Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
nata1818
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 09 квітня 2016, 14:35
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nata1818 »

может кому-то поможет
Приходила квитанция с отказом - код 2
В настройках в кабинете изменила адрес, скопировала адрес с реестра с сайта минюста и вставила в настройиках в адрес в кабинете
Разница была вул. -> вулиця
Приняли договор

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2008
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

nata1818 писав:может кому-то поможет
Приходила квитанция с отказом - код 2
В настройках в кабинете изменила адрес, скопировала адрес с реестра с сайта минюста и вставила в настройиках в адрес в кабинете
Разница была вул. -> вулиця
Приняли договор
У новій Заяві немає поля для поштової адреси) Отже, ця зміна ні до чого.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Moka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 295
З нами з: 13 листопада 2017, 18:53
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 209 разів

Повідомлення Moka »

Подскажите пожалуйста, что делаю не так.
В электронном кабинете отправляю заяву на приэднання до Дог. , а в ответ ничего, ни 1 кв., ни 2 кв.
Что это озачает?

rey
Гений
Гений
Повідомлень: 445
З нами з: 03 вересня 2015, 09:07
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 131 раз

Повідомлення rey »

Moka писав:Подскажите пожалуйста, что делаю не так.
В электронном кабинете отправляю заяву на приэднання до Дог. , а в ответ ничего, ни 1 кв., ни 2 кв.
Что это озачает?
отправляйте не через кабинет

Xarius
Мастер
Мастер
Повідомлень: 68
З нами з: 29 липня 2015, 12:47
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 9 разів

Повідомлення Xarius »

opz писав:
tatsya77 писав:Дано: ФОП 3 группа, в ноябре 2017 сменил место регистрации. Договор про принятие электронных доков от 22042016 в наличии, старые ключи выданы ДФС и действительны до 30042018. В январе получили новые ключи перез Приватбанк. Заява про присоединение не принимается. Помилка: діє договір про визнання електронних документів від 22042016#1. інформація щодо електронного цифрового підпису відповідальних осіб може бути надана Повідомленням.
Все заполнено корректно в Фризвите, отправляю через Сонату, новые ключи подтянуты. Есть шансы, что заяву примут, или ждать окочания срока действия старых и нести отчеты в налоговую живьем?
Если не хотите ждать пока закончится строк действия ключей - отзовите их и договор автоматически будет разорван в течении суток.
У меня такая же ошибка. Я перевыпустила ключ ПриватБанка, а старый еще действует пол года. Теперь не могу сдать в Ед.окно форму 1-мс,2-мс. Пишет Помилка: діє договір про визнання електронних документів від ________. інформація щодо електронного цифрового підпису відповідальних осіб може бути надана Повідомленням.
А статистика уже зарегистрировала на новый ключ договор. Получается вроде как в статистике новые ключи, а в ДФС старые? А форма 1-мс,2-мс отправляется сразу и туда и туда одновременно, поэтому отказ в квитанции приходит.

Мне чтобы перезаключить договор с ДФС надо его разорвать и снова заключить договор приеднання на новые ключи? А то что разорву ничего за это не будет? Я не останусь потом вообще без договора если разорву?

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2008
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Xarius писав:Мне чтобы перезаключить договор с ДФС надо его разорвать и снова заключить договор приеднання на новые ключи?
Саме так. Ви можете спробувати нову Заяву про припинення діє договору (J/F1391401) - поки ніхто не знає, чи вона працює... але така існує)
Також, можна зареєструвати нові ключі Повідомленням (J/F1391103). Але не печатку.
У іншому випадку допоможе тільки скасування попередніх ключів.
Xarius писав:А то что разорву ничего за это не будет?
Протягом "перехідного" періоду (поки не прийметься нова Заява) залишитеся без можливості подавати звітність до ДФС (у тому числі, до Єдиного вікна).
Xarius писав:Я не останусь потом вообще без договора если разорву?
Договір є завжди, він укладається ОДПІ односторонньо. А ви потім приєднуєтеся чи від'єднуєтеся від нього Заявами.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Доброго дня. Поміняля ключі в податкові, відправляти податкові звіти можу, а статистика не приймає. Чого б це, хто знає?

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2008
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Бо Держстат - це окрема організація, і реєструвати ЕЦП в них треба незалежно від ДФС. Для цього є відповідна Заявка S1391101
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Xarius
Мастер
Мастер
Повідомлень: 68
З нами з: 29 липня 2015, 12:47
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 9 разів

Повідомлення Xarius »

SonataEvol писав:
Xarius писав:Мне чтобы перезаключить договор с ДФС надо его разорвать и снова заключить договор приеднання на новые ключи?
Також, можна зареєструвати нові ключі Повідомленням (J/F1391103). Але не печатку.
Не прошло с повидомленням на Керивныка. Вот такое написали:
Податковий документ звітності не відповідає формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання, затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 - В документі присутні рядки, для яких не знайдені відповідні підписи. Документ не підписаний усіма ЕЦП, які необхідно зареєструвати.
Надо пробовать другие варианты. Но разрывать договор страшно, я боюсь что я его разорву, а к новому не смогу присоединиться со своими новыми ключами...

LiK@
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 189
З нами з: 04 травня 2016, 11:30
Дякував (ла): 169 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення LiK@ »

Подскажите пожалуйста, что писать ФОПу в заяве там, где указывается "діє на підставі Статуту, положення?" У ФОПа ведь нет устава, что там указывать?

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”