Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1893
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 342 рази
Подякували: 890 разів

Повідомлення Андрій61 »

SonataEvol писав:
28 січня 2022, 13:04
Не страждайте цією фігнею під назвою Кабінет. ....
Вот полностью согласен со своим конкурентом!
А платное ПО не такое и дорогое! А точнее даже для пользователя ПРИБЫЛЬНОЕ! Потому что сохраняет не деньги, а то, что за деньги не купишь - ЗДОРОВЬЕ!!!
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

Яся
Гуру
Гуру
Повідомлень: 85
З нами з: 10 листопада 2011, 03:48
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення Яся »

Litna писав:
28 січня 2022, 12:42
Через ЕК заполняю Баланс мікропідприємства по Форме S0111006.
Странно ещё то, что у этой формы в кабинете срок сдачи 09.02.2022

Есть еще J0901205 - через кабинет в налоговую, у этой формы срок подачи до 1.03.

И вот нашла еще на другом бух.ресурсе статью за прошлый год
" S0111005 для подання через Єдине вікно, J0901205 для подання в ДПС через Е-кабінет"

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2009
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Яся писав:
31 січня 2022, 15:04
И вот нашла еще на другом бух.ресурсе статью за прошлый год
" S0111005 для подання через Єдине вікно, J0901205 для подання в ДПС через Е-кабінет"
Не зовсім правильний ресурс. Ці дві форми не взаємозамінні.
S0111005 надходить до ДПС та Держстату (автоматично), J0901205 - тільки до ДПС.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Яся
Гуру
Гуру
Повідомлень: 85
З нами з: 10 листопада 2011, 03:48
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення Яся »

SonataEvol писав:
31 січня 2022, 15:09
Яся писав:
31 січня 2022, 15:04
И вот нашла еще на другом бух.ресурсе статью за прошлый год
" S0111005 для подання через Єдине вікно, J0901205 для подання в ДПС через Е-кабінет"
Не зовсім правильний ресурс. Ці дві форми не взаємозамінні.
S0111005 надходить до ДПС та Держстату (автоматично), J0901205 - тільки до ДПС.
Ресурс не уверяет в обратном))

Звонила в свою налоговую и статистику, сказали, что можно в ДПС подать их форму в эл.виде, а в статистике - отнести бумажный вариант.
Наверно так и сделаю, потому что срок, указанный в кабинете для первой формы смущает, может она в кабинете реализована для предприятий, которые подают и квартальную отчетность, хотя такое обычно применяется только для деклараций по прибыли. В общем непонятно, по сроку 09.02 - налоговая кивает на статистику, а те наоборот.

Serhii13
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 01 лютого 2022, 20:27

Повідомлення Serhii13 »

Шановно громадо, мої вітання
я голова правління ОСББ і за сумістництвом відповідповідаю за бухоблік, то ж не є спеціалістом у цій сфері
до останнього часу подавав звіти у податкову у паперовому вигляді (добре, що у ОСББ їх небагато ), але вирішив спробувати подаватись через електронний кабінет. Звіт по податку на землю пройшов чудово, про прийнятя співробітника теж :hurray:

Далі вирішив подати "Звiт про використання доходiв (прибуткiв) неприбуткової органiзацiї". знайшов його під кодом J0101911
але ж ще потрібно подати фінансову звітність за формою №1-м. І от її знайти мені так и не вдалося :( . перерив усі підпункти - нема :dash:
як її дістати? в якому підпункті шукати :unknown:

WalterWhite
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 07 грудня 2020, 14:10
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення WalterWhite »

Доброго дня. Допоможіть, будь ласка, в наступному питанні.

ФОП 3 група, спрощена система. Подав річну декларацію, але забув додати ЄСВ. Подаю тепер нову декларацію (F0103307) зі статусом "Звітна нова". Заповнюю там всі необхідні поля в Додатку 1 і відправляю. Прийшла помилка:

"Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)"

Робив все так, як було сказано у цьому відео, лише змінив дату подання на сьогоднішню, бо звітну подавав ще два тижні тому хоч і не знаю чи має це значення?
https://www.youtube.com/watch?v=V8Pimaf ... 0%B8%D1%87

А ще коли пробую зробити новий документ, то в пункті "Номер однотипного документа в періоді" число завжди збільшується на 1, навіть якщо попередній варіант я не відправив. Наприклад, натиснув "Створити", номер документа - 5. Чорновик закрив, відкрив новий - номер документа вже 6, навіть якщо попередній варіант видалив. Можливо в цьому причина?

