Електронний кабінет платника

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Альона1 писав:Так у мене знову проблема . Підписати має податкову накладну бухгалтер і печатка . Воно бухгалтера попросило тепер просить директора. Що воно хоче???
"Воно" - це хто??? Втім, неважливо... Понастроюйте підписи в Вашій прозі.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Popen писав:
Альона1 писав:Так у мене знову проблема . Підписати має податкову накладну бухгалтер і печатка . Воно бухгалтера попросило тепер просить директора. Що воно хоче???
"Воно" - це хто??? Втім, неважливо... Понастроюйте підписи в Вашій прозі.
Воно це той синій екран, який вискакує при захисті звітів.#g_haha# #g_haha#

Я налаштувала підписи в прозі. У єдиному вікні тільки одне налаштування. Стоїть три галочки. Директор, бухгалтер, печатка. Для підпису податкової накладної. Окремого налаштування не бачу. якщо є підкажіть де знайти. Ч ви думаєте що при підписувані податкової потрібно зняти галочку підпису директора. Чи воно не зареєструє.

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

Думаю что меняете подписи на 2 галочки бухгалтер и печать. Сохраняете, а потом подписываете НН и меняете обратно.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

elbuh писав:Думаю что меняете подписи на 2 галочки бухгалтер и печать. Сохраняете, а потом подписываете НН и меняете обратно.
Я теж так думаю. Але хочу підписати документ печакою. А воно знову просить підпис бухгалтера. Хоча стоїть що вже один підпис є.

Ага підпис печатки і бухгалтера знімає. А директора не хоче приїхали.

Знайшла інструкцію

Вкладка «Загальні» ілюструє код ЄДРПО/ДРФО. Це поле тільки для читання, його значення береться з поточного профілю ОПЗ.
Також на цій вкладці налаштовуються типи підписів підприємства. Зверніть увагу, що підпис бухгалтера використовується тільки при наявності печатки, а підпис директора є обов'язковим.


Що Вам скажу . Подзвонила в Київ сказали так це проблема цієї програми. Не знімає вона директора. Повідомлять розробника . а ви качайте Сонату. Формуйте у єдиному вікні а відправляєте в Сонаті.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

А Соната я вам скажу це повний дурдом. Документ імпорувала, чернетка , не коректний пише , що в основній ставці не має бути заповнено цифр. І всі назви позїдало.

Иришка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 180
З нами з: 12 червня 2009, 07:50
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Иришка »

Подскажите пожалуйста, кабинет плательщика налогов работает ещё?Третий день не могу войти(((

agony
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 789
З нами з: 30 листопада 2011, 08:29
Дякував (ла): 109 разів
Подякували: 270 разів

Повідомлення agony »

Иришка писав:Подскажите пожалуйста, кабинет плательщика налогов работает ещё?Третий день не могу войти(((
аналогично. каждый день выдает разные ошибки

Иришка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 180
З нами з: 12 червня 2009, 07:50
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Иришка »

Спасибо.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Альона1 писав:
elbuh писав:Думаю что меняете подписи на 2 галочки бухгалтер и печать. Сохраняете, а потом подписываете НН и меняете обратно.
Я теж так думаю. Але хочу підписати документ печакою. А воно знову просить підпис бухгалтера. Хоча стоїть що вже один підпис є.

Ага підпис печатки і бухгалтера знімає. А директора не хоче приїхали.

Знайшла інструкцію

Вкладка «Загальні» ілюструє код ЄДРПО/ДРФО. Це поле тільки для читання, його значення береться з поточного профілю ОПЗ.
Також на цій вкладці налаштовуються типи підписів підприємства. Зверніть увагу, що підпис бухгалтера використовується тільки при наявності печатки, а підпис директора є обов'язковим.


Що Вам скажу . Подзвонила в Київ сказали так це проблема цієї програми. Не знімає вона директора. Повідомлять розробника . а ви качайте Сонату. Формуйте у єдиному вікні а відправляєте в Сонаті.
Що ще ва скажу помилково таки я підпиала Податкову накладну в Єдиному вікні разом з запитом. Так показує, що податкову накладну підписав бухгалтер і печатка , про директора мовчок. От кому тепер вірити. А в сонаті відправила прийшла квитанція №1 документ прийнято підписано правильно бухгалтером і печаткою, хоча показувало тільки печатку. В податкову дзвоню не бачать моєї накладної. Запит даю теж пусто приходить.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13686
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27922 рази

Повідомлення Яков »


С Додатком 4 по ЕСВ в Кабинете творится кошмар: в титульном листе не стоит (и выделено красным прямоугольником) регистрационный номер, код территориального органа ГНИ. В таблице 1 по разным ФЛ-П, за разные месяца 2014г. кроме ФИО и кода и ещё заполненной самой первой строчки со значением: 6,00грн (???) вообще никаких данных нет. Пишет, что отчёт содержит ошибки. В Медке, в карточке предприятия и в самом отчёте всё это есть; квитанции 2 - без ошибок! И в то же время некоторые месяца введены так же, как и заполненные при отправке - в Медке.
И таблица 6 к Додатку 4 по ЕСВ в Кабинете не отражается (или я не знаю, как её отобразить и увидеть).
Перезвоню в справочный ресурс в понедельник
Зображення

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”