Електронний кабінет платника

Подання звітності в електронному вигляді
Бухгалтер-трудоголік
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 04 червня 2015, 17:35
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Бухгалтер-трудоголік »

jaddiha писав:а у кого нибудь было такое - сегодня проверяла все отчеты в кабинете, и обнаружила, что по одному ЧП-шнику по 1ДФ и ЕН отчеты есть, но когда их открываешь, написано "містить помилки", и сами отчеты все почерканы красным - т.к. все графы пустые. Отправляла через Сонату, там все в порядке, квитанции вторые все есть, все поля заполнены. Глюк?
я один звіт в паперовому варіанті подавала, вводив інспектор по прийняттю звітності, в електронному кабінеті потім було вказано, що містить помилки, хоча інспектор не зробив зауважень, прийняв, поставив штамп.

Бухгалтер-трудоголік
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 04 червня 2015, 17:35
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Бухгалтер-трудоголік »

kameta писав:У всех пропали расчеты с бюджетом? я в январе заходила у меня были видны расчеты и по ЕСВ и по ЕН, и НДФЛ и ВС, сегодня зашла с 5й попытки и нет уже никаких расчетов......Кто то что то знает?
Вам пощастило, що в січні ще бачили розрахунки по податках, бо ні в січні, ні нараз, зокрема, я їх не бачила, хоча перевіряла майже кожень день. Взагалі, на гарячій лінії відповідають, кабінет ще не функціонує, хоча й видно звітність.Можливо, згодом, розрахунки теж підтянуться.

kameta
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 08 жовтня 2012, 02:26
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення kameta »

Бухгалтер-трудоголік писав:
kameta писав:У всех пропали расчеты с бюджетом? я в январе заходила у меня были видны расчеты и по ЕСВ и по ЕН, и НДФЛ и ВС, сегодня зашла с 5й попытки и нет уже никаких расчетов......Кто то что то знает?
Вам пощастило, що в січні ще бачили розрахунки по податках, бо ні в січні, ні нараз, зокрема, я їх не бачила, хоча перевіряла майже кожень день. Взагалі, на гарячій лінії відповідають, кабінет ще не функціонує, хоча й видно звітність.Можливо, згодом, розрахунки теж підтянуться.
Было очень удобно, хоть как то контролировал себя, а то у налоговиком нужно нервами запастись что б что то выпытать и дозвонится.......Уже кучу электронных порталов есть где можно проверить любую информацию, сделали б и по налогам ...

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2008
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1399 разів

Повідомлення SonataEvol »

oks111 писав:Дякую, але здати в рік два звіти, платні ключі, та ще купувати платну версію програми, нажаль цей знайомий ФОП не має змоги. По своєму ФОПу, який є платником ПДВ, звісно я користуюся ліцензійним Медком та зберігаю копії на флешці.
Користуйтеся безкоштовною Сонатою та робіть те ж саме)
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

ju
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 03 лютого 2012, 14:12
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення ju »

Все не могут войти в електроний кабінет или я одна такая? Пишет "помилка зчитування приватного ключа", хотя с ключом все впорядке

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18782
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2045 разів
Подякували: 10336 разів

Повідомлення Popen »

ju писав:Все не могут войти в електроний кабінет или я одна такая? Пишет "помилка зчитування приватного ключа", хотя с ключом все впорядке
Вам не надоело мучить этот несчастный "Кабинет" ?#g_crazy#
Хотя, есть надежда, что после наших "ошибочных ключей" он наконец то начнет выдавать нам расчеты с бюджетом...

ju
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 03 лютого 2012, 14:12
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення ju »

Именно из-за расчетов с бюджетом он и интересен. А в остальном пользуюсь либо медок либо сонатой.

12062014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 258
З нами з: 12 червня 2014, 15:01
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення 12062014 »

Не могу зайти в кабинет, Пишет "Помилка зчитування приватного ключа." Ключи сгенерированы в январе 2016г. Пароль простейший, неправильно вбить нельзя. Что за фигня.
На работе не могу вообще запустить его, пишет по английски что-то типа "нет связи, свяжитесь с провайдером, " Просто не могу здать декларацию про майновий стан. В кабинете его сделала - отчет F0100108, подписать не смогла, одни проблемы.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18782
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2045 разів
Подякували: 10336 разів

Повідомлення Popen »

12062014 писав:Не могу зайти в кабинет, Пишет "Помилка зчитування приватного ключа." Ключи сгенерированы в январе 2016г. Пароль простейший, неправильно вбить нельзя. Что за фигня.
На работе не могу вообще запустить его, пишет по английски что-то типа "нет связи, свяжитесь с провайдером, " Просто не могу здать декларацию про майновий стан. В кабинете его сделала - отчет F0100108, подписать не смогла, одни проблемы.
Переходите на другие проги потому что - это не фигня, а тестовая версия "кабинета": им, в принципе, нельзя пользоваться...

Khomenkoop
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 12 березня 2015, 15:46
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення Khomenkoop »

12062014 писав:Не могу зайти в кабинет, Пишет "Помилка зчитування приватного ключа." Ключи сгенерированы в январе 2016г. Пароль простейший, неправильно вбить нельзя. Что за фигня.
На работе не могу вообще запустить его, пишет по английски что-то типа "нет связи, свяжитесь с провайдером, " Просто не могу здать декларацию про майновий стан. В кабинете его сделала - отчет F0100108, подписать не смогла, одни проблемы.
раніше працював , зараз лажає повністю... у всіх пише, що помилка приватного ключа

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”