Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
Работа
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 25 жовтня 2015, 22:28
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Работа »

Добрый день. Отправила вчера Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису. (печать и подпись директора). Подписывала теми клачами, которые показывал МЕДОК (Тип пыдпису: директор- новыми ключами, Тип пыдпису: печатка- новыми ключами, потом МЕДОК опять показывает, что Тип пыдпису:директор нужно подписать новыми клачами, а когда отправляю в в налоговую выдает Тип пыдпису:печатка установи шифрування старыми ключами- в результате приходит первая квитанция с отказом - Податковий документ звітності не відповідає формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання, затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 - документ повторно підписано ЕЦП з ДРФО '...'.
Решиоа повторить все так же, как и в первом случае, підпис:директор, підпис печатка - новыми ключами, а там где тип пыдпису:диретор просит новые ключи подписала старыми и при отправке указала старые. Пришла 2-я квитанция с ответом - ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Для укладення Договору про визнання електронних документiв необхiдно виконати вимоги Роздiлу 3 Iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд
Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011
Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011 (Код: 1)

Простите, но я непойму, где я сделала ошибку, подскажите ПОЖАЛУЙСТА!!!

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Работа писав:Добрый день. Отправила вчера Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису. (печать и подпись директора). Подписывала теми клачами, которые показывал МЕДОК (Тип пыдпису: директор- новыми ключами, Тип пыдпису: печатка- новыми ключами, потом МЕДОК опять показывает, что Тип пыдпису:директор нужно подписать новыми клачами, а когда отправляю в в налоговую выдает Тип пыдпису:печатка установи шифрування старыми ключами- в результате приходит первая квитанция с отказом - Податковий документ звітності не відповідає формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання, затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 - документ повторно підписано ЕЦП з ДРФО '...'.
Решиоа повторить все так же, как и в первом случае, підпис:директор, підпис печатка - новыми ключами, а там где тип пыдпису:диретор просит новые ключи подписала старыми и при отправке указала старые. Пришла 2-я квитанция с ответом -
Скрытый текст
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Для укладення Договору про визнання електронних документiв необхiдно виконати вимоги Роздiлу 3 Iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд
Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011
Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011 (Код: 1)
Простите, но я непойму, где я сделала ошибку, подскажите ПОЖАЛУЙСТА!!!
Тут можете звірити http://kit2005.com.ua/products/ecp_ukra ... index.html
У вас перетинаються старі і нові ключі ?

Работа
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 25 жовтня 2015, 22:28
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Работа »

Tasa писав:
Работа писав:Добрый день. Отправила вчера Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису. (печать и подпись директора). Подписывала теми клачами, которые показывал МЕДОК (Тип пыдпису: директор- новыми ключами, Тип пыдпису: печатка- новыми ключами, потом МЕДОК опять показывает, что Тип пыдпису:директор нужно подписать новыми клачами, а когда отправляю в в налоговую выдает Тип пыдпису:печатка установи шифрування старыми ключами- в результате приходит первая квитанция с отказом - Податковий документ звітності не відповідає формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання, затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 - документ повторно підписано ЕЦП з ДРФО '...'.
Решиоа повторить все так же, как и в первом случае, підпис:директор, підпис печатка - новыми ключами, а там где тип пыдпису:диретор просит новые ключи подписала старыми и при отправке указала старые. Пришла 2-я квитанция с ответом -
Скрытый текст
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Для укладення Договору про визнання електронних документiв необхiдно виконати вимоги Роздiлу 3 Iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд
Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011
Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011 (Код: 1)
Простите, но я непойму, где я сделала ошибку, подскажите ПОЖАЛУЙСТА!!!
Тут можете звірити http://kit2005.com.ua/products/ecp_ukra ... index.html
У вас перетинаються старі і нові ключі ?

Да

По этой инструкции я все и делала(

БИЗНЕСМЕН
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 06 листопада 2016, 10:42
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення БИЗНЕСМЕН »

Работа писав: Простите, но я непойму, где я сделала ошибку, подскажите ПОЖАЛУЙСТА!!!
Ошибок у Вас нет! В квитанции №2 ошибки не указаны.

Работа
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 25 жовтня 2015, 22:28
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Работа »

БИЗНЕСМЕН писав:
Работа писав: Простите, но я непойму, где я сделала ошибку, подскажите ПОЖАЛУЙСТА!!!
Ошибок у Вас нет! В квитанции №2 ошибки не указаны.
Тогда я не понимаю, почему документ не принят

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2011
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1401 раз

Повідомлення SonataEvol »

БИЗНЕСМЕН писав:
Работа писав: Простите, но я непойму, где я сделала ошибку, подскажите ПОЖАЛУЙСТА!!!
Ошибок у Вас нет! В квитанции №2 ошибки не указаны.
"Для укладення Договору про визнання електронних документiв необхiдно виконати вимоги Роздiлу 3 Iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд
Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011
Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011 (Код: 1)"

Це і є опис помилки.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Работа
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 25 жовтня 2015, 22:28
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Работа »

SonataEvol писав:
БИЗНЕСМЕН писав:
Работа писав: Простите, но я непойму, где я сделала ошибку, подскажите ПОЖАЛУЙСТА!!!
Ошибок у Вас нет! В квитанции №2 ошибки не указаны.
"Для укладення Договору про визнання електронних документiв необхiдно виконати вимоги Роздiлу 3 Iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд
Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011
Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011 (Код: 1)"

Це і є опис помилки.

В таком случае я окончательно отупела. Вопрос - как исправить ЭТУ ошибку и что они от меня хотят!

БИЗНЕСМЕН
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 06 листопада 2016, 10:42
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення БИЗНЕСМЕН »

SonataEvol писав: Це і є опис помилки.
Це не опис помилки! Це тупа "отмазка" податкывців, щоб не підписувати договір коли немае помилок!
Коли помилка вони конкретно ЇЇ вказують, коли не мае помилок весь розділ три, а Ви гадайте.

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1960
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 903 рази

Повідомлення opz »

БИЗНЕСМЕН писав:
SonataEvol писав: Це і є опис помилки.
Це не опис помилки! Це тупа "отмазка" податкывців, щоб не підписувати договір коли немае помилок!
Коли помилка вони конкретно ЇЇ вказують, коли не мае помилок весь розділ три, а Ви гадайте.
Обычно это не соответствие адреса, но не всегда. Лучше уточните в ГНИ.

БИЗНЕСМЕН
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 06 листопада 2016, 10:42
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення БИЗНЕСМЕН »

Работа писав: В таком случае я окончательно отупела. Вопрос - как исправить ЭТУ ошибку и что они от меня хотят!
Как Вы исправите ошибку- которой нет?
Хотят видеть директора. Вся Украина в курсе.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”