Електронний кабінет платника

Подання звітності в електронному вигляді
Boiko
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 124
З нами з: 26 вересня 2012, 06:20
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 38 разів

Повідомлення Boiko »

Яков писав:
Boiko писав:
Яков писав: "Зашёл"#smile3# (если это кому-то интересно)
У вас когда-нибудь возникают трудности с очетностью? Откройте секрет успеха форумчанам#blush#
Я "Кабинетом" не пользуюсь для отправки отчётности. Так, иногда захожу посмотреть как "сели" платежи и отчёты.
Проблемы с отчётностью иногда, как и у всех возникают#smile3# :
то ещё нет новых форм бланков, то есть новая, но её невозможно отправить. Ну и, бывает, незначительные ошибки (которые сам потом исправляю):
в коде работника в 1-ДФ (одна цифра);
в отчестве работника (одна буква) - это ещё в ПФУ было#blush#
Секрет (только никому#secret#): практически все отчёты готовы уже до 1 числа (за исключением 3 группы и тех, кто работает по безналу)
Аналогично. В те редкие периоды, когда я туда могу зайти, я просто там шарюсь.
Такие пробемы и проблемами то не назовешь, там шалости небольшие.
Счастыливый вы человек#smile3#
#ok#

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13686
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27922 рази

Повідомлення Яков »

Boiko писав:
Яков писав:
Boiko писав: У Вас когда-нибудь возникают трудности с очетностью? Откройте секрет успеха форумчанам#blush#
Я "Кабинетом" не пользуюсь для отправки отчётности. Так, иногда захожу посмотреть как "сели" платежи и отчёты.
Проблемы с отчётностью иногда, как и у всех возникают#smile3# :
то ещё нет новых форм бланков, то есть новая, но её невозможно отправить. Ну и, бывает, незначительные ошибки (которые сам потом исправляю):
в коде работника в 1-ДФ (одна цифра);
в отчестве работника (одна буква) - это ещё в ПФУ было#blush#
Секрет (только никому#secret#): практически все отчёты готовы уже до 1 числа (за исключением 3 группы и тех, кто работает по безналу)
Аналогично. В те редкие периоды, когда я туда могу зайти, я просто там шарюсь.
Такие пробемы и проблемами то не назовешь, там шалости небольшие.
Счастливый Вы человек#smile3#
#ok#
Так можно Вас поздравить? Уже получилось "войти" в него? А то, помнится, раньше не получалось. В чём была проблема?
Зображення

Boiko
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 124
З нами з: 26 вересня 2012, 06:20
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 38 разів

Повідомлення Boiko »

Яков писав:Так можно Вас поздравить? Уже получилось "войти" в него? А то, помнится, раньше не получалось. В чём была проблема?
Яков, зашел с другими ключами, дабы узнать, что ж это оно за чудо такое#:-k

tanya73
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 09 квітня 2014, 12:05

Повідомлення tanya73 »

добрый день!! Кто-то делал в "Кабинете" отчет пл экологии додаток 1 ??

Котя
Гений
Гений
Повідомлень: 311
З нами з: 19 серпня 2010, 02:09
Дякував (ла): 38 разів
Подякували: 22 рази

Повідомлення Котя »

tanya73 писав:добрый день!! Кто-то делал в "Кабинете" отчет пл экологии додаток 1 ??
Я делала дод. 1 и деку по экологии в ОПЗ, отправляла вчера через Кабинет пакетом. Все работало.

tanya73
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 09 квітня 2014, 12:05

Повідомлення tanya73 »

в самом "Кабинете" в дод.1 нет возможности поставить стоимость - автоматически стоит "0". Тоже потом сделала пакетом в ОПЗ , импортировала в "Кабинет" и сдала.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Скажіть будь ласка, хочу зареєструвати податкову накладну формую і реєструю у Єдиному вікні. Дата виписки ПН 24.04. А коли зберігаю, Де пише у міндоходів то пише дата заповнення сьогоднішня. Якою датою зареєструється податкова . Датою виписки чи датою заповнення(формування) файла???? підкажіть будь ласка. Вона так формує як в ОПЗ. Чи потрібно вернути комп на потрібну дату , щоб поставило дату заповнення(формування) файла теж 24.04 Трохи не правильно запитання задала . Яка дата виписки залишиться при реєстрації.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Альона1 писав:Скажіть будь ласка, хочу зареєструвати податкову накладну формую і реєструю у Єдиному вікні. Дата виписки ПН 24.04. А коли зберігаю, Де пише у міндоходів то пише дата заповнення сьогоднішня. Якою датою зареєструється податкова . Датою виписки чи датою заповнення(формування) файла???? підкажіть будь ласка. Вона так формує як в ОПЗ. Чи потрібно вернути комп на потрібну дату , щоб поставило дату заповнення(формування) файла теж 24.04
Не лезьте в дебри... НН регится по дате выписки/складання НН.
Вы имеете ввиду <D_FILL>ddmmyyyy</D_FILL> ?

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Я не знаю , що я маю на увазі. Я боюся , щоб податкова накладна не зареєструвалась мені датою формування файла . А там пише що це . ДАТА ЗАПОВНЕННЯ. Добре зараз відправлю. Побачу чим це вилізе. Мене замовник кокне. Я їм податкові у ворді набирала. бо їм потрібно все направу сторону. Покищо жодна програма цього не робить.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Так у мене знову проблема . Підписати має податкову накладну бухгалтер і печатка . Воно бухгалтера попросило тепер просить директора. Що воно хоче???

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”