Ежемесячный отчет в пенсионный фонд

Подання звітності в електронному вигляді
ЕленаЯ
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 12 березня 2010, 03:48

Повідомлення ЕленаЯ »

Подскажите, кто может. Отчёт за январь не могла сдать очень долго. Экспортировала из 1-с (7.7) в Бест-ЗВИТ. Проверяла, отправляла. "Повідомлення" и Квитанция № 1 приходят сразу.Через пару дней приходит 2-я квитанция с формулировкой "Документ не прийнято", "невідповідний формат файлу". Потом мне это надоело, проставила вручную данные в "Бест-ЗВИТ" и отчёт отправила по электронке. Через час получила квитанцию о том, что отчёт сдан. В этом месяце такая же ситуация. Создала отчёт в 1-С, экспортировала (заархивировала, изменила расширение) В "Бест-ЗВИТ" открыла, импортировала, проверила, отправила. Сразу пришли "повідомлення" и квитанция № 1 , а через 2 часа Квитанция № 2 -"ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО", "невідповідний формат файлу".
У кого-то ещё такие проблемы есть? И в чем они могут быть. Кто виноват -1-С или Бест-ЗВИТ? И что делать?

bt
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1576
З нами з: 29 жовтня 2008, 06:07
Дякував (ла): 149 разів
Подякували: 734 рази

Повідомлення bt »

ЕленаЯ писав:Подскажите, кто может. Отчёт за январь не могла сдать очень долго. Экспортировала из 1-с (7.7) в Бест-ЗВИТ. Проверяла, отправляла. "Повідомлення" и Квитанция № 1 приходят сразу.Через пару дней приходит 2-я квитанция с формулировкой "Документ не прийнято", "невідповідний формат файлу". Потом мне это надоело, проставила вручную данные в "Бест-ЗВИТ" и отчёт отправила по электронке. Через час получила квитанцию о том, что отчёт сдан. В этом месяце такая же ситуация. Создала отчёт в 1-С, экспортировала (заархивировала, изменила расширение) В "Бест-ЗВИТ" открыла, импортировала, проверила, отправила. Сразу пришли "повідомлення" и квитанция № 1 , а через 2 часа Квитанция № 2 -"ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО", "невідповідний формат файлу".
У кого-то ещё такие проблемы есть? И в чем они могут быть. Кто виноват -1-С или Бест-ЗВИТ? И что делать?
Возможно, следует обновить Бест-Звит.

начинающий бухгалтер
УченикУченик
Повідомлень: 0
З нами з: 28 січня 2012, 12:37

Повідомлення начинающий бухгалтер »

создала отчет, но никак не получается его отправить (( сначала надо подписать, но я никак не вразумлю как это сделать. налоговые накладные без проблем "помещаю на подпись", подписываю и передаю ...

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

начинающий бухгалтер писав:создала отчет, но никак не получается его отправить (( сначала надо подписать, но я никак не вразумлю как это сделать. налоговые накладные без проблем "помещаю на подпись", подписываю и передаю ...
А Ви відправляйте, Воно тоді саме просить підписати.

helper
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 129
З нами з: 20 січня 2012, 03:32
Подякували: 4 рази

Повідомлення helper »

начинающий бухгалтер писав:создала отчет, но никак не получается его отправить (( сначала надо подписать, но я никак не вразумлю как это сделать. налоговые накладные без проблем "помещаю на подпись", подписываю и передаю ...
В ЕСВ в Медке нет отдельной функции подписи. Нажимайте просто на кнопку отправить вверху на панели инструментов и в процессе отправки программа спросит подписи.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Як автоматично заповнити таблицю 1 в ЄСВ ? програма МЕДОК.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Альона1 писав:Як автоматично заповнити таблицю 1 в ЄСВ ? програма МЕДОК.
Заполнить табл.6. Табл.1 и ярлык заполнятся автоматом.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

popen писав:
Альона1 писав:Як автоматично заповнити таблицю 1 в ЄСВ ? програма МЕДОК.
Заполнить табл.6. Табл.1 и ярлык заполнятся автоматом.
Та я заповнила 6 і 7. А таб 1 не заповняється галочка стоїть на автоматичне заповнення .

Ця програма хвора на всю голову. Заповнила за 5 разом. мало того , що гальмує, то якісь чудеса виробля незрозумілі.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Ніхто не знає на рахунок створення додаткового документа до таб. 5. Якщо не має основного , додатковий можна сформувати? Забула в грудні показати закінчення договору ЦПХ.

Створення звітів зі статусом "Додаткова"

Цей статус введений згідно Постанови № 18-1. Використовується для виправлення відомостей про ЗО, якщо у додатку 4 за попередній період не було зазначено застраховану особу, з якою було укладено або розірвано трудовий договір (Забули вказати!!!).

Можливий лише для Таблиці 5 та Таблиці 7. Подається після закінчення звітного періоду.

Одразу створюється новий комплект звітів, в якому для даної таблиці буде присутня форма зі статусом "Додаткова".

В Таблицю вносяться актуальні дані.





Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Для таблиці 5 на зміну «коригуючої» форми прийшла «додаткова» форма. Додаткова форма подається коли в таблиці 5 не було зазначено найманого працівника, з яким було укладено або розірвано трудовий договір за попередній період або періоди відпусток. В цьому випадку подається разом із звітом за поточний звітний період звіт за попередній період, який містить: титульний аркуш (перелік таблиць звіту), дані на цю особу із зазначенням статусу таблиці 5 – додаткова. У разі якщо подаються за один і той же звітний період таблиці зі статусом - скасовуюча та додаткова, вони подаються з окремими титульними аркушами (як два окремих звіти).

Скажіть будь ласка "звіт за попередній період " це весь чи тільки таблиця 5?

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”