Електронний кабінет платника

Подання звітності в електронному вигляді
annastudent
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 23 січня 2017, 16:27

Повідомлення annastudent »

Доброго времени суток! Подскажите, пожалуйста, я правильно понимаю, что в этом кабинете можно формировать Податкову декларацію платника єдиного податку и Отчет по ЕСВ - то есть по сути всё, что нужно ФЛП - и отправлять сразу без использования ОПЗ и Сонаты? Я отправила, мне пришли квитанции №1 "Збережено на центральному рівні", и очень странніе Квитанции №2, которые якобы в виде деклараций с данными моего ФЛП, но прочерками везде, в том числе строчках, которые я заполняла - это во Вхідних документах. Вихідні документи содержит мои декларации с ключиками, которые я сформировала. Так и должно быть, мне теперь дождаться квитанций №2, которые скажут "Звіти прийняті"??? Очень смущают пдф-ские файлы в виде пустых деклараций. Буду благодарна за ответы!

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18794
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10345 разів

Повідомлення Popen »

annastudent писав:Доброго времени суток! Подскажите, пожалуйста, я правильно понимаю, что в этом кабинете можно формировать Податкову декларацію платника єдиного податку и Отчет по ЕСВ - то есть по сути всё, что нужно ФЛП - и отправлять сразу без использования ОПЗ и Сонаты? Я отправила, мне пришли квитанции №1 "Збережено на центральному рівні", и очень странніе Квитанции №2, которые якобы в виде деклараций с данными моего ФЛП, но прочерками везде, в том числе строчках, которые я заполняла - это во Вхідних документах. Вихідні документи содержит мои декларации с ключиками, которые я сформировала. Так и должно быть, мне теперь дождаться квитанций №2, которые скажут "Звіти прийняті"??? Очень смущают пдф-ские файлы в виде пустых деклараций. Буду благодарна за ответы!
От Кабинета можно ожидать чего угодно... Я бы на вашем месте не изобретал бы велосипед, а сдавал бы ОПЗ+Соната. Так надёжнее.

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1960
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 903 рази

Повідомлення opz »

Popen писав:
annastudent писав:Доброго времени суток! Подскажите, пожалуйста, я правильно понимаю, что в этом кабинете можно формировать Податкову декларацію платника єдиного податку и Отчет по ЕСВ - то есть по сути всё, что нужно ФЛП - и отправлять сразу без использования ОПЗ и Сонаты? Я отправила, мне пришли квитанции №1 "Збережено на центральному рівні", и очень странніе Квитанции №2, которые якобы в виде деклараций с данными моего ФЛП, но прочерками везде, в том числе строчках, которые я заполняла - это во Вхідних документах. Вихідні документи содержит мои декларации с ключиками, которые я сформировала. Так и должно быть, мне теперь дождаться квитанций №2, которые скажут "Звіти прийняті"??? Очень смущают пдф-ские файлы в виде пустых деклараций. Буду благодарна за ответы!
От Кабинета можно ожидать чего угодно... Я бы на вашем месте не изобретал бы велосипед, а сдавал бы ОПЗ+Соната. Так надёжнее.
А вот FreeZvit+Соната - удобнее #thank2#

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2011
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1401 раз

Повідомлення SonataEvol »

Заплатіть аж 23 гривні на місяць і робіть одразу все у Сонаті, не мучте себе цими зв'язками :)
Нерви дорожче коштують (набагато).
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Гоша
Гений
Гений
Повідомлень: 439
З нами з: 29 березня 2012, 06:28
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Гоша »

Доброго ранку! Чи зміг хто зайти до кабінету сьогодні? Вчора було нормально, а зараз у всіх браузерах "Вхід до системи" пропонує лише вибрати адресу ключа, немає віконця для втягування. І при підведенні курсора до кнопки "увійти" видає значок "заборонено". Це загальна проблема чи у мене щось?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Гоша писав:Доброго ранку! Чи зміг хто зайти до кабінету сьогодні? Вчора було нормально, а зараз у всіх браузерах "Вхід до системи" пропонує лише вибрати адресу ключа, немає віконця для втягування. І при підведенні курсора до кнопки "увійти" видає значок "заборонено". Це загальна проблема чи у мене щось?
Зайшла. При вході ивдно, що змінилиінтерфейс, тепер ключ зчитуєш, а потім нажимаєш "увійти"...
Всередині вигладає наче по-старому.

Ната911119
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 06 грудня 2016, 15:18
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Ната911119 »

Чому заходиш в звітність і її там немає? В когось світиться?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18794
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10345 разів

Повідомлення Popen »

Ната911119 писав:Чому заходиш в звітність і її там немає? В когось світиться?
Спочатку треба визначитися, який період вас цікавить...

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Tasa писав:
Гоша писав:Доброго ранку! Чи зміг хто зайти до кабінету сьогодні? Вчора було нормально, а зараз у всіх браузерах "Вхід до системи" пропонує лише вибрати адресу ключа, немає віконця для втягування. І при підведенні курсора до кнопки "увійти" видає значок "заборонено". Це загальна проблема чи у мене щось?
Зайшла. При вході ивдно, що змінилиінтерфейс, тепер ключ зчитуєш, а потім нажимаєш "увійти"...
Всередині вигладає наче по-старому.
а Вы с какими ключами заходили?? от Украины??
я все нажимаю войти не могу, хотя вчера все нормально работало...

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Dfcbkbcf писав:
Tasa писав:
Гоша писав:Доброго ранку! Чи зміг хто зайти до кабінету сьогодні? Вчора було нормально, а зараз у всіх браузерах "Вхід до системи" пропонує лише вибрати адресу ключа, немає віконця для втягування. І при підведенні курсора до кнопки "увійти" видає значок "заборонено". Це загальна проблема чи у мене щось?
Зайшла. При вході ивдно, що змінилиінтерфейс, тепер ключ зчитуєш, а потім нажимаєш "увійти"...
Всередині вигладає наче по-старому.
а Вы с какими ключами заходили?? от Украины??
я все нажимаю войти не могу, хотя вчера все нормально работало...
Так, з медковськими ключами через мозіллу.

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”