Безкоштовні ключі ЕЦП

Подання звітності в електронному вигляді
julia.shundiak1992
Гений
Гений
Повідомлень: 428
З нами з: 14 січня 2016, 22:01
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення julia.shundiak1992 »

Персональные настройки я заполнила, но окно, где нужно выбрать ключи так и не появилось. И найти тоже пока не могу

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

julia.shundiak1992 писав:Персональные настройки я заполнила, но окно, где нужно выбрать ключи так и не появилось. И найти тоже пока не могу
Профиль организации - ручка(редагуваты профиль) - цыфровый пидпыс

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3154
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2382 рази
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Подскажите, плиз будут оформляться ключи юрика директор + печать
1. ключей будет 2 или 3 /АЦСК Украина в такой ситуации выдавала три ключа/
2 на каждый ключ отдельная флешка ?
3 а можно ли потом ключи свести в одну папку на компе ?
4 Цитата
Окрім того, для запобігання доступу сторонніх осіб до ключової інформації підписувачів довірена особа разом з комплектом реєстраційних документів має надати конверти з розрахунку один конверт для одного носія особистого ключа підписувача.
Ненадання достатньої кількості конвертів для носіїв ключової інформації підписувачів є підставою для прийняття рішення про відмову в наданні послуг електронного цифрового підпису
Что за конверты, какой размер , на стандартный лист ?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

FyDD писав:Подскажите, плиз будут оформляться ключи юрика директор + печать
1. ключей будет 2 или 3 /АЦСК Украина в такой ситуации выдавала три ключа/
2 на каждый ключ отдельная флешка ?
3 а можно ли потом ключи свести в одну папку на компе ?
4 Цитата
Окрім того, для запобігання доступу сторонніх осіб до ключової інформації підписувачів довірена особа разом з комплектом реєстраційних документів має надати конверти з розрахунку один конверт для одного носія особистого ключа підписувача.
Ненадання достатньої кількості конвертів для носіїв ключової інформації підписувачів є підставою для прийняття рішення про відмову в наданні послуг електронного цифрового підпису
Что за конверты, какой размер , на стандартный лист ?
1. в мене було 2 - печатка key-6.dat key-11.dat і підпис key-6.dat key-11.dat
2. Брала 2 флешки
3. В мене загальна папка - в ній 2 підпапки "підпис" "печатка" - так і для себе потім зручно шукать
4. Про конверти не скажу, 2 роки назад не бачила такого...
Теж скоро буду переоформлять, тоді побачу )))

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2011
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1401 раз

Повідомлення SonataEvol »

FyDD писав:Подскажите, плиз будут оформляться ключи юрика директор + печать
1. ключей будет 2 или 3 /АЦСК Украина в такой ситуации выдавала три ключа/
2 на каждый ключ отдельная флешка ?
3 а можно ли потом ключи свести в одну папку на компе ?
4 Цитата
Окрім того, для запобігання доступу сторонніх осіб до ключової інформації підписувачів довірена особа разом з комплектом реєстраційних документів має надати конверти з розрахунку один конверт для одного носія особистого ключа підписувача.
Ненадання достатньої кількості конвертів для носіїв ключової інформації підписувачів є підставою для прийняття рішення про відмову в наданні послуг електронного цифрового підпису
Что за конверты, какой размер , на стандартный лист ?
1. У будь-якій конторі, крім АЦСК Україна, буде два ключа. У вказаної контори може бути по-різному, залежно від їхнього настрою формату на даний момент.
2. Файли кожного ключа мають однакові назви, тому поруч їх усі покласти неможливо. Але можна створити на флешці дві папки та скинути у кожну з них окремий ключ. Якщо ви не будете працювати з програмами на кшталт "ІІТ Користувач" чи "Єдине вікно ЕДВЗ" (ака ОПЗ з підписанням), то такий варіант - абсолютно нормальний та робочий.
3. Ну, відповідно до п.2
4. Наскільки я знаю, конверт повинен бути таким, щоб туди вліз CD-диск із записаним ключем #smile3# (тобто, звичайний конверт для диску) Хоча, скоріше за все він призначений для зберігання у таємниці папірці з паролем до ключа. Якщо ви отримуєте платні ключі, то не заморочуйтесь, вам усе видадуть. Якщо ж це безкоштовні ключі від ДФС, то вони звичайно можуть викаблучуватися. Для перестрахування можете спочатку подзвонити до них у центр оформлення ЕЦП та запитати, які саме конверти.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

julia.shundiak1992
Гений
Гений
Повідомлень: 428
З нами з: 14 січня 2016, 22:01
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення julia.shundiak1992 »

Подскажите, где можно сдать отчет с бесплатными ключами? месяц пользовалась бесплатной сонатой через нее подписала договор с налоговой. Сейчас они ограничили отчеты, и я не могу сдать Ндс. Пробывала через личный кабинет, но мне пишет, что сертификат не найден или не подписан договор. Подскажите!!!!

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2011
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1401 раз

Повідомлення SonataEvol »

За допомогою Сонати як раніше, так і зараз можна безкоштовно подати звітність з ПДВ. Не можна подати тільки акциз.
Крім того, протягом останніх півроку у Сонаті нічого не обмежувалося.

ПС. Можливо, у вас просто була демо-ліцензія на місяць безкоштовного створення звітності. То це ж не значить, що вони, такі-сякі, вам тепер щось обмежили.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13686
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27922 рази

Повідомлення Яков »

После моего обращения на Урядову "гарячу лінію" сегодня был получен ответ из ДФС, зарегистрированный 15.11.2016, относительно предоставления услуг электронной цифровой подписи с паспортом гр-на Украины, изготовленного в форме пластиковой карты (на сегодняшний день таким гражданам/представителям ФОПов, ЮЛ откажут):
...
......Громадяни України, які отримали паспорт виготовлений у формі картки, що містить безконтактний електронний носій, для отримання послуг ЕЦП від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі - АЦСК ІДД ДФС) повинні надати копію лицьової та зворотної сторони паспорта разом з копією витягу з Єдиного державного демографічного реєстру про адресу реєстрації місця проживання, засвідчені власноручним підписом.
......Відповідні зміни будуть опубліковані на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС ( http://acskidd.gov.ua/r_kor ) після затвердження Змін № 1 до Регламенту АЦСК ІДД ДФС.
......Дякуємо Вам за звернення
Так вот, собственно, интересно, если электронное, а перед этим - телефонное обращения в сентябре, октябре в АЦСК проигнорировали и после жалобы 3 ноября на Урядову "гарячу лінію" дали всё-таки быстрый ответ почему-то на звернення, а не на жалобу, - как быстро внесут изменения в Регламент?
Зображення

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3154
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2382 рази
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

А не подскажите: очереди сейчас большие ? (в Киеве сейчас не в каждой гни дают ключи )
сильно придираются к оформлению заявок ?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

FyDD писав:А не подскажите: очереди сейчас большие ? (в Киеве сейчас не в каждой гни дают ключи )
сильно придираются к оформлению заявок ?
Да нормальні ))) Отримували мої ФОПи - година-дві і все готово. Ну правда з ФОПами перелік документів невеликий.
Але для економії - ключі записали на сіді диск) Раніше флешку вимагали... Дарницька ДПІ

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”