИРЕКТОР. І в налаштуваннях підпису виставити під звітністю - ДИРЕКТОР. Просто директор - без печатки
Да я уже подтянула оба , опять что то не клеиться сейчас буду пробовать, спасибо за помощь.

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 890
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення Capitoshechka »

Отже, підіб’ю підсумок.
Якщо ключі отримані після 01.01.2014...
1) Якщо у ФОПа лише 2 сертифікати, то це говорить про те, що в нього немає печатки. І ці 2 сертифікати йдуть як підпис директора. Один з них - для шифрування. Тому в даному випадку обидва сертифікати потрібно підтягнути в МЕД з позначкою - ДИРЕКТОР.
2) Якщо ж на веб-сторінці АЦСК ви бачите 4 сертифікати, значить є ще печатка. Тому в цьому випадку 2 сертифікати будуть на підпис і 2 на печатку. Качаємо 2 сертифікати на підпис - підтягуємо з позначкою ДИРЕКТОР, качаємо 2 сертифікати печатки - підтягуємо з позначкою ПЕЧАТКА.
3) Змінюємо комплект підписів: у першому випадку - ДИРЕКТОР, у другому - ДИРЕКТОР-ПЕЧАТКА

І не забуваємо правильно виставляти АЦСК в розділі АДМІНІСТРУВАННЯ - ПАРАМЕТРИ СИСТЕМИ- ПІДПИС, перш ніж тягнути сертифікати
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 890
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення Capitoshechka »

Vlasta писав:Да я уже подтянула оба , опять что то не клеиться сейчас буду пробовать, спасибо за помощь.
АЦСК правильно виставлений?
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Vlasta
Гений
Гений
Повідомлень: 390
З нами з: 07 червня 2012, 02:52
Дякував (ла): 109 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Vlasta »

Capitoshechka писав:
Vlasta писав:Да я уже подтянула оба , опять что то не клеиться сейчас буду пробовать, спасибо за помощь.
АЦСК правильно виставлений?
Да правильно. У меня есть еще один ФОп ,сейчас попробую с ним проделать тоже, может что получиться по другому

Gloriosa
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 07 грудня 2011, 02:51
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Gloriosa »

Друзям відправила ці звіти по ЄСВ, но в податковій ні про які договори чи картки приєднання не говорили (вони ще багато про що не сказали#g_cray2# як би не форум не розібралсь би з сертифікатами)
Програма Медок демо, пробую через "реєстр звітів" "створити звіт" там Р9900301 картка приєднання?

Відправила, даже написало що успішно)) на звіти мені такого не писало... тепер звіти мені тре буде повторно відправляти коли прийдуть квітанції що не принято?
Вибачте за питання - квитанції прийдуть на вказаний електроний адрес чи прямо в медок?

Oska
Гений
Гений
Повідомлень: 471
З нами з: 12 березня 2012, 03:06
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 12 разів

Повідомлення Oska »

Что с демо-медка нельзя отправить декларацию "про майн. стан" ? Пишет "операція не підтримується у демонстраційному режимі програми"

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”