Вопрос по ОПЗ

Подання звітності в електронному вигляді
NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

Popen писав:
NTL писав: А могу я за ФОПа получить ключи? Может есть у Вас образец доверенности?
Раньше можно было по простой ФОПовской доверенности. Теперь - только по нотариальной доверенности.
А что должно быть в доверенности от ФОПа, чтобы на все случаи жизни. Нет у Вас, случайно, образца. Извините за наглость.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

NTL писав:
Popen писав:
NTL писав: А могу я за ФОПа получить ключи? Может есть у Вас образец доверенности?
Раньше можно было по простой ФОПовской доверенности. Теперь - только по нотариальной доверенности.
А что должно быть в доверенности от ФОПа, чтобы на все случаи жизни. Нет у Вас, случайно, образца. Извините за наглость.
Обратитесь к нотариусу, они в курсе дела...

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

NTL писав:
Popen писав:
NTL писав: А могу я за ФОПа получить ключи? Может есть у Вас образец доверенности?
Раньше можно было по простой ФОПовской доверенности. Теперь - только по нотариальной доверенности.
А что должно быть в доверенности от ФОПа, чтобы на все случаи жизни. Нет у Вас, случайно, образца. Извините за наглость.
Нотаріус сам складає текст, у мене так було. Представляти інтереси у ДФС, ПФУ, статистиці... десь так. Це не була генеральна.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27903 рази

Повідомлення Яков »

Я в тексте доверенности в виде файла, который даю нотариусу, указываю:

ПРЕДСТАВЛЯТИ МОЇ ІНТЕРЕСИ
"в усіх державних, громадських, господарських та інших установах, підприємствах, організаціях незалежно від їх підпорядкування, форм власності та галузевої належності, в органах влади та управління, правоохоронних органах, митних органах, ... Державній фіскальній службі України та її територіальних органах, центрах сертифікації ключів ..."

"...Для цього надаю йому право робити від мого імені заяви ...заключати договір на здачу звітів в електронному вигляді, від мого імені здійснити процедуру реєстрації заявника у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДФС та генерації особистих ключів підписувача, блокування, поновлення та скасування посилених сертифікатів у АЦСК ІДД ДФС, подати для реєстрації пакет документів (в тому числі персональні дані), необхідний для отримання посилених сертифікатів відкритих ключів ЕЦП (далі - сертифікати); укласти договір про надання послуг з обробки даних, видачі та обслуговування посилених сертифікатів відкритих ключів ЕЦП або картку приєднання до нього, а за необхідності, - додатки до нього та додаткові договори, підписати акт наданих послуг; сформувати електронні заявки на сертифікати та генерувати ключі для підписувача Центру; засвідчити вірність копій документів, що подаються для реєстрації до Центру; підписати паперові заявки на формування посилених сертифікатів підписувача ЕЦП, висловивши бажання підписувача щодо умов обслуговування та підтвердивши інформацію, що внесена у заявці щодо підписувача; отримати сертифікати для підписувача в електронному та паперовому вигляді, за необхідності, розписатися про їх отримання; ..."
Зображення

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13664
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14118 разів
Подякували: 27903 рази

Повідомлення Яков »

Перенесено из удалённой темы:

4 сентября 2016 г. 20:24:17
Nata2015 писав:У меня вопрос по программе ОПЗ. Уже третий месяц пытаюсь в этой программе создать отчёт по ЕСВ и отправляю через Сонату. Заполняю таблицу 6 правильно. ф.И.О. работников заполняю из справочника, открываю отчёт и проверяю, захожу в папку SEND и проверяю табл.6 уже в закодированном виде
Всё нормально, все имена и отчества работников на месте, а 2 квитанция приходит, что отчет не принят, код ошибки 09 нет имени и отчества работников. Как такое может быть, программа не сохранит отчет с такой ошибкой, в распечатанном отчете все имена есть. Думала после обновления эта ошибка исчезнет, отправила отчет и вот пришла квитанция 2, всё тоже самое. Это ошибка в программе или я что-то не так делаю, но все другие отчеты сдаются без проблем уже не один год.
Зображення

Алекспал63
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 195
З нами з: 11 січня 2014, 21:13
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Алекспал63 »

Подскажите пожалуйста!Поставщик попросил сформировать у себя НН за него все заполнить и отослать ему в хмл формате для регистрации.Только не ставить номер НН.Я завел на него в ОПЗ данные.Сформировал НН.Но не могу пройти проверку т.к. нет номера НН.Как мне пройти проверку и отправить поставщику НН

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1406
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 844 рази
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Алекспал63 писав:Подскажите пожалуйста!Поставщик попросил сформировать у себя НН за него все заполнить и отослать ему в хмл формате для регистрации.Только не ставить номер НН.Я завел на него в ОПЗ данные.Сформировал НН.Но не могу пройти проверку т.к. нет номера НН.Как мне пройти проверку и отправить поставщику НН
вишліть йому у pdf .а якщо так дуже треба то відкрийте xml у тоталі і удаліть номер ПН

Алекспал63
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 195
З нами з: 11 січня 2014, 21:13
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Алекспал63 »

Открыть хмл в тотали-как это.И вообще какой программой можно открыть файл хмл

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1956
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 896 разів

Повідомлення opz »

Алекспал63 писав:Открыть хмл в тотали-как это.И вообще какой программой можно открыть файл хмл
хмл - простой текстовый файл, открыть можно любым текстовым редактором, к примеру Блокнот или WordPad

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1406
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 844 рази
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

opz писав:
Алекспал63 писав:Открыть хмл в тотали-как это.И вообще какой программой можно открыть файл хмл
хмл - простой текстовый файл, открыть можно любым текстовым редактором, к примеру Блокнот или WordPad
у тотали нажати F4

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”