Всё! Кина не будет! Электричество кончилось? (часть 2)

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

Коллеги! Подскажите пожалуйста какой Запит отправить в ДФС, что бы получить Вытяг за несколько дней или месяц по полученным НН?
Отправила J13014, так там инфа только по выданным НН.
Что то, я давненько не пользовалась этими Запытами.

Настя_бух
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 25 травня 2017, 14:58
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Настя_бух »

АЛЮШКА писав:до 1 июля нет смысла подавать доки, т.к не работает еще комиссия по регистарции НН.

+1. Кто-то недавно на форуме говорил, что им заблокировали регистрацию и с местной ДФС звонили и просили принести документы для подтверждения осуществления хоз. операции.....Бред, тоже считаю, что они не имеют такого права до вступления в силу не тестового режима!
В мене теж заблокована реєстрації пн. Але місцева ДПІ нічого не вимагає, мало того - на мій лист надали відповідь що на їхньому рівні проблем з реєстрацією немає і звертатись до ДФСУ, а ДФСУ направляє до ДФС м.Києва. Я б залюбки надала копії доків, але на підставі чого....де офіційний запит? Мені просто в канцелярію занести копії і все?

spro
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 100
З нами з: 06 лютого 2012, 03:55
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення spro »

Valentina писав:Коллеги! Подскажите пожалуйста какой Запит отправить в ДФС, что бы получить Вытяг за несколько дней или месяц по полученным НН?
Отправила J13014, так там инфа только по выданным НН.
Что то, я давненько не пользовалась этими Запытами.
На входящие Запит только на день. Я делаю через Сервіс-Звірка документів з ЄРПН, выставляешь интервал и формируются Запити за все дни

Настя_бух
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 25 травня 2017, 14:58
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Настя_бух »

Pava писав:а налоговики от 22.05.2017 г. № 284/6/99-99-07-04-02-15/ІПК, Щодо питання N 4.

Пунктом 4 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, проекту наказу передбачено, що платник податку, у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, у перехідний період (з 01.04.2017 р. по 01.07.2017 р.), у разі отримання квитанції про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, має право надати інформацію щодо:

видів економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);

кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД, що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються (отримуються) платником податку;

кодів послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010), що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються платником податку

можно подавать сейчас не дожидаясь 1 июля.
Но лучше подавать уже после 1 июля.
От я і хочу подати зараз. Я так розумію, що форми для заповнення в ЕК немає. Потрібно просто заповнити самостійно і як копію надіслати через вкладку "Листування з ДФС" через ЕК? Як думаєте?

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

нива писав:Наконец-то в Кабинете появились мои отправленные вчера НН. Из 20 отравленных появилось 11, надеюсь, что остальные позже появяться. Квитанций пока нет.

В кабинете стоит дата операции (я так понимаю дата регистрации) 22, хотя отправляла 21.
Если ДФС не наладят работу программы до конца месяца, то последний день регистрации не 30.06.17, а 29.06, а то и 28.06.
Пришли квитанции - в кв.№1 "звіт доставлено в поштову скринку ДФС України 22.06.17"
в кв.2 "зареєстровано 21.06.17 за №....."

Как такое может быть - зарегистрирована на день раньше, чем доставлена?! #wall#

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

нива писав:
нива писав:Наконец-то в Кабинете появились мои отправленные вчера НН. Из 20 отравленных появилось 11, надеюсь, что остальные позже появяться. Квитанций пока нет.

В кабинете стоит дата операции (я так понимаю дата регистрации) 22, хотя отправляла 21.
Если ДФС не наладят работу программы до конца месяца, то последний день регистрации не 30.06.17, а 29.06, а то и 28.06.
Пришли квитанции - в кв.№1 "звіт доставлено в поштову скринку ДФС України 22.06.17"
в кв.2 "зареєстровано 21.06.17 за №....."

Как такое может быть - зарегистрирована на день раньше, чем доставлена?! #wall#
Не обращайте внимание. Такая чехорда с о временем доставки и регистрации появилась с того дня, как НН стали региться по нескольку дней. Важна дата в кв. 2.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Настя_бух писав:
Тюша писав:
Настя_бух писав:НАКАЗ № 567від 13.06.2017 "КРИТЕРІЇ оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних":
3. Платник податку у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі, а в перехідний період (з 01 квітня 2017 року до 01 липня 2017 року) у разі отримання квитанції про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі має право подати на розгляд Комісії ДФС інформацію за встановленою формою щодо:
видів економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);
кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД, що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються (отримуються) платником податку;
кодів послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010), що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються платником податку.
4. Інформація за встановленою формою подається платником податку в електронному вигляді засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС, з урахуванням вимог Законів України "Про електронний цифровий підпис", "Про електронні документи та електронний документообіг" та нормативно-правового акта щодо порядку обміну електронними документами з контролюючими органами.

Моє питання полягає в тому, чи подава хтось засобами електронного зв’язку цю інформацію?
до 1 июля нет смысла подавать доки, т.к не работает еще комиссия по регистарции НН.
Але ж в наказі вказано, що в перехідний період теж маємо право подавати цей додаток.
Право, а не обязанность. И зачем? НН до 01.07.17 не блокируют.

Настя_бух
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 25 травня 2017, 14:58
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Настя_бух »

Тюша писав:
Настя_бух писав:
Тюша писав: до 1 июля нет смысла подавать доки, т.к не работает еще комиссия по регистарции НН.
Але ж в наказі вказано, що в перехідний період теж маємо право подавати цей додаток.
Право, а не обязанность. И зачем? НН до 01.07.17 не блокируют.
У мене блокують реєстрацію з травня місяця, без вказання причини. Листи в ДПІ району і ДФСУ написані, але пробую ще якимось чином вирішити питання. Тому і раджусь на форумі.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Настя_бух писав:
Тюша писав:
Настя_бух писав: Але ж в наказі вказано, що в перехідний період теж маємо право подавати цей додаток.
Право, а не обязанность. И зачем? НН до 01.07.17 не блокируют.
У мене блокують реєстрацію з травня місяця, без вказання причини. Листи в ДПІ району і ДФСУ написані, але пробую ще якимось чином вирішити питання. Тому і раджусь на форумі.
У вас, видимо, совершенно другая история, несвязанная с наступлением общей блокировки НН с 01.07.17. Поэтому и подача доков для раблокирования вам не подойдет. Комиссий еще нет.

vika_pro
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 11 липня 2016, 21:22
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення vika_pro »

NatalyD писав:
elbuh писав:
NatalyD писав:И вот подползло мне счастье в виде 2 квитанции по НДС. На секундочку, отчет отправлен 19.06.2017г. 20 июня пришла 1 квитанция. "Документ не может быть принят-документ в электронном виде не соответствует утвержденному формату из-за отсутствия заявленных в пакете связанных документов". У меня лицензионный МеДок.
Вопрос знатокам-это у меня с МедКом проблема или шлюз налоговой так веселится?
А в первой кв все ок по всем? Если да то все связанные формы попали на шлюз налоговой, а потом уже кто то их где то потерял.
Да, в 1 квитанции все ОК.
попробуйте позвонить инспектору в своей налоговой. она может посмотреть правильно ли подтянулся отчет, даже если у вас нет квитанции. если правильно - пусть отправит вам квитанцию 2 нормальную.

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”