Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2196
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

Андрій61 писав:
IRINAST писав:
YuliyaDol писав: Если не отправляли, то у Вас все гуд. S 1391101-это заявка на регистрацию ЕЦП. Я когда получаю новые ключи обязательно отправляю в статистику, без него отчеты не принимаются. Но, когда-то шел спор на форуме, что и без него работает статистика и принимает все чудесно. Я не знаю на что это влияет, некоторые шлют ее, а другие нет, и у всех все работает.
Есть Ньюанс: если ключи фискалов - этот бланк нада отправлять, если ключи АЦСК Украина - НЕ НАДО! Про остальные ключи не знаю, пусть пишут их представители!!
Началась такая байда в статистике с 2015 года......., раньше не было(хоть бланк выдуман в 2011)!
У меня ключи не фиксалов, и не Украины. Отправляю каждый год.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2009
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Андрій61 писав:Есть Ньюанс: если ключи фискалов - этот бланк нада отправлять, если ключи АЦСК Украина - НЕ НАДО! Про остальные ключи не знаю, пусть пишут их представители!!
Началась такая байда в статистике с 2015 года......., раньше не было(хоть бланк выдуман в 2011)!
А ви, як жвавий захисник медка, часом не знаєте, чому це з медковськими ключами не потрібно заяву відсилати, а усім іншим без неї звіти не приймуть? :)
Здається, що така "байда" була зроблена медком у Держстаті для "полегшення" власним користувачам та реклами, а не з'явилася сама із невідомих причин.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

scs
Гений
Гений
Повідомлень: 429
З нами з: 29 серпня 2013, 12:57
Дякував (ла): 131 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення scs »

Змінили юридичну адресу.
У податковій сказали ,що звітність та оплата по ЄСВ іде у нову податкову,всі інші податки у попередню до кінця року.
це що потрібно заключити договір ЕЦП з 2 податковими?

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2009
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

scs писав:Змінили юридичну адресу.
У податковій сказали ,що звіт та оплата ЄСВ іде у нову податкову,всі інші податки у попередню до кінця року.
це що потрібно заключити договір ЕЦП з 2 податковими?
Договір може бути тільки один.
"По хорошому" ДФС повинна у своїй системі увімкнути відповідні "перемикачі" і ви зможете подавати звіти до обох ДПІ без жодних додаткових зусиль з вашого боку. Спробуйте.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

SonataEvol писав:
Андрій61 писав:Есть Ньюанс: если ключи фискалов - этот бланк нада отправлять, если ключи АЦСК Украина - НЕ НАДО! Про остальные ключи не знаю, пусть пишут их представители!!
Началась такая байда в статистике с 2015 года......., раньше не было(хоть бланк выдуман в 2011)!
А ви, як жвавий захисник медка, часом не знаєте, чому це з медковськими ключами не потрібно заяву відсилати, а усім іншим без неї звіти не приймуть? :)
Здається, що така "байда" була зроблена медком у Держстаті для "полегшення" власним користувачам та реклами, а не з'явилася сама із невідомих причин.
Именно так! : всем , у кого ЭЦП не медоукраиноцентра НУЖНО после оформления новых ЭЦП отправить заявку на регистрацию подписей в статистику S1391101

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 889
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення Capitoshechka »

scs писав:Змінили юридичну адресу.
це що потрібно заключити договір ЕЦП з 2 податковими?
Якщо ви спробуєте переукласти договір - вас зарубають вже на першій квитанції: "договір укладається за основним місцем реєстрації". На сьогоднішній день ситуація складається таким чином, що навіть якщо ви подаєте звіти до 10 податкових, договір укладається лише з однією - за основним місцем реєстрації
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1893
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 342 рази
Подякували: 890 разів

Повідомлення Андрій61 »

SonataEvol писав:
Андрій61 писав:Есть Ньюанс: если ключи фискалов - этот бланк нада отправлять, если ключи АЦСК Украина - НЕ НАДО! Про остальные ключи не знаю, пусть пишут их представители!!
Началась такая байда в статистике с 2015 года......., раньше не было(хоть бланк выдуман в 2011)!
А ви, як жвавий захисник медка, часом не знаєте, чому це з медковськими ключами не потрібно заяву відсилати, а усім іншим без неї звіти не приймуть? :)
Здається, що така "байда" була зроблена медком у Держстаті для "полегшення" власним користувачам та реклами, а не з'явилася сама із невідомих причин.
Я не просто защитник - я дилер!
Знаю : - надо было СОНАТУ создавать в 2004 году и раскручивать (при сопротивлении ВСЕХ контролирующих органов) электронную отчётность в стране вместе с БЕСТ-ЗВИТОМ в течении 5 лет, а не приходить на готовенькое......!!
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

scs
Гений
Гений
Повідомлень: 429
З нами з: 29 серпня 2013, 12:57
Дякував (ла): 131 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення scs »

SonataEvol писав:
scs писав:Змінили юридичну адресу.
У податковій сказали ,що звіт та оплата ЄСВ іде у нову податкову,всі інші податки у попередню до кінця року.
це що потрібно заключити договір ЕЦП з 2 податковими?
Договір може бути тільки один.
"По хорошому" ДФС повинна у своїй системі увімкнути відповідні "перемикачі" і ви зможете подавати звіти до обох ДПІ без жодних додаткових зусиль з вашого боку. Спробуйте.
так це потрібно створювати нові ключі,зі зміненою адресою?

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1959
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 902 рази

Повідомлення opz »

scs писав: так це потрібно створювати нові ключі,зі зміненою адресою?
Теоретически - да, но практически мало кто отслеживает соответствие адреса в ЭЦП.
А вот договор надо будет обновить с новым адресом, т.к. в ГНИ могут разорвать ваш договор в самый неподходящий момент из-за не нахождения вас по старому адресу (из старого договора).
Но т.к. заключить новый договор при наличии действующего не получится - надо отозвать старые ключи и старый договор автоматически будет разорван.
Получаете новые ключи и заключаете новый договор на следующий день после отзыва старых ключей.

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1071
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 579 разів
Подякували: 509 разів

Повідомлення YuliyaDol »

scs писав:Змінили юридичну адресу.
У податковій сказали ,що звітність та оплата по ЄСВ іде у нову податкову,всі інші податки у попередню до кінця року.
це що потрібно заключити договір ЕЦП з 2 податковими?
Нет, не надо. И если сдаете через Медок, не забудьте поменять код налоговой в параметрах

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”