«M.E.Doc» − демо-версия

Подання звітності в електронному вигляді
ole
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 190
З нами з: 11 січня 2013, 13:38
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення ole »

inkognito писав:Попробуйте. Отчет с кодом J1300101:

Спасибо большое!!!!! Все получилось!!!!!

yarli
Оракул
Оракул
Повідомлень: 249
З нами з: 08 грудня 2011, 05:57
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 35 разів

Повідомлення yarli »

Коллеги, знатоки Медока, подскажите.... Ранее Бестом пользовалась, а тут шуганули, что обновлений не будет, пришлось осваивать. Перенесла все данные с Беста, и для пробы решила отправить Запит в ЕР. Он у меня успешно импортировался (выскочила табличка) в январь 2013. А я его не вижу в реестре звитив. Причем ни одного запита не вижу за весь период, перенесенный с Беста. Когда вношу старый, пишет, что отчет присутствует в программе. Где ж его искать?

ingvita
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 05 липня 2010, 03:48
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення ingvita »

В розділі - Довідки державних органів

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Колеги, підскажіть, реєструвала ПН через ОПЗ в медок- демо, кроме повідомлення нічого не отримала, подзвонила в податкову, кажуть зареєстрована, перед цим я ще раз кинула, кв №1 що вже така є, де мені взяти кв №1 , що йти до податкової, на ел.ящику також не має

nik-v
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 14 лютого 2012, 10:34
Дякував (ла): 44 рази

Повідомлення nik-v »

подскажите плиз устоновила демо
пишит постоянно что неправельно введены символы в картке предприемства где фио ,что ему надо

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18794
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10345 разів

Повідомлення Popen »

LyudMila76 писав:Колеги, підскажіть, реєструвала ПН через ОПЗ в медок- демо, кроме повідомлення нічого не отримала, подзвонила в податкову, кажуть зареєстрована, перед цим я ще раз кинула, кв №1 що вже така є, де мені взяти кв №1 , що йти до податкової, на ел.ящику також не має
А чем вас не устраивает "кв №1 що вже така є" ?

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Popen писав:
LyudMila76 писав:Колеги, підскажіть, реєструвала ПН через ОПЗ в медок- демо, кроме повідомлення нічого не отримала, подзвонила в податкову, кажуть зареєстрована, перед цим я ще раз кинула, кв №1 що вже така є, де мені взяти кв №1 , що йти до податкової, на ел.ящику також не має
А чем вас не устраивает "кв №1 що вже така є" ?
Так мені кв №1 не прийшла, я й подзвонила у податкову, чи є така, так сказали є, але я зазвичай її роздруковую і до ПН прикладаю, а тут кроме повідомлення нічого не має, ну якось так.

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

попросіть щоб скинули на електронку

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1843 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

nik-v
Именно то, что написано в сообщении. В ФИО внесены не кириллические символы. Обратите особое внимание на буквы:
С, А, Н, О, Р, Е, Х, М, Т, которые выглядят одинаково как в кириллице, так и латинице. Это разные буквы, несмотря на видимое сходство.
Особенно часто вместо русско-украинской С вносят английскую, и только на второй букве заметив разницу, переключают раскладку.
Так что если у Вас - Смирнов Сергей Сидорович... :) перевнесите ФИО лучше полностью.

nik-v
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 14 лютого 2012, 10:34
Дякував (ла): 44 рази

Повідомлення nik-v »

Помогите не могу найти новый бланк по есв этого года версию обновила до 115 ссылка на фото 1 или я что то не так делаю,Спасибо

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”