Зараз написано
"Номер однотипного документа в періоді" - 5
"Номер нового звітного (уточнюючого) документа" - 0

Загалом оригінальну декларацію відправляв один раз без ЄСВ і потім один раз подавав Нову звітну з ЄСВ. Які мені номери ставити тепер? Якщо це має значення?

Дякую

OlenaNik
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 103
З нами з: 10 лютого 2021, 10:10
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення OlenaNik »

Serhii13 писав:
01 лютого 2022, 20:37
Шановно громадо, мої вітання
я голова правління ОСББ і за сумістництвом відповідповідаю за бухоблік, то ж не є спеціалістом у цій сфері
до останнього часу подавав звіти у податкову у паперовому вигляді (добре, що у ОСББ їх небагато ), але вирішив спробувати подаватись через електронний кабінет. Звіт по податку на землю пройшов чудово, про прийнятя співробітника теж :hurray:

Далі вирішив подати "Звiт про використання доходiв (прибуткiв) неприбуткової органiзацiї". знайшов його під кодом J0101911
але ж ще потрібно подати фінансову звітність за формою №1-м. І от її знайти мені так и не вдалося :( . перерив усі підпункти - нема :dash:
як її дістати? в якому підпункті шукати :unknown:
спробуйте так:головна-введення звітності-створити. Вибираєте рік 2021, період "рік", гортаєте перелік звітів доки не побачите групу звітів S01 Фінансова звітність. Там є всі звіти, і 1-2м, і 1-2мс.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2009
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

Подавайте звітність через нормальні програми, Кабінет для неслабких духом та технічно підкованих в електронній звітності)
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

Serhii13 писав:
01 лютого 2022, 20:37
Шановно громадо, мої вітання
я голова правління ОСББ і за сумістництвом відповідповідаю за бухоблік, то ж не є спеціалістом у цій сфері
до останнього часу подавав звіти у податкову у паперовому вигляді (добре, що у ОСББ їх небагато ), але вирішив спробувати подаватись через електронний кабінет. Звіт по податку на землю пройшов чудово, про прийнятя співробітника теж :hurray:

Далі вирішив подати "Звiт про використання доходiв (прибуткiв) неприбуткової органiзацiї". знайшов його під кодом J0101911
але ж ще потрібно подати фінансову звітність за формою №1-м. І от її знайти мені так и не вдалося :( . перерив усі підпункти - нема :dash:
як її дістати? в якому підпункті шукати :unknown:
Заходите в "Ввеедення звітності", выбираете "год", нажимаете кнопку "створити" и выбираете S0110013 Фiнансова звiтнiсть малого пiдприємства либо S0111006 Фiнансова звiтнiсть мiкропiдприємства.

Serhii13
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 01 лютого 2022, 20:27

Повідомлення Serhii13 »

нива писав:
02 лютого 2022, 10:38
Serhii13 писав:
01 лютого 2022, 20:37
Шановно громадо, мої вітання
я голова правління ОСББ і за сумістництвом відповідповідаю за бухоблік, то ж не є спеціалістом у цій сфері
до останнього часу подавав звіти у податкову у паперовому вигляді (добре, що у ОСББ їх небагато ), але вирішив спробувати подаватись через електронний кабінет. Звіт по податку на землю пройшов чудово, про прийнятя співробітника теж :hurray:

Далі вирішив подати "Звiт про використання доходiв (прибуткiв) неприбуткової органiзацiї". знайшов його під кодом J0101911
але ж ще потрібно подати фінансову звітність за формою №1-м. І от її знайти мені так и не вдалося :( . перерив усі підпункти - нема :dash:
як її дістати? в якому підпункті шукати :unknown:
Заходите в "Ввеедення звітності", выбираете "год", нажимаете кнопку "створити" и выбираете S0110013 Фiнансова звiтнiсть малого пiдприємства либо S0111006 Фiнансова звiтнiсть мiкропiдприємства.
OlenaNik , Нива, щиро вам дякую за допомогу. все вийшло :hurray:
моя помилка була в тому, що не обирав рік, а з фільтраціей по замовчуванню намагався знайти. звісно, з таким підходом нічого не виходило :D

ще раз дякую :beer:

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”