Всё! Кина не будет! Электричество кончилось? (часть 2)

Подання звітності в електронному вигляді
СветланаИ
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 735
З нами з: 15 лютого 2012, 02:46
Звідки: Киев
Дякував (ла): 647 разів
Подякували: 179 разів

Повідомлення СветланаИ »

IRINAST писав:
Гоша писав:
СветланаИ писав: У меня то же самое.
То чому Ви не читаєте попередні пости, я вже разів 10 написала, що у розділі "Введення звітності" у сірому трикутнику всі квитанції. Хочеться допомогти всім у останній день звітів...
А квит. 2 будуть трохи пізніше
Вот именно там в этом трыкутнике и нету кв. 2, а в хвдних выхидных какая-то караказяблина
Совершенно верно. И в перегляде звитности отчет не появился, отправила в 15.30

Ленок1701
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 27 березня 2013, 02:57
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 26 разів

Повідомлення Ленок1701 »

Спасибо за подсказку по-поводу сдачи через кабинет! 5 НДС сданы! А в медке только 1 квитанции (отправлено 19.06)

12062014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 258
З нами з: 12 червня 2014, 15:01
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення 12062014 »

Повторю вопрос, так как время поджимает,
12062014 писав:В эл.кабинете в настройках подписи проставлены галочки "печать" и "подпись директора". Сделала уже вторую декларацию, потребовало только подпись и пароль директора. В квитанции №1 напротив поля "печатка" пусто, напротив поля "керівник" данные дира, как положено.
Создавать заново отчет, пока не появится печать?
пришла кв.№2, но отражается только в папке входящиз/иходящих, и то нечитаемая. Не могу понять принят отчет или нет без печати.

Пожалуйста, ответьте, кому удалось наложить печать на декларацию или сдать без печати.

Гоша
Гений
Гений
Повідомлень: 439
З нами з: 29 березня 2012, 06:28
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Гоша »

IRINAST писав:
Гоша писав:
СветланаИ писав: У меня то же самое.
То чому Ви не читаєте попередні пости, я вже разів 10 написала, що у розділі "Введення звітності" у сірому трикутнику всі квитанції. Хочеться допомогти всім у останній день звітів...
А квит. 2 будуть трохи пізніше
Вот именно там в этом трыкутнике и нету кв. 2, а в хвдних выхидных какая-то караказяблина
Ой, дівчаточка, співчуваю... А гляньте у "перегляд звітності", там справа колонка, якщо як завжди інформація типу "Прийнято, онлайн, дозволено тільки перегляд", то, думаю, що звіт дійшов. А ще я у розділі "Розрахунки з бюджетом" виставляю вручну дату нарахування зобов"язань та дивлюся як сіли мої дані із декл. Доречі, якщо курсор навести на рядок з нарахуванням, то зверху буде посилання на вашу деку з номером вхідним. Тільки сьогодні на сервері запарка, мабуть, ці дані будуть тільки завтра. Успіхів!

Nastya.acc
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 27 вересня 2011, 03:20
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення Nastya.acc »

Ленок1701 писав:Спасибо за подсказку по-поводу сдачи через кабинет! 5 НДС сданы! А в медке только 1 квитанции (отправлено 19.06)

та же ситуация, в кабинете пришла вторая квитанция, в медке только первая и отправлена декларация 19.06

feoklena
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 07 лютого 2013, 01:39
Дякував (ла): 830 разів
Подякували: 607 разів

Повідомлення feoklena »

IRINAST писав:
Гоша писав:
СветланаИ писав: У меня то же самое.
То чому Ви не читаєте попередні пости, я вже разів 10 написала, що у розділі "Введення звітності" у сірому трикутнику всі квитанції. Хочеться допомогти всім у останній день звітів...
А квит. 2 будуть трохи пізніше
Вот именно там в этом трыкутнике и нету кв. 2, а в хвдних выхидных какая-то караказяблина
Вы хотя бы трикутник видите :(

bolya2009
Оракул
Оракул
Повідомлень: 201
З нами з: 06 квітня 2015, 12:32
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 40 разів

Повідомлення bolya2009 »

а в медке тишина
интересно что там напишут, если принято в кабинете

СветланаИ
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 735
З нами з: 15 лютого 2012, 02:46
Звідки: Киев
Дякував (ла): 647 разів
Подякували: 179 разів

Повідомлення СветланаИ »

Гоша писав:
IRINAST писав:
Гоша писав: То чому Ви не читаєте попередні пости, я вже разів 10 написала, що у розділі "Введення звітності" у сірому трикутнику всі квитанції. Хочеться допомогти всім у останній день звітів...
А квит. 2 будуть трохи пізніше
Вот именно там в этом трыкутнике и нету кв. 2, а в хвдних выхидных какая-то караказяблина
Ой, дівчаточка, співчуваю... А гляньте у "перегляд звітності", там справа колонка, якщо як завжди інформація типу "Прийнято, онлайн, дозволено тільки перегляд", то, думаю, що звіт дійшов. А ще я у розділі "Розрахунки з бюджетом" виставляю вручну дату нарахування зобов"язань та дивлюся як сіли мої дані із декл. Доречі, якщо курсор навести на рядок з нарахуванням, то зверху буде посилання на вашу деку з номером вхідним. Тільки сьогодні на сервері запарка, мабуть, ці дані будуть тільки завтра. Успіхів!
не появился в перегляди звитности(

Аватар користувача
Бухгалтерочек
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 199
З нами з: 23 травня 2014, 16:54
Дякував (ла): 92 рази
Подякували: 81 раз

Повідомлення Бухгалтерочек »

cosmicgirl писав:Только что получила в медке кв.2 по декларации по НДС
"ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)"


Отчет отправлен 19.06.2017 11:15
в кв.1 все было хорошо, отказа не было.
в чем может быть проблема? отчет отправлен пакетом, как обычно.
У меня так было в прошлый раз. Скопировала и подала отчет заново.

Уляна7
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 21 лютого 2017, 10:27
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Уляна7 »

20хвилин тому ще раз відправила через медок Звіт ЄСВ,кв.1 прийшла відразу,щойно прийшли 2кв.Звіт зявився нарешті в кабінеті ел.платника.Напевно щось у них (ДФС) там запрацювало.Нарешті...цілий день стратила на ці звіти....а скільки здоровя і нервів.....ТОму у кого там проблеми може попробуйте ще раз відправити...всім терпіння і удачі!

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”