«M.E.Doc» − демо-версия

Подання звітності в електронному вигляді
Alica
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 567
З нами з: 26 листопада 2012, 01:13
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 257 разів

Повідомлення Alica »

elbuh писав:
Alica писав:
elbuh писав: Пароль нужен от ключа который вы используете при входе. Проверьте также наличие ключей и сертификатов в паке указной в криптопровайдере.
если можно, подробней- пароль, который используется при входе куда? не понимаю#blush# ключи и сертификаты в папке, указанной в криптопровайдере есть.
А какой пароль не верный? Я так понимаю, что при входе в медок-онлайн. Вы должны ввести пароль от ключей которые используете для входа.
да, при входе первый раз в медок - онлайн, загрузились сертификаты и нужно указать пароль секретного ключа. после ввода пароля появляется сообщение - помилка підпису /шифрування, можливо вказаний невірний пароль. и как с этим бороться?

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

Alica писав:
elbuh писав:
Alica писав: если можно, подробней- пароль, который используется при входе куда? не понимаю#blush# ключи и сертификаты в папке, указанной в криптопровайдере есть.
А какой пароль не верный? Я так понимаю, что при входе в медок-онлайн. Вы должны ввести пароль от ключей которые используете для входа.
да, при входе первый раз в медок - онлайн, загрузились сертификаты и нужно указать пароль секретного ключа. после ввода пароля появляется сообщение - помилка підпису /шифрування, можливо вказаний невірний пароль. и как с этим бороться?
Пароль точно от того ключа вводите который в папке и сертификат точно от него Вы выбрали?
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Lar4ik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 515
З нами з: 27 березня 2013, 08:55
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 206 разів

Повідомлення Lar4ik »

Только что звонила в свою налоговую- ничего не знают, разъяснений им не давали, в какой программе сдавать не знают. Начнётся июнь- звоните, может будут рекомендации.

Lar4ik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 515
З нами з: 27 березня 2013, 08:55
Дякував (ла): 340 разів
Подякували: 206 разів

Повідомлення Lar4ik »

elbuh писав:
Alica писав:
elbuh писав: А какой пароль не верный? Я так понимаю, что при входе в медок-онлайн. Вы должны ввести пароль от ключей которые используете для входа.
да, при входе первый раз в медок - онлайн, загрузились сертификаты и нужно указать пароль секретного ключа. после ввода пароля появляется сообщение - помилка підпису /шифрування, можливо вказаний невірний пароль. и как с этим бороться?
Пароль точно от того ключа вводите который в папке и сертификат точно от него Вы выбрали?


Сбросила и сертификаты и ключи в одну папку и эту папку указала криптопровайдеру и всё получилось (войти в программу, ключи и сертификаты подошли). Завтра буду дальше играться

Veselivka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 08 лютого 2012, 07:45
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Veselivka »

Хто знає, чи можна скопіювати базу попередніх звітів в Медок-онлайн разом з даними про підприємство?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13686
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27922 рази

Повідомлення Яков »

Veselivka писав:Хто знає, чи можна скопіювати базу попередніх звітів в Медок-онлайн разом з даними про підприємство?
Думаю, вряд ли. Я открывал демоМедок и, копируя, переносил данные по предприятию и работникам в Медок-онлайн
Зображення

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

Veselivka писав:Хто знає, чи можна скопіювати базу попередніх звітів в Медок-онлайн разом з даними про підприємство?
Всю базу сложно. Можно конкретный отчет с помощью сервис-передать отчет в Медок-онлайн
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Nina2013
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 115
З нами з: 05 квітня 2015, 17:52
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Nina2013 »

Висловлю свою думку,щодо відмови Медка в демо-версії по новому ЄСВ: киданули всю країну, а державі пофіг#rtfm#

Медок-онлайн - це взагалі жах, купа нервів поки зареєструєшся, а потім без глюків не обітися#beee#

заходжу, вибираю сертифікат, вводжу пароль і вже пів години дивлюся на монітор: зачекайте, аутентифікація користувача....
це вже третя спроба за сьогодні#aggr#
цікаво попаду я в програму чи ні#cray#

а що буде, коли всі масово почнуть реєструватися,щоб подати напівпорожній ЄСВ#hunter#

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 890
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення Capitoshechka »

Nina2013 писав:Висловлю свою думку,щодо відмови Медка в демо-версії по новому ЄСВ: киданули всю країну, а державі пофіг#rtfm#
Будь-яка шара рано чи пізно закінчується. 15 років шари не забагато? Ніхто нікого не кидонув. Розробники за місяць попередили. Хоча, по великому рахунку, могли цього не робити - це ж демоверсія. А раз так, то вони взагалі не зобов’язані за кожен свій крок відзвітовуватись і сповіщати про свої плани.
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Nina2013
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 115
З нами з: 05 квітня 2015, 17:52
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Nina2013 »

але ж вони монополісти в даному питанні!!!!!
я розумію якби була альтернатива, а в нас її немає #g_cray2#

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”