«M.E.Doc» − демо-версия

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

Nina2013 писав:але ж вони монополісти в даному питанні!!!!!
я розумію якби була альтернатива, а в нас її немає #g_cray2#
Медок-онлайн или лицензия на программу.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 890
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення Capitoshechka »

Nina2013 писав:але ж вони монополісти в даному питанні!!!!! я розумію якби була альтернатива, а в нас її немає #g_cray2#
Чому це вони монополісти?
Мона подумати, що МЕДок єдина програма для формування і здавання звітності на ринку. А СОНАТА? а АЙ-ФІН? І т.д. і т.п.
Питання: чому соната в себе в демо-режимі не відкрила можливість створення якого-небудь звіту (1-дф, наприклад)? Я вже не кажу про створення-відправку. В МЕДку (в демо), мона створити і заповнити будь-який звіт. Інша справа, що цей звіт ви не відправите нікуди і не роздрукуєте. Це вже інше питання. Але створити мона без проблем. А Соната навіть цього елементарного зробити не дає. Якщо я, скажімо, хочу просто подивитися і ознайомитися з бланком, соната не дасть цього зробити
А те, що держава вирішила забити на це - так до чого тут медок? Скільки вже років звітність з ЄСВ подається до ДПІ? І чому ще й досі в ОПЗ немає даної форми звіту? Чия тут вина?
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

Capitoshechka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 890
З нами з: 02 липня 2013, 21:47
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення Capitoshechka »

Щодо монополізму медка:

ось список програмного забезпечення, яке рекомендує податкова для складання та відправки звітності. Тому, медок не може бути монополістом, впринципі, оскільки існують альтернативні варіанти. А те, що з тих чи інших причин когось не влаштовує та чи інша програма чи веб-сервіс, то це ж не проблема медка, правда?
Колись ще в Київській русі
На віче предки говорили:
Якщо зустрінеш десь, колись
Одразу бий кацапа в рило!
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води
А він вже сере на порозі

ole
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 190
З нами з: 11 січня 2013, 13:38
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення ole »

Добрый вечер! Сегодня хотела "погодити" НН, выскакивает окошко "Помилка відправки документа по прямому з єднанню.Перевірте налаштування з єднання в параметрах системи" - ОК - "Перевірити зєднання"- "При перевірці зєднання виникла помилка: ResponseHttp Code : 503 The request failed with HTTP status 503: Servise Unvailable". Подскажите что ЭТО? Спасибо.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

ole писав:Добрый вечер! Сегодня хотела "погодити" НН, выскакивает окошко "Помилка відправки документа по прямому з єднанню.Перевірте налаштування з єднання в параметрах системи" - ОК - "Перевірити зєднання"- "При перевірці зєднання виникла помилка: ResponseHttp Code : 503 The request failed with HTTP status 503: Servise Unvailable". Подскажите что ЭТО? Спасибо.
http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm5 ... spx#571647

lenapart
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 24 липня 2013, 15:41
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення lenapart »

elbuh писав:
Alica писав:
elbuh писав: Пароль нужен от ключа который вы используете при входе. Проверьте также наличие ключей и сертификатов в паке указной в криптопровайдере.
если можно, подробней- пароль, который используется при входе куда? не понимаю#blush# ключи и сертификаты в папке, указанной в криптопровайдере есть.
А какой пароль не верный? Я так понимаю, что при входе в медок-онлайн. Вы должны ввести пароль от ключей которые используете для входа.
elbuh, у меня точно такая же проблема!

В демо-версии Медка версия 10.01.048, я вчера её обновила. Оказывается, в ней ещё старый бланк по ЕСВ!
Медок-онлайн ни в какую не принимает пароль с ключами от налоговой! Зайти в него невозможно!!!

Вот уже полтора дня я пытаюсь сдать ЕСВ - невозможно!!!

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

lenapart писав:
elbuh писав:
Alica писав: если можно, подробней- пароль, который используется при входе куда? не понимаю#blush# ключи и сертификаты в папке, указанной в криптопровайдере есть.
А какой пароль не верный? Я так понимаю, что при входе в медок-онлайн. Вы должны ввести пароль от ключей которые используете для входа.
elbuh, у меня точно такая же проблема!

В демо-версии Медка версия 10.01.048, я вчера её обновила. Оказывается, в ней ещё старый бланк по ЕСВ!
Медок-онлайн ни в какую не принимает пароль с ключами от налоговой! Зайти в него невозможно!!!

Вот уже полтора дня я пытаюсь сдать ЕСВ - невозможно!!!
Рано пытаетесь. Новый бланк ЕСВ только сегодня появился. Медок-онлайн с ключами от налоговой тоже работает.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

СветланаИ
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 732
З нами з: 15 лютого 2012, 02:46
Звідки: Киев
Дякував (ла): 645 разів
Подякували: 179 разів

Повідомлення СветланаИ »

Скажите, а что, импортировать отчеты в демо-Медок чтобы отправить в налоговую теперь тоже нельзя? Попыталась отправить импортированную декларацию по НДС, не дал, пишет Функція доступна лише за умови придбання модулю програми. В Медке он-лайн тоже самое. Фирма не рабочая, спокойно отправляла пустышки через демо Медок, ключи УСЦ Украина, как теперь сдавать?

Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

СветланаИ писав:Скажите, а что, импортировать отчеты в демо-Медок чтобы отправить в налоговую теперь тоже нельзя? Попыталась отправить импортированную декларацию по НДС, не дал, пишет Функція доступна лише за умови придбання модулю програми. В Медке он-лайн тоже самое. Фирма не рабочая, спокойно отправляла пустышки через демо Медок, ключи УСЦ Украина, как теперь сдавать?
в демо версии нужно отчеты после импорта открывать

СветланаИ
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 732
З нами з: 15 лютого 2012, 02:46
Звідки: Киев
Дякував (ла): 645 разів
Подякували: 179 разів

Повідомлення СветланаИ »

#blush#
Игорь Специалист М.Е.Док писав:
СветланаИ писав:Скажите, а что, импортировать отчеты в демо-Медок чтобы отправить в налоговую теперь тоже нельзя? Попыталась отправить импортированную декларацию по НДС, не дал, пишет Функція доступна лише за умови придбання модулю програми. В Медке он-лайн тоже самое. Фирма не рабочая, спокойно отправляла пустышки через демо Медок, ключи УСЦ Украина, как теперь сдавать?
в демо версии нужно отчеты после импорта открывать
Спасибо, да , действительно,

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”