Всё! Кина не будет! Электричество кончилось?

Подання звітності в електронному вигляді
Udivlalka
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 18 квітня 2012, 00:29
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення Udivlalka »

На налоговые, отправленные 16.02.2015 с полученными квитанциями, сегодня зашло 5 повторых квитанций на каждую, а на отправленные 17.02.2015, 18.02.2015 и 19.02.2015 ни одной!
Если на старые документы будут приходить двойники-тройники-кватро-квинты квитанции, боюсь, что на новые документы, квитанции ждать придется долго.


Яна З
Гений
Гений
Повідомлень: 399
З нами з: 11 липня 2012, 05:31
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 167 разів

Повідомлення Яна З »

RLD писав:Девочки, ответте кому приходят квитанции после 16-00. У меня глухо. Незнаю как поступить. Здавать повторно или нет!!!
в мене так - єсв досі є тільки повідомлення, на деку з ПДВ теж повідомлення тільки #wall#

Taniavinnitsa
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 13 липня 2011, 04:11
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення Taniavinnitsa »

Послала Деку по земле еще 18.02.2015г. в 12,00 НИЧЕГО!!!!!!!!!!!!!!!!!!#wall#
Даже повідомлення нет.В ДПИ звонила отчета нет.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Taniavinnitsa писав:Послала Деку по земле еще 18.02.2015г. в 12,00 НИЧЕГО!!!!!!!!!!!!!!!!!!#wall#
Даже повідомлення нет.В ДПИ звонила отчета нет.
У мене була така ж ситуація, сьогодні була в податковій з ТИМИ САМИМИ ЗВІТАМИ, що відправлялися. На прийомі звітності мені сказали, що звіти сформовані НЕ ПАКЕТОМ, а окремо дека і окремо додаток. Я звітність роблю вже не перший рік, і знаю що таке пакет. ОПЗ бачило пакет, Арт-звіт теж, а ЇХ програма пакету не бачить, тому звіти не прийняті були і саме тому не було повідомлення ніякого. Ідіть здавайте наручно.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Taniavinnitsa
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 13 липня 2011, 04:11
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення Taniavinnitsa »

Natalenna писав:
Taniavinnitsa писав:Послала Деку по земле еще 18.02.2015г. в 12,00 НИЧЕГО!!!!!!!!!!!!!!!!!!#wall#
Даже повідомлення нет.В ДПИ звонила отчета нет.
У мене була така ж ситуація, сьогодні була в податковій з ТИМИ САМИМИ ЗВІТАМИ, що відправлялися. На прийомі звітності мені сказали, що звіти сформовані НЕ ПАКЕТОМ, а окремо дека і окремо додаток. Я звітність роблю вже не перший рік, і знаю що таке пакет. ОПЗ бачило пакет, Арт-звіт теж, а ЇХ програма пакету не бачить, тому звіти не прийняті були і саме тому не було повідомлення ніякого. Ідіть здавайте наручно.

Cпасибо, завтра пойду-проверюсь!

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Taniavinnitsa писав:
Natalenna писав:
Taniavinnitsa писав:Послала Деку по земле еще 18.02.2015г. в 12,00 НИЧЕГО!!!!!!!!!!!!!!!!!!#wall#
Даже повідомлення нет.В ДПИ звонила отчета нет.
У мене була така ж ситуація, сьогодні була в податковій з ТИМИ САМИМИ ЗВІТАМИ, що відправлялися. На прийомі звітності мені сказали, що звіти сформовані НЕ ПАКЕТОМ, а окремо дека і окремо додаток. Я звітність роблю вже не перший рік, і знаю що таке пакет. ОПЗ бачило пакет, Арт-звіт теж, а ЇХ програма пакету не бачить, тому звіти не прийняті були і саме тому не було повідомлення ніякого. Ідіть здавайте наручно.
Cпасибо, завтра пойду-проверюсь!
До речі, багато у кого така проблема, як розірваний звіт. А вони ще хочуть щось електронно адмініструвати... Ну-ну...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Polly
Гений
Гений
Повідомлень: 361
З нами з: 05 травня 2012, 18:12
Дякував (ла): 274 рази
Подякували: 88 разів

Повідомлення Polly »

По ЕСВ после 16.00 пришла кв.№2. Отчет отправляли 17.02.15. Принято - 17.02.15. #smoke#

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

«Коня! Коня! Полцарства за коня!» - вскричал сэр Ричард III и во весь опор помчался в Киев отвезти флешку с декой по НДС... #wall#

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Popen писав:«Коня! Коня! Полцарства за коня!» - вскричал сэр Ричард III и во весь опор помчался в Киев отвезти флешку с декой по НДС... #wall#
А на прийомі звітності йому сказали: "Ми ПДВ на флешках не приймаєм! Подавайте засобами електронного зв'язку..."#rolf#
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Natalenna писав:
Popen писав:«Коня! Коня! Полцарства за коня!» - вскричал сэр Ричард III и во весь опор помчался в Киев отвезти флешку с декой по НДС... #wall#
А на прийомі звітності йому сказали: "Ми ПДВ на флешках не приймаєм! Подавайте засобами електронного зв'язку..."#rolf#
И решил он (с конем) утопиться в местных [Гос]фекалиях (благо, их там было вдоволь)... #cray#

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”