Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

olga111 писав:У меня та же ошибка, все уже почистила, заходила через разные браузеры, не помогает((( Уже не знаю что еще сделать(((

У мене та ж фігня з новими ключами Привату по Фоп. Що не робила в ел.кабінет не зайти - сертифікат не знайдено, помилка 51. Вже і ключ повторно генерувала, все одно. Приват радили з ел.кабінету в приват для бізнесу відправити заяву про приєднання. Та от біда, сьогодні взагалі не можу війти в електронний кабінет ні з якими ключами, щоб хоч подивитись до якого договору приєднуватись.#g_cray2#

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

Я пробую через приват заву подать, жду ответа уже пол дня, может это поможет, смена ключей была. Может после этого в кабинет пустит

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

olga111 писав:Подскажите кто знает еще такое, были ключи ецп приват, их задвоили, я старые удалила, а теперь на новые не проходит заява пишет что действует старый договор!? Что я не так делаю?
Так Вам треба направити заяву про розірвання договору, якщо дія старих ключів ще не закінчилась. Тоді діючий договір анулюється. Але особисто я завжди дожила далась закінчення дії старих ключів.

Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

senia писав:у меня сегодня при подписании отчетов выдает
Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP(5)
у меня тоже такое, но при входе...

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

rubin писав:
senia писав:у меня сегодня при подписании отчетов выдает
Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP(5)
у меня тоже такое, но при входе...
уже работает, та такие глюки оч часто

Tatyana777
Гений
Гений
Повідомлень: 464
З нами з: 26 лютого 2012, 01:12
Дякував (ла): 324 рази
Подякували: 148 разів

Повідомлення Tatyana777 »

rubin писав:
senia писав:у меня сегодня при подписании отчетов выдает
Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP(5)
у меня тоже такое, но при входе...
Я сейчас зашла без проблем в эл. кабинет с ключами Привата через Оперу.

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

Nelli-Nelli писав:
olga111 писав:Подскажите кто знает еще такое, были ключи ецп приват, их задвоили, я старые удалила, а теперь на новые не проходит заява пишет что действует старый договор!? Что я не так делаю?
Так Вам треба направити заяву про розірвання договору, якщо дія старих ключів ще не закінчилась. Тоді діючий договір анулюється. Але особисто я завжди дожила далась закінчення дії старих ключів.
Логично, но найти не могу эту заяву про розірвання, подскажите где она? Все глаза уже прогледела((( Помогите!!!

hugo-smk
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 25 жовтня 2017, 14:54
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення hugo-smk »

А никто не в курсе каким образом в кабинете при формировании отчета подтягиваются данные для шапки? Конкретно ФИО, а то у меня случай совершенно непонятный...

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

Это только в налоговой могут исправить, или если ошибка тянется от регистратора то от туда и начинать нужно

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

olga111 писав:
Nelli-Nelli писав:
olga111 писав:Подскажите кто знает еще такое, были ключи ецп приват, их задвоили, я старые удалила, а теперь на новые не проходит заява пишет что действует старый договор!? Что я не так делаю?
Так Вам треба направити заяву про розірвання договору, якщо дія старих ключів ще не закінчилась. Тоді діючий договір анулюється. Але особисто я завжди дожила далась закінчення дії старих ключів.
Логично, но найти не могу эту заяву про розірвання, подскажите где она? Все глаза уже прогледела((( Помогите!!!

Я теж не знайшла такої форми ніде. Значить, я дезінформувала, Про що вибачаюсь(!) правила змінились. Значить читаємо гілку форуму Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді (стор.140)

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”