Всё! Кина не будет! Электричество кончилось? (часть 2)

Подання звітності в електронному вигляді
АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Вероніка писав:
Марина бух писав:
Oska1302 писав: стесняюсь спросить: "национальный программный продукт" - это что?
Теж дуже цікавить дане питання. #sigh#

Вам же предложили альтернативный турецкий программный продукт, всего за каких-то 50 000 долларов.
Им даже в голову, видимо, не пришло, что ну не каждый ФОП или хозяин ООО может себе позволить её купить.
Мда......маразм крепчает!!!#aggr#

Лорик777
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 729
З нами з: 12 травня 2017, 16:26
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 343 рази

Повідомлення Лорик777 »

У СБУ запевнили, що у них немає мети перевіряти і штрафувати бізнес за використання російської програми "1С", а санкції, введені рішенням РНБО і указом Президента проти соцмереж і програм РФ, стосуються насамперед державних компаній. Про це в коментарі "Сегодня" заявила радник міністра фінансів України Олена Макеєва.
Макеєва роз'яснила: "Ці санкції, насамперед, стосуються держкомпаній. За словами СБУ, майже всі держкомпанії користуються "1С". Це питання національної безпеки. Тому вони не повинні використовувати цей продукт". За її словами, у СБУ запевнили, що у них немає мети перевіряти і штрафувати бізнес.

Вона додала: "Щодо бізнесу, це питання вже лежить у площині моральній. Тобто це рішення і питання безпеки бізнесу, яку програму він використовуватиме. Причому представники 1С вчора заявили, що вони не зупинять обслуговування оновлення програмного забезпечення. Тобто бізнес як працював на "1С", так і працюватиме. А ті, хто морально не можуть користуватися 1С, вони перейдуть на інші програмні продукти. Але насправді такі компанії це зробили ще два роки тому, які перейшли на інші продукти, тому що не хотіли користуватися російськими програмними продуктами".

Радник міністра зауважила, що в 1С заявили про намір продовжувати обслуговування саме оновлення програмного забезпечення, але не продавати новий продукт. Тобто нові компанії, які сьогодні хочуть придбати новий продукт, цього зробити не зможуть.

"Бізнес повинен бути спокійний, а санкції стосуються саме держустанов, тому що це – питання національної безпеки", –наголосила Макеєва.

Вона також зазначила, що РНБО і СБУ відомо, що російська компанія-розробник 1С, щоб уникнути санкцій, може перереєструватися в Україні. "Дуже просто змінити власника, тому що санкції поширюються не на продукт, а на юр- і фізосіб. Тобто, змінюючи юрособу, можна уникнути санкцій. РНБО про це відомо, вони це відстежуватимуть і санкції можуть бути розширені", – підсумувала Олена Макєєва.

БУХГАЛТЕР_2012
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 22 лютого 2012, 02:30
Дякував (ла): 422 рази
Подякували: 85 разів

Повідомлення БУХГАЛТЕР_2012 »

ANKO писав:
Caramelka писав:
M.Silver писав:"тихо"....
мы тоже отправили запити в 9:05. До сих пор -ничего...
Тоже с утра отправила Запит и тишина ....думала быстренько сделать НДС-ку - отрицательное значение,но не тут то было.... #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#
Також не приходять витяги
Тишина тоже с 10 утра, думала Деку по НДС сделать.

Valya0406
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 12 травня 2015, 14:42
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Valya0406 »

БУХГАЛТЕР_2012 писав:
ANKO писав:
Caramelka писав: Тоже с утра отправила Запит и тишина ....думала быстренько сделать НДС-ку - отрицательное значение,но не тут то было.... #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#
Також не приходять витяги
Тишина тоже с 10 утра, думала Деку по НДС сделать.
Теж тихо. Ні витягів ні опрацювання декларації. Напевно програма ДФС зчитує з якого програмного продукту імпортовано дані

тишина08
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 20 квітня 2011, 02:04
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 55 разів

Повідомлення тишина08 »

пришли повидомлення что доставили в дфс. (отчет ЕСВ-отправлен в 9,00)жу квитанции

АленаИгоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 20 січня 2015, 17:27
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 49 разів

Повідомлення АленаИгоревна »

Не знаю что они там считывают, но и через медок и через Арт-Звит в 9-30 отправляла запросы, ответов нет.

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Вероніка писав:[
Вам же предложили альтернативный турецкий программный продукт, всего за каких-то 50 000 долларов.
Им даже в голову, видимо, не пришло, что ну не каждый ФОП или хозяин ООО может себе позволить её купить.
что-то я пропустила) где такое "чудо" упоминалось? ааа, нашла)))
http://hubs.ua/business/zapret-rossijsk ... 09130.html
Для малого бизнеса рекомендуют продукт турецкого разработчика Logo — функционал там ограничен, но такая программа будет стоить меньше €50 000.

и это для МАЛОГО бизнеса рекомендуют!!! Я в шоке#swoon#

Вик@
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 933
З нами з: 04 жовтня 2010, 01:34
Дякував (ла): 451 раз
Подякували: 264 рази

Повідомлення Вик@ »

АленаИгоревна писав:Не знаю что они там считывают, но и через медок и через Арт-Звит в 9-30 отправляла запросы, ответов нет.
Я через Медок и Соту еще в 8-30 отправила запросы и налоговые на регистрацию - и тишина((( Ну как тут работать???#wall#

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Вик@ писав:
АленаИгоревна писав:Не знаю что они там считывают, но и через медок и через Арт-Звит в 9-30 отправляла запросы, ответов нет.
Я через Медок и Соту еще в 8-30 отправила запросы и налоговые на регистрацию - и тишина((( Ну как тут работать???#wall#
И нигде никакой инфы , когда эта зараза заработает #aggr#

Лорик777
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 729
З нами з: 12 травня 2017, 16:26
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 343 рази

Повідомлення Лорик777 »

Ребекка писав:
Вик@ писав:
АленаИгоревна писав:Не знаю что они там считывают, но и через медок и через Арт-Звит в 9-30 отправляла запросы, ответов нет.
Я через Медок и Соту еще в 8-30 отправила запросы и налоговые на регистрацию - и тишина((( Ну как тут работать???#wall#
И нигде никакой инфы , когда эта зараза заработает #aggr#
Они то же работали в продукте 1с. Сейчас им рекомендовали его поменять. ......

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”