Всё! Кина не будет! Электричество кончилось?

Подання звітності в електронному вигляді
Viktori
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 857
З нами з: 05 травня 2011, 08:49
Дякував (ла): 225 разів
Подякували: 394 рази

Повідомлення Viktori »

to_be писав:А как обстоят дела с НДС декларациями? С 17-го числа нет ни единой квитанции. ЕСВ вчера пришли, а ндс не хотят. Интересно это только у меня или нет.(((
Я сдала вчера, через 5 минут после отправки пришли все квитанции.#g_dance#

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

karmen2011 писав:
to_be писав:А как обстоят дела с НДС декларациями? С 17-го числа нет ни единой квитанции. ЕСВ вчера пришли, а ндс не хотят. Интересно это только у меня или нет.(((
Я сдавала 17 числа -пришло все буквально сразу
аналогично, сдавала вчера по одному из предприятий, все пришло в течении 30 мин

to_be
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1535
З нами з: 24 січня 2013, 12:11
Дякував (ла): 1018 разів
Подякували: 351 раз

Повідомлення to_be »

Девочки, спасибо большое. Значит местная блокировка. Регистрация адреса не проходит. А как надо никто не знает (((((.

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11443 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

to_be писав:Девочки, спасибо большое. Значит местная блокировка. Регистрация адреса не проходит. А как надо никто не знает (((((.
Да, видимо местная.
Я тоже сегодня сдавала отчет и регистрировала НН.
Все квитанции пришли очень быстро, даже на Реестр.

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Оновлювала ключі в медку, 17-го числа відправила договір про визнання електронних документів. Друга квитанція не приходить, на гарячій лінії податкової кажуть, що договір цей розглядають на протязі 5 роб. днів, тобто квитанція може прийти і 23-го числа. Я ж там розумію, поки договір не затверджено, нічого зареєструвати я не зможу. А 22-го - останній строк подати звітність. Питання: спробувати зареєструвати чи йти нести паперові звіти в податкову? І тоді питання, чи без проблем зараз приймають звітність паперовому вигляді (декларація з ПДВ, реєстр податкових накладних і звіт з єдиного соц. внеску (Голосіївська податкова). Бо дуже не хочеться отримати штраф...

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

Если договор был раньше- попробуйте отправить, должно пройти.

ЕленаС.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 09 листопада 2011, 08:21
Дякував (ла): 4011 разів
Подякували: 3241 раз

Повідомлення ЕленаС. »

Olia123 писав:Оновлювала ключі в медку, 17-го числа відправила договір про визнання електронних документів. Друга квитанція не приходить, на гарячій лінії податкової кажуть, що договір цей розглядають на протязі 5 роб. днів, тобто квитанція може прийти і 23-го числа. Я ж там розумію, поки договір не затверджено, нічого зареєструвати я не зможу. А 22-го - останній строк подати звітність. Питання: спробувати зареєструвати чи йти нести паперові звіти в податкову? І тоді питання, чи без проблем зараз приймають звітність паперовому вигляді (декларація з ПДВ, реєстр податкових накладних і звіт з єдиного соц. внеску (Голосіївська податкова). Бо дуже не хочеться отримати штраф...
У меня такое было 15.12.14.
Звоните в свою налоговую, они проверят что договор есть и примут ключи.
Получите 2-ю квитанциь "Не прийнято" в ней будет написано, договір існує, строк дії до ...., ключі прийнято" Наизусть не помню.
И можете сдавать отчеты. Удачи.

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

ar4ik писав:Если договор был раньше- попробуйте отправить, должно пройти.
Дякую. зараз буду пробувати..На всяк випадок, питання, якщо все ж не вийде в мене подати, коли несеш звіти в паперовому вигляді,т реба на флешку скидати їх, і якщо так, то в якому форматі? xls??

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

Olia123 писав:
ar4ik писав:Если договор был раньше- попробуйте отправить, должно пройти.
Дякую. зараз буду пробувати..На всяк випадок, питання, якщо все ж не вийде в мене подати, коли несеш звіти в паперовому вигляді,т реба на флешку скидати їх, і якщо так, то в якому форматі? xls??
ЕСВ если не более 5 человек, то можете на бумажном носителе.
Деку по НДС xml формате

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

Olia123 писав:
ar4ik писав:Если договор был раньше- попробуйте отправить, должно пройти.
Дякую. зараз буду пробувати..На всяк випадок, питання, якщо все ж не вийде в мене подати, коли несеш звіти в паперовому вигляді,т реба на флешку скидати їх, і якщо так, то в якому форматі? xls??
Обычно ЕСВ принимается и без договора. Пробуйте

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”