«СОТА» − електронна звітність онлайн

Подання звітності в електронному вигляді
warm_july
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 15 вересня 2016, 09:48

Повідомлення warm_july »

Хочу запитати за квитанцію 2 до звіту ЄСВ, вона якась інша порівняно з попередніми місяцями, плані того що там де підписи документа, стоять в невірному порядку, наприклад де печатка - пише ФІО керівника, де керівник - пише печатка, додатково пише ФІО де бухгалтер, хоча в нас його немає, в протоколі до звіту то порядок підписання правильний. Квитанцію вважати вірною чи ні, підскажіть будь ласка?

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

warm_july писав:Хочу запитати за квитанцію 2 до звіту ЄСВ, вона якась інша порівняно з попередніми місяцями, плані того що там де підписи документа, стоять в невірному порядку, наприклад де печатка - пише ФІО керівника, де керівник - пише печатка, додатково пише ФІО де бухгалтер, хоча в нас його немає, в протоколі до звіту то порядок підписання правильний. Квитанцію вважати вірною чи ні, підскажіть будь ласка?
смотрите текст квитанции - документ прийнято или НЕ прийнято

warm_july
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 15 вересня 2016, 09:48

Повідомлення warm_july »

звит писав:
warm_july писав:Хочу запитати за квитанцію 2 до звіту ЄСВ, вона якась інша порівняно з попередніми місяцями, плані того що там де підписи документа, стоять в невірному порядку, наприклад де печатка - пише ФІО керівника, де керівник - пише печатка, додатково пише ФІО де бухгалтер, хоча в нас його немає, в протоколі до звіту то порядок підписання правильний. Квитанцію вважати вірною чи ні, підскажіть будь ласка?
смотрите текст квитанции - документ прийнято или НЕ прийнято
пише пакет прийнято, реєстраційний номер є, хотіла перестрахуватись, дякую, що відгукнулись)

Caramelka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 959
З нами з: 22 вересня 2013, 10:55
Дякував (ла): 859 разів
Подякували: 517 разів

Повідомлення Caramelka »

А что за изменения в Соте-онлайн? Не могу понять... Зашла - указала № тел и пароль. Слева вверху моя организация, а напротив справа - ПИБ непонятно кого #wall# #wall# #wall# Что это?

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Caramelka писав:А что за изменения в Соте-онлайн? Не могу понять... Зашла - указала № тел и пароль. Слева вверху моя организация, а напротив справа - ПИБ непонятно кого #wall# #wall# #wall# Что это?
Это ФИО того кого указывали при регистрации профиля, нажтите на ФИО мишкой, тм есть отредактировать профиль

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

Caramelka писав:А что за изменения в Соте-онлайн? Не могу понять... Зашла - указала № тел и пароль. Слева вверху моя организация, а напротив справа - ПИБ непонятно кого #wall# #wall# #wall# Что это?
Это макая мелочь, по сравнению тем, какие сюрпризы ждут Вас дальше в обновлённой СОТЕ.

Caramelka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 959
З нами з: 22 вересня 2013, 10:55
Дякував (ла): 859 разів
Подякували: 517 разів

Повідомлення Caramelka »

-Latka- писав:
Caramelka писав:А что за изменения в Соте-онлайн? Не могу понять... Зашла - указала № тел и пароль. Слева вверху моя организация, а напротив справа - ПИБ непонятно кого #wall# #wall# #wall# Что это?
Это ФИО того кого указывали при регистрации профиля, нажтите на ФИО мишкой, тм есть отредактировать профиль
Да нет. Организация моя , ФИО чужой.... Сдаю ЕСВ через соту не первый раз #impossibl

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Caramelka писав:
-Latka- писав:
Caramelka писав:А что за изменения в Соте-онлайн? Не могу понять... Зашла - указала № тел и пароль. Слева вверху моя организация, а напротив справа - ПИБ непонятно кого #wall# #wall# #wall# Что это?
Это ФИО того кого указывали при регистрации профиля, нажтите на ФИО мишкой, тм есть отредактировать профиль
Да нет. Организация моя , ФИО чужой.... Сдаю ЕСВ через соту не первый раз #impossibl
Не регистрации организации, именно профиля, при первом входе в Соту, когда телефон вносили

звит
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 591
З нами з: 11 грудня 2014, 17:27
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 258 разів

Повідомлення звит »

оо , липкие уже телефоны собирают .. "маладцы" аднака

karsik
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 12 квітня 2013, 07:37
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення karsik »

Глюк в новой соте, не могу открыть новые письма, висит, мигает и все. Что делать?#g_cray2#

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